Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 874763 razy)


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #946 dnia: Maja 17, 2016, 15:22:14 »
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/s%c4%99dzia-tk-z-pis-winny-wypadku-do-winy-si%c4%99-nie-przyznaje/ar-BBt9hRw?ocid=spartandhp
To już wiadomo dlaczego PiS wepchnęło go na sędziego do tk. Za immunitet mają  (znaczy prezes) następną marionetkę do sterowania.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2016, 17:12:05 wysłana przez piotrzpl »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #948 dnia: Maja 17, 2016, 22:03:33 »
takie coś znalazłem - trafne w 100%
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2016, 20:37:57 wysłana przez piotrzpl »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #950 dnia: Maja 19, 2016, 20:58:48 »
brawo dla wyborców pis. mało płaciliście za prąd? pis was uszczęśliwi i podniesie rachuneczki.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/bedzie-kolejna-podwyzka-rachunkow-rachunki-za-prad-beda-wieksze/vzgtzh6
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #951 dnia: Maja 19, 2016, 21:23:25 »
post wyżej podałem link w tym samym temacie, no wiadomo naobiecywało się a kasy brak, a jak się nIe spełni obietnic no to i nawet cztery lata nie porządzą, a niech unia jeszcze ograniczy nam dopłaty i inne sprawy finansowe ( a jest to możliwe po nie zastosowaniu się do zaleceń RE )  ja ruszana warszawę  rolnicy z kombajnami, ciągnikami, górnicy i inni, no to pis-ie, a jak widac grunt pod nogami zaczyna sie palić i to szybko ja im dawałem 3 lata,  8) 8) 8)   

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #952 dnia: Maja 20, 2016, 11:09:39 »
Pięknie dzisiaj szydło krzyczała (mówiła mocno podniesionym głosem )  z mównicy sejmowej. Swojego czasu niemiecki/austriacki kapral również doniosle krzyczał na wiecach.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #953 dnia: Maja 20, 2016, 11:31:33 »
Pięknie dzisiaj szydło krzyczała (mówiła mocno podniesionym głosem )  z mównicy sejmowej. Swojego czasu niemiecki/austriacki kapral również doniosle krzyczał na wiecach.

Eeee tam, specjaliscie od szczawiu i mirabelek to nawet do kostek nie siega.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #954 dnia: Maja 20, 2016, 12:58:21 »
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/awantura-w-sejmie-premier-zaskoczona-opini%c4%85-ke-oskar%c5%bca-opozycj%c4%99-o-wspieranie-obcych-interes%c3%b3w/ar-BBtgE0y?ocid=spartandhp


nerwy puszczają unia nie daje się nabrać na głupie gierki pisowskie, grunt się pali pod nogami, i nawet Węgry i Anglia nie pomorze jak dojdzie do sankcji, na pozoranctwie daleko się nie pojedzie, a tu jeszcze najważniejsza rzecz nie zrobiona wyniesienie Lecha Kaczyńskiego  na pomniki a społeczna zbiórka funduszy nie wypaliła   

Offline Vanja Olimpia Z

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #955 dnia: Maja 20, 2016, 13:37:04 »
Patrzę na to, co się dzieje, i mam wrażenie, że jeszcze trochę, a wszystko co (w miarę) normalne i znośne, zniknie pod tablicą z wizerunkiem Kaczyńskiego i napisem "RiP'
Rest in PiS.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #956 dnia: Maja 20, 2016, 15:55:32 »
ja tu widzę początki wojny domowej :-\ :-[
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #957 dnia: Maja 21, 2016, 11:29:11 »
kronika dobrej zmiany


http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kronika-dobrej-zmiany-nie-b%c4%99d%c4%99-pani-masowa%c5%82-bo-ma-pani-spiral%c4%99/ar-BBtiryU?ocid=spartandhp#page=1

Post Merge: [time]Maj 21, 2016, 12:37:18 [/time]
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/suwerenno%c5%9b%c4%87-czyli-zas%c5%82ona-dymna-kaczy%c5%84skiego-co-chce-ukry%c4%87/ar-BBrq3L0?ocid=spartandhp

Post Merge: [time]Maj 22, 2016, 15:05:28 [/time]
krótko i na temat, lobie tez jego programy w super stacji




Post Merge: [time]Maj 22, 2016, 15:18:50 [/time]
nic dodać nic ująć




Post Merge: [time]Maj 22, 2016, 15:29:28 [/time]


Post Merge: Maja 22, 2016, 15:41:55
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2016, 15:41:55 wysłana przez piotrzpl »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #958 dnia: Maja 22, 2016, 17:04:21 »
post wyżej podałem link w tym samym temacie, no wiadomo naobiecywało się a kasy brak, a jak się nIe spełni obietnic no to i nawet cztery lata nie porządzą, a niech unia jeszcze ograniczy nam dopłaty i inne sprawy finansowe ( a jest to możliwe po nie zastosowaniu się do zaleceń RE )  ja ruszana warszawę  rolnicy z kombajnami, ciągnikami, górnicy i inni, no to pis-ie, a jak widac grunt pod nogami zaczyna sie palić i to szybko ja im dawałem 3 lata,     
Pożądzą dłużej niż 3 lata.Nie bez powodu terroryzują instytucje państwa.Celem końcowym jest przecież budowa"społeczeństwa obywatelskiego" czyli należy stworzyć nowego człowieka.W przeszłości taki cel miał W.I.Lenin a realizował z żelazną konsekwencją J.W.Stalin.Początek już jarozbawca zrobił, tresując swoich wielbicieli i wyznawców do bezwzględnego posłuszeństwa czego wyrazem był ostatni histeryczny występ białoczerwonej (wytapetowane na biało lico i czerwona ze wstydu lub strachu przed wodzem szyja)oraz wcześniejszy "audyt".Kaczyzm pcha się wszędzie.Widać go nawet na naszym podwórku a Ty Piotrze pewnie nie wiesz ,że go wspierasz?Gdzie?- pomyśl.
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #959 dnia: Maja 22, 2016, 21:00:29 »
Ty Piotrze pewnie nie wiesz ,że go wspierasz?Gdzie?- pomyśl
no nie wiem gdzie go wspieram, no chyba ze nie świadomie, i nie chce mi się zastanawiać co masz na myśli, no chyb ze uważasz za wsparcie moje negatywne posty o ich obecnych rządach co powoduje wzmocnienie ich elektoratu