Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868237 razy)

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #600 dnia: Kwietnia 02, 2016, 11:43:54 »
Nad tym bym akurat dyskutował :) Ale z tobą to nie ma o czym bo jedyne co umiesz przedstawiać to inwektywy i dziecinne niedopowiedzenia. Więc gotuj się dalej w sosie dobrej zmiany. Powodzenia :)

Zdrowia życzę i również Twoim kompanom szKODnikom, tego psychicznego !!!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #601 dnia: Kwietnia 02, 2016, 11:47:04 »
Zdrowia życzę i również Twoim kompanom szKODnikom, tego psychicznego !!!
O tym właśnie mówiłem :) Miłego gotowania mały frustracie życiowy :) Tylko na kogo zwalicie winę jak ta dobra zmiana zrujnuje kraj? W końcu zwalanie na przeciwników politycznych albo inne państwa przestanie działać i co wtedy zrobicie? Zaczniecie polowania na czarownice?

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #602 dnia: Kwietnia 02, 2016, 11:52:06 »
O tym właśnie mówiłem :) Miłego gotowania mały frustracie życiowy :) Tylko na kogo zwalicie winę jak ta dobra zmiana zrujnuje kraj? W końcu zwalanie na przeciwników politycznych albo inne państwa przestanie działać i co wtedy zrobicie? Zaczniecie polowania na czarownice?

Ulżyło??? Już lepiej??? Czy może potrzebujesz jednak specjalistycznej pomocy lekarskiej?
Niech stracę, pomogę Ci ;-)
A o dobrą zmianę się nie martw, ona się sama obroni!!!
Bez odbioru Panie Kilo Kilofa ;-)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #603 dnia: Kwietnia 02, 2016, 11:56:28 »
A o dobrą zmianę się nie martw, ona się sama obroni!!!
Właśnie widzę jak się broni :) Siłom i godnościom osobistom osób twojego pokroju :) Dlatego martwię się o jej skutki. Ale całe szczęście niezbyt mnie ona dotyczy.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #604 dnia: Kwietnia 02, 2016, 22:19:08 »
A o dobrą zmianę się nie martw, ona się sama obroni!!!
Właśnie widzę jak się broni :) Siłom i godnościom osobistom osób twojego pokroju :) Dlatego martwię się o jej skutki. Ale całe szczęście niezbyt mnie ona dotyczy.
Dobra zmiana dotknie przede wszystkim ludzi myślących,potrafiących zadbać o swoje życie.A w ramach 500zł na każde dziecko  wczoraj stanęła w kolejce po kasę ludzi myślących wiejska i miejska patologia zwana dzieciorobami.70%  tego transferu trafi do nie płacących podatków 'biednych"gospodarzy zwanych rolnikami, trzymanymi za twarz przez jeszcze biedniejszych proboszczów.W ramach rekompensaty za dobre sprawowanie w czasie pazdziernikowych wyborów kler dostał prawo do spekulacji drogocenną wg kaczystów ziemią a wiejskich frajerów pozbawiono możliwości robienia tego samego.Jak będą chcieli pozbyć się ziemi jako pierwsi w kolejce ustawią się urzędnicy Agencji Nieruchomości Rolnych z tzw dyktatem cenowym czyli cena wyssana z palca i za chwilę watykańscy urzędnicy kupią ją za 1% wartości po to żeby sprzedać po uważaniu każdemu chętnemu.
Dobra zmiana dotknęła również BOR,bowiem okazało się,że opony przeznaczone do utylizacji założono na przód pancerniaka dudapomocy a rozleciała się dobra opona na tylnym kole bo zwyczajnie miała pecha trafiając na tym samym torze jazdy w to coś czego wcześniej nie było ponieważ czujni borowcy trasę przejazdu obwąchali,prześwietlili,obmacali i pozwolili jechać.Kto śmiał podrzucić "to coś" co rozwaliło oponę będąca w doskonałej kondycji jeszcze nie ustalono.Zajmie się sprawą mgr zwany przez L.Milera zerem ale dopiero jak jego chłopcy w prokuraturze zamkną do przechowalni prezesa Trybunału Konstytucyjnego. W ramach jeszcze lepszej niż dobra zmiany dudapomoc odbył rozmowę w cztery oczy z Obamą.Niestety nikt nie wie co powiedział dudapomoc Obamie.Lokaj dudapomocy Szczerski noszący wieszak z garderoba swojego szefa twierdzi ,że .................... i tutaj można popuścić wodze
fantazji bo przecież rozmowa była w cztery oczy.
Ps.korzystając z okazji informuję,że nazwiska vice starosty oraz byłego naczelnika Wydziału Gospodarki Odpadami są na tym portalu pod ścisłą ochroną
i każdy tekst w którym się pojawią wylatuje w kosmos.








5
jestem gorszego sortu

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #605 dnia: Kwietnia 03, 2016, 17:43:30 »
Dobra zmiana to nie tylko, wlasciwy czlowiek na  urzedzie prezydenta,ale i madra  osoba, na stanowisku premiera.
Dawnych wspomnien  czar ,znajdz roznice  ;D
Lejdy Babiuch z Radomia w pelnej klasie 8)


PO,tylko dla idiotów.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #606 dnia: Kwietnia 03, 2016, 18:24:21 »
Czy tylko ja mam wrażenie ,że Kopacz była pod wpływem alko?  ;)
\
Na razie nie ma podpisu......

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #607 dnia: Kwietnia 03, 2016, 22:10:21 »
Czy tylko ja mam wrażenie ,że Kopacz była pod wpływem alko?  ;)
\
PiSlamiści są cały czas pod wpływem,wystarczy ich posłuchać bo oglądania nie polecam.
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #608 dnia: Kwietnia 03, 2016, 22:13:46 »
PiSlamiści są cały czas pod wpływem,
ale to nie alkohol - oni ćpią dopalacze


Post Merge: Kwietnia 04, 2016, 18:37:42
i dalej z pisowską hipokryzją
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2016, 18:37:42 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #610 dnia: Kwietnia 05, 2016, 15:55:26 »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #611 dnia: Kwietnia 07, 2016, 20:22:00 »
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/mib-zastanawia-sie-nad-podwyzka-oplaty-paliwowej,2314802,4199

Wincyj podatkuff!!!!111

Cytując klasyka: Platforma was tak nie wyruchala jak was PiS wyrucha.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #612 dnia: Kwietnia 07, 2016, 20:24:55 »
A tak pluli na PO. Banda kłamców i hipokrytów.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #613 dnia: Kwietnia 07, 2016, 20:48:39 »
Nikt nie sieje nienawiścią, a bynajmniej nie ja. Faktem natomiast jest, że PiS pokazuje swoją prawdziwą twarz.

Śmieszy mnie też jeszcze nazywanie tej partii "prawicą" mimo, iż, co pokazuje m.in. powyższy przykład, to lewacy konkretni.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #614 dnia: Kwietnia 07, 2016, 20:49:29 »
PiSu powinno się najzwyczajniej UTYLIZOWAĆ

Jak widać strzał był celny. Właśnie wyszła słoma z butów PiSiora, super, jeszcze trochę, a więcej tego szamba wypłynie i ludzie w końcu otworzą oczy. To nie jest nienawiść, tylko zwykła ocena do której każdy ma prawo. Dokładnie pamiętam "wyczyny" PiSu, jak widzę, nic się nie zmieniło, a już za rok Polacy będą mieli dość tych rządów. Kiedyś i na PiS przyjdzie czas....