Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868250 razy)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #870 dnia: Maja 01, 2016, 18:42:24 »
Chyba łatwo będzie to ominąć np. dając stojącemu pod sklepem 20 zł by kupił sobie wina i kartę dla sponsora.



Wysłane z D5103 przy użyciu Tapatalka


Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #871 dnia: Maja 01, 2016, 18:53:12 »
wiecie, po mojemu, to jest tak dla Was złe i nikczemne, bo nie dotyczy Was bezpośrednio. a co byście powiedzieli po tym jak byście się dowiedzieli, że własnie terroryśći- allahy jakieś uprzednio porozumiewając sie telefonami prepaid spowodowali śmierć lub kalectwo kogoś z Waszych bliskich? wiem, że grubo i po bandzie, ale ....

Miałbym na to wyrąbane.

Ciekawostka dla ciebie. W Hiszpanii jest wymóg rejestracji simek. Madryt 2004, mówi ci to coś?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #872 dnia: Maja 01, 2016, 19:06:31 »
Miałbym na to wyrąbane.
no to gratulacje ... :o
Ciekawostka dla ciebie. W Hiszpanii jest wymóg rejestracji simek. Madryt 2004, mówi ci to coś?
mówi, mówi. od kiedy jest?
poza tym pisałem: jeśli itd itd. bo przecież komunikacja telefoniczna nie jest jedynym sposobem , by sie porozumieć jakoś, prawda?


dodam jeszcze, że w imię  gwarancji bezpieczeństwa dla siebie i rodziny byłbym skłonny na wiele sie zgodzić  8)
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2016, 19:08:51 wysłana przez kier »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #873 dnia: Maja 01, 2016, 19:44:46 »
no to gratulacje ...

Czego mi gratulujesz? Serio, przejmowałbyś się w takiej sytuacji tym, że jakiś ciapak gdzieś dzwonił? Bo ja raczej bym był przejęty czymś innym.

mówi, mówi. od kiedy jest?
poza tym pisałem: jeśli itd itd. bo przecież komunikacja telefoniczna nie jest jedynym sposobem , by sie porozumieć jakoś, prawda?

No właśnie. Więc co to za problem ściągnąć komunikator internetowy i anonimowo sobie gdzieś napisać/zadzwonić?


dodam jeszcze, że w imię  gwarancji bezpieczeństwa dla siebie i rodziny byłbym skłonny na wiele sie zgodzić 


Więc jesteś idealnym wyborcą - łatwym do zmanipulowania, bezrefleksyjnym, godzącym się na wszystko. Uwierz, nikt nie zapewni ci takiego bezpieczeństwa jak ty sobie sam. Państwo ma cię w dupie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #875 dnia: Maja 02, 2016, 11:40:31 »
kier: tekst dla ciebie: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tomasz-kulisiewicz-rejestracja-wszystkich-pre-paidow-to-wielkie-koszty-i-obciazenia-administracyjne-a-efektywnosc-znikoma_1

Post Merge: Maja 02, 2016, 18:53:27
http://www.wykop.pl/ramka/3150371/nalot-w-katowickiej-firmie-gracze-przesluchiwani/ kurcze, od razu czuję się bezpieczniej. Jak sobie pomyślę, że tacy pokerzyści mogli by grać u mnie w bloku, może nawet za ścianą! A gdyby widziały to DZIECI?!

« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2016, 18:53:27 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #876 dnia: Maja 04, 2016, 10:52:04 »
Się podniecacie... PiS to pikuś, mamy nowego, .Nowoczesnego "specjalistę": http://www.tvn24.pl/internet-kpi-z-petru-po-wpisie-na-fb-dotyczacym-konstytucji-3-maja,640728,s.html

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #877 dnia: Maja 05, 2016, 11:49:52 »
no DEtonator to jest sztandarowe podejście pisowkie wykazywanie innych,  a tu masz do czego dążą pisowcy


 http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/naczelnik-nadpremier-i-kanclerz-jaros%c5%82aw-kaczy%c5%84ski-opinia/ar-BBsEPoh?ocid=spartandhp


a tak psioczą na Niemców,

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #878 dnia: Maja 05, 2016, 12:07:02 »
no DEtonator to jest sztandarowe podejście pisowkie wykazywanie innych,  a tu masz do czego dążą pisowcy

Nie głosowałem na PiS, więc nie wiem do czego znowu pijesz.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #879 dnia: Maja 05, 2016, 12:10:36 »
Nie wiem na kogo głosowałeś ale twoje wypowiedzi wpisują się w retorykę pis, wiec wnioski nasuwaj sie same,


po zbignieiwesprawiedliwym teraz minister finansów
http://www.rp.pl/Polityka/160509726-Rzeplinski-Dostalem-pismo-zebym-sie-nie-wypowiadal.html#ap-1

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #880 dnia: Maja 05, 2016, 12:12:16 »
Nie wiem na kogo głosowałeś ale twoje wypowiedzi wpisują się w retorykę pis, wiec wnioski nasuwaj sie same,

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować "logiki" myślenia.

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #881 dnia: Maja 07, 2016, 13:38:20 »
dlaczego nikt z rodziny, z najbliższych nie pomoże w tym, by prezes został zdiagnozowany? to żaden wstyd... jeżeli bierze się leki regularnie i ma się pomoc i nadzór najbliższych to zaczyna się żyć w świecie realnym, samokrytycznym, zdrowym. Dlaczego nikt z najbliższych nie pomoże temu człowiekowi? Stoją z boku i przyglądają się ludzkiemu nieszczęściu... Jest to przykre. Pamiętam, wywiad młodego prezesa, gdy stwierdził, że marzy o tym by zostać  - cytuję - emerytowanym zbawicielem Polski - w sumie z uśmiechem powiedziane, ale rozkład i jakość szarych komórek zdradza... Należy mu pomóc a nie przyglądać się jak pływa w przepaści niemocy psychicznej.
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2016, 13:45:21 wysłana przez anna.kupiec »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #882 dnia: Maja 07, 2016, 13:55:56 »
A dlaczego Ty tu teraz piszesz zamiast być na pochodzie odstawionych od koryta? Przecież peło organizowało wycieczki do Warszawy za darmo. Wstydź sie - słabo pomagasz swym idolom by znów mogli chapać.



Wysłane z D5103 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2016, 13:59:30 wysłana przez pol »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #883 dnia: Maja 07, 2016, 13:59:33 »
Tymczasem w siedzibie KOD-u…
- Szefie, już się nie mogę doczekać. To już dziś! Pokażemy tym pisiorom gdzie raki zimują!
- Spokojnie. Nie ekscytuj się tak, chłopcze. Jak chcemy wejść do wielkiej polityki, to nie możemy się tak podniecać przy każdym iwencie. Więcej zimnej krwi.
- Ale szefie! To nie będzie zwykły iwent! Ludzie walą z całej Polski! Chcą z nami być! Polubili te swoje selfie z naszych wieców. Zwłaszcza jak im się uda upolować jakiegoś celebrytę. TVN się włączył w promocję, Gazeta, tradycyjnie Tomuś. Szkoda tylko, że już nie z publicznej, ale co zrobić. Jest jak jest. Niech chociaż z netu nadaje. Z prowincji grzeją już autokary od Grześka i Ryśka. Każdy ich poseł się spisał. Zalejemy całe miasto!
- Błagam, nic mi nie mów o Ryśku. Gdyby nie łączyły nas wspólne interesy to wstydziłbym się z nim publicznie pokazać. On do wtorku myślał, że bronimy Konstytucji 3 Maja. Tej sprzed dwustu lat! Masz pojęcie!? Qwa! Od pół roku zwykłym ludziom wbijamy do głowy, że władza depcze konstytucję Kwaśniewskiego, a ten się znów popisał! Skąd oni się, qwa, biorą?
- Oj tam, wyrwało mu się. Zresztą, szef też nie taki święty, żeby przebierać w sojusznikach. Te alimenty za szefem ciągnąć się będą latami.
- Milcz! Nie ja jeden nie płacę i nie zmieniaj tematu. Rozmawiamy o poważnych sprawach, a nie o pierdołach. Raportuj co w Platformie.
- Nieciekawie. Grześka znów poniosło. Billboardy rozwiesił po całej Polsce i Ryśka szlag trafił. Że niby o Nowoczesnej tam nie wspomniał. A Grzesiek jak to on. Na tamtego zaraz naskoczył, że skoro własną kasę daje, to sam będzie decydował jakie szyldy reklamuje.
- Jak dzieci, qwa! Z kim ja muszę pracować?! W ten sposób to my tej władzy nigdy nie obalimy. Własną kasę, mówisz? Dobrze, że ich wyborcy przez palce patrzą na co oni te miliony wydają. Szczęście, że z tymi ośmiorniczkami już się ostatnio nie afiszują. A co poza tym?
- Znów Kaczor wykiwał Grzecha. Tak go w ostatnich wywiadach w kozi róg zapędził, że wyszło na to, że to Platforma chce referendum o naszym wyjściu z Unii, a on za szkodnika robi.
- No nie! To my tu w obronie Unii maszerujemy, naszą pozycję w Europie ratować chcemy, a ten znowu na głupka wychodzi? Transparenty już gotowe, ciekawe pod jakim on stanie? Co za ludzie!? Tusku, wracaj!
- Donka to niech tak szef znowu nie wzywa. Bo jak naprawdę wróci, jak zacznie sobie czyścić przedpole to i nas przy okazji zmiecie. Za konkurencją to on nie przepada. Tylko dlatego się wybiliśmy, że same miernoty po tej stronie zostały. Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze szefa na prezydenta wystawią, hihi. Byłoby miło, co?
- Przestań. Nie o urzędy nam chodzi, tylko o Polskę! Jesteśmy to winni zwykłym Polakom. Ratujemy dla nich wolność, równość, demokrację. Na prezydenta mówisz…?
- Jasne. A kogo innego? Co lepszych dużo wcześniej w pień wyciął sam Donek, reszta skompromitowana przez kelnerów. Przecież Rzeplińskiego nie wystawią. Zdania sklecić płynnie nie potrafi. Królem wieców nie zostanie. A szef zdobywa doświadczenie, charyzma z szefa to bije jak z mało kogo, prezencja jak należy. Dokupimy jeszcze kilka lekcji z ekspertami od pijaru i nikt nam nie podskoczy! Do Tymochowicza numer już mam.
- No może, może… Hmm. Na razie to myśl jak tu pogodzić nasz hołd brukselski z tymi karami za uchodźców, co dla nas szykują. Milion od łebka! Qwa! Albo z torbami pójdziemy, albo tu meksyk będzie. Nasi tam jeżdżą, donoszą im o wszystkim jak nie przymierzając Bolek bezpiece, kontakty sobie wyrabiają, a tu taki cios? Jak to ludziom wytłumaczyć? Zaufaliśmy tym eurobaranom, a oni nam teraz nóż w plecy! I weź tu wchodź w układy z tymi Schulzami.
- Na razie proponuję akcenty nieco przenieść. Na przód walniemy transparenty o państwie prawa. Tych i tak mamy najwięcej. Te o Europie pójdą z tyłu. Niech je upadła lewica niesie. A potem najwyżej niech się z nich Kalisz tłumaczy.
- Racja. Tuczyć na nas się chcą, to niech i ciężar poczują. Najgorzej, że pisiory i tak znów zapunktują. Twarde weto Merkelowej stawiają. Ludzie pamiętają jak się Kopaczowa podkładała i widzą co Tusk teraz robi. Uj z tym! Nie przeskoczymy tego. Dzwoń do Kuby i innych. Niech się tylko nie spóźnią.
- Szefie, dzwonić nie trzeba. Od dawna mają to w kalendarzu zapisane. Też o koryto walczą. Pierwszy raz coś za darmo robią. A co z… Żakowskim robimy? Zapraszać?
- Na czarną listę! Tego Hamasu to ja mu nie daruję! Jak się pojawi, to niech go ochrona zgarnie i jak najdalej odstawi! Dla jego własnego dobra.

http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1136448673074069&id=530073700378239&substory_index=0

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #884 dnia: Maja 07, 2016, 14:50:25 »
coś mi pachnie klimatami TVP INFO, gdzie słychać od paru dni, że panuje jeden przewodni temat - gra między Grześkiem i Ryśkiem o to kto więcej flag przywiezie... czy ktoś jeszcze pomocy potrzebuje? Wypada prozę wydrukować i pokazać...
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2016, 14:56:06 wysłana przez anna.kupiec »