Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868732 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #885 dnia: Maja 07, 2016, 17:08:32 »
https://www.facebook.com/Antek-Muzykant-Komentuje-530073700378239/?fref=nf  no no bardzo wiarygodne źródło, i jeszcze dodaj ze taka rozmowa sie  odbyła w KODzie, i wtedy DEtonator nie dziw sie ze o tobie myślą jak myślą co nie którzy, ;D ;D ;D  ale tak sie widzi polskie z daleka  ::) :( >:(

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #886 dnia: Maja 09, 2016, 22:13:53 »
Stonoga pozdrawia
 
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!


Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #888 dnia: Maja 11, 2016, 13:30:07 »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #889 dnia: Maja 11, 2016, 16:14:45 »
MISTRZ. cała prawda o pislamie
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #890 dnia: Maja 11, 2016, 16:23:56 »
Tu juz nie chodzi o pislam, czy inne podzialy, a podejscie do wladzy i majatku wszystkich Polakow. Jestem ciekaw, jakimi osiagnieciami bedzie mogl pochwalic sie PiS. Pewnie tez zostana kiedys rozliczeni.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #891 dnia: Maja 11, 2016, 16:38:37 »
Panu dapol nie przeszkadza, że sie pełowcy tak luksusowo bawili za jego i nas wszystkich pieniądze




Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #892 dnia: Maja 11, 2016, 16:57:29 »
A czy Ty zauważasz, jak kosztem Polaków urządza się rodzina, kolesie i znajomi jedynie słusznej?
I tu dla kontrastu-przyjęcie przez Polonię kanadyjską samozapraszalskiego PAD'a. Czyżby tam też było komuchy i złodzieje? Pominę fakt, że został przyjęty w korytarzu, czy czymś takim.

dla niecierpliwych - akcja od ok. 1 minuty
W tvpis może kurski puści w wiadomościach  ;D
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2016, 16:59:20 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #893 dnia: Maja 11, 2016, 17:20:09 »
Mysle, ze za jakis czas wyjdzie do konca o co chodzi w tej awanturze o TK. Sciemy na taka skale jak KOD to chyba nigdy wczesniej w Polsce nie bylo. Za 3,5 roku kolejne wybory w wolnej Polsce, wiec czego oni bronia?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #894 dnia: Maja 11, 2016, 17:30:02 »
Za 3,5 roku kolejne wybory w wolnej Polsce
Jesteś tego pewien? Chcą zablokować tk chyba w jakimś celu. Już słychać coś o zmianie ordynacji. Skąd masz pewność, że za jakiś czas nie przepchną jakiegoś bubla ustawopodobnego, że 4 lata to stanowczo za krótką kadencja i należy przedłużyć na 20 lat. Czy Ty myślisz, że oni nie mają świadomości, że jak przegrają to dopadnie ich tk i szydło i pad pójdą siedzieć?

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #895 dnia: Maja 11, 2016, 17:48:24 »
Mysle, ze teraz siejesz panike, nie wierze w to, ze tak bedzie. Sprawa z TK jak dla mnie jest jasna, poprzednicy mysleli, ze sie cwanie zabezpieczyli, a ci co doszli do wladzy probuja sie od tego chwytu uwolnic. To walka o wladze i nie ma sie co dziwic, ze jak chca rzadzic, to calkowicie. Dostali demokratyczny mandat w wolnych wyborach i w swietle Konstytucji to oni maja prowo do kierowania sprawami kraju, czy to sie komus podoba, czy nie. Demokracja dziala w obie strony. Co do TK, to raczej PO/PSL  maja teraz pelne portki i dlatego tak zaciekle bronia swojego numeru z doborem sedzow i prezesa TK. Narod nie jest glupi, sam sobie wyciagnie wnioski. A o przyszle wybory sie nie boj, nie sadze, by czas kadencji zostal zmieniony.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2016, 17:51:55 wysłana przez DEtonator »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #896 dnia: Maja 11, 2016, 18:32:19 »
Mysle, ze teraz siejesz panike, nie wierze w to, ze tak bedzie.
obyś miał rację. pożyjemy - zobaczymy. ja taki spokojny jak ty nie jestem. może to kwestia tego, że ja żyje i mieszkam w polsce.
Dostali demokratyczny mandat w wolnych wyborach
tu się mylisz - kupili wygraną za pieniądze podatników. programy typu 500+, obniżony wiek emerytalny, kwota wolna od podatku, frankowicze. puste obietnice dla ciemnego ludu. 500 +, jestem ciekawy skąd wezmą na to pieniądze w przyszłym budżecie? o pozostałej utopii nie będę się wypowiadał, bo chyba jakiś totalny gnom z ekonomii da sobie wmówić, że znajdą się na to pieniądze.
niedługo czeka nas kolejne obniżenie raitingu -oczywiście nie ich wina.

poprzednicy mysleli, ze sie cwanie zabezpieczyli,
dokładnie tak myśleli, bo doskonale zdawali sobie sprawę do czego dojdzie jak będą rządzić. niestety po/psl posunęli się za daleko. mogli poprzestać na 3 sędziach.

na koniec - śdm - eksperci nie pozostawili suchej nitki na tema lokalizacji. pis/episkopat oczywiście mądrzejsi. powiesz panikuję - mam nadzieję, że do niczego tam nie dojdzie. nie mieliby już na kogo zgonić winy.

ja cierpliwie czekam. pół roku/rok - bańka pęknie. na warszawę pójdą nauczyciele, rolnicy. i pójdą górnicy - taki kod tylko z kilofami.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2016, 18:38:24 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #897 dnia: Maja 11, 2016, 19:16:17 »
a taki spokojny jak ty nie jestem. może to kwestia tego, że ja żyje i mieszkam w polsce.

A myślisz, że w rzeszy jest tak kolorowo? Coraz częściej zastanawiam się dokąd to wszystko ma prowadzić...


tu się mylisz - kupili wygraną za pieniądze podatników. programy typu 500+, obniżony wiek emerytalny, kwota wolna od podatku, frankowicze. puste obietnice dla ciemnego ludu. 500 +, jestem ciekawy skąd wezmą na to pieniądze w przyszłym budżecie? o pozostałej utopii nie będę się wypowiadał, bo chyba jakiś totalny gnom z ekonomii da sobie wmówić, że znajdą się na to pieniądze.
niedługo czeka nas kolejne obniżenie raitingu -oczywiście nie ich wina.

Racja, złożyli sporo obietnic, ale zostali wybrani w demokratycznych wyborach, i to jest niepodważalne. Jeżeli nie spełnią tego co obiecali, a na pewno nie będzie łatwo, to zostaną brutalnie odpaleni tak jak PO/PSL.

dokładnie tak myśleli, bo doskonale zdawali sobie sprawę do czego dojdzie jak będą rządzić. niestety po/psl posunęli się za daleko. mogli poprzestać na 3 sędziach.

Kadencja prezesa TK trwa chyba do grudnia, więc w przyszłym roku będzie spokojniej, dlatego Komitet Obrony Darmozjadów kuje żelazo póki gorące.
 
na koniec - śdm - eksperci nie pozostawili suchej nitki na tema lokalizacji. pis/episkopat oczywiście mądrzejsi. powiesz panikuję - mam nadzieję, że do niczego tam nie dojdzie. nie mieliby już na kogo zgonić winy.

Zobaczymy, też mam mieszane uczucia, bo ilość ludzi będzie kolosalna, ja tam się nie wybieram. :)

ja cierpliwie czekam. pół roku/rok - bańka pęknie. na warszawę pójdą nauczyciele, rolnicy. i pójdą górnicy - taki kod tylko z kilofami.

Dlatego trzeba poczekać, nie ma się o co sprzeczać, jeżeli są niekompetentni i źle przygotowani, to szybko wyjdzie. W normalnym demokratycznym kraju na pierwsze większe efekty trzeba poczekać 1-2 lata. Po tym co dziś usłyszałem, szczerze nie zazdroszczę PiSowi, ja tam bym się w takie coś nie pchał... Już abstrahując od wszystkiego, jeżeli nawet połowa z tego co dziś zostało przedstawione jest prawdą, to Polska jako kraj jest w kiepskim stanie, nie tylko finansowym...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #898 dnia: Maja 11, 2016, 19:28:21 »
tak na deser jak nas widzą w świecie (zajumane gdzieś z netu) odnośnie wizyty (bez zaproszenia-staje się normą) pada w kanadzie.
"niestety w tej beczce miodu jest ogromna chochla goryczy. po pierwsze trudeau nie przyjął dudy w swoim gabinecie, ani nie zaprosił na kolację, tylko spotkał się z nim w budynku kanadyjskiego parlamentu. po drugie, obaj przywódcy nie odpowiadali na pytania dziennikarzy, ani nawet nie wygłosili żadnych oświadczeń dla dziennikarzy. były polski dyplomata oświadczył iż taka sytuacja oznacza iż kanadyjczycy nie chcieli żadnego medialnego rozgłosu wokół wizyty dudy - tylko fotka i do domu - stwierdził". 
duda przyjęty jak prowincjonalny sekretarz komunistycznej partii chin

Post Merge: [time]Maj 11, 2016, 21:53:43 [/time]
morawiecki UCZCIWIE podsumowuje 8 lat po/psl


Post Merge: Maja 11, 2016, 22:01:08
programy typu 500+, obniżony wiek emerytalny, kwota wolna od podatku, frankowicze. puste obietnice dla ciemnego ludu. 500 +, jestem ciekawy skąd wezmą na to pieniądze w przyszłym budżecie?
zapomniałem - darmowe leki dla seniorów (to już chyba wiadomo - śmiech na sali!), skrócenie kolejek do specjalistów - nie pykło - wydłużyły się - ot tak dobra zmiana po 5 miesiącach.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2016, 22:01:08 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #899 dnia: Maja 12, 2016, 14:56:33 »
młody Morawiecki zakłamany jak stary Morawiecki albo obydwaj chorują na ta sama chorobę, zakłamanie o obłuda,  tu mówić co innego a wczoraj w sejmie gadał coś innego, dwulicowość

Post Merge: Maja 12, 2016, 16:01:59
wiek emerytalny  >:( :(
http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/kiedy-obni%c5%bcony-wiek-emerytalny-najwcze%c5%9bniej-pierwszy-kwarta%c5%82-2017-r/ar-BBsXupF?ocid=spartandhp


kwota wolna od podatku >:( :(
http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/pis-zmienia-zdanie-w-sprawie-kwoty-wolnej-od-podatku/ar-BBsVIsW?ocid=spartandhp





« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2016, 16:01:59 wysłana przez piotrzpl »