Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 875898 razy)

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #570 dnia: Marca 30, 2016, 19:15:03 »
Pan Prezydent Andrzej Duda podczas swojej  wizyty w USA mowil po angielsku,nie mowil o  bigosie i zdradzie  zony ,nie wszedl na krzeslo ;D
PO,tylko dla idiotów.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #571 dnia: Marca 30, 2016, 19:28:28 »
A narty wziął ze sobą ?  :P
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #572 dnia: Marca 30, 2016, 20:43:47 »
A narty wziął ze sobą ?  :P

Co ma piernik do wiatraka?

Były Prezydent Komorowski też jeździł na nartach, to tak na marginesie.

http://www.fakt.pl/Bronislaw-Komorowski-na-nartach-Prezydent-pojechal-na-narty-do-Wisly-,artykuly,195691,1.html

Wg mnie to dobrze, gdy głowa państwa uprawia sport i stara się czynnie spędzać swój wolny czas.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #573 dnia: Marca 30, 2016, 21:20:34 »
Widzę piotrzpl, że łatwo Ci przychodzi obrażanie Prezydenta RP wyrażając się np. powyższym.
tak samo mi przychodzi tak samo jak kilku forumowiczom na tym forum jak i politykom pis jak prezydentem był Bronisław Komorowski,

Pamiętaj jednak, że to także Twój Prezydent, Prezydent Twojego kraju .
nie nie jest moim prezydentem jest prezydentem tych co głosowali na niego, oraz polityków pis, no i wiesz trochę mnie smuci ze jako "prezydent" nie przestrzega prawa a przed wszystkim konstytucji,
Jakiego szacunku oczekujesz od innych, jeżeli nie masz go dla głowy swojego kraju? Widać żadnego
jak tu juz ktoś pisał na szacunek trzeba sobie zasłużyć , a on jeszcze nie zasłużył na mój szacunek i także czołowych polityków polskich i światowych, a uniwersytet który ukończył wstydzi się jego, i nie pisz ze jest głowa kraju bo jest marionetką Kaczyńskiego, jak i ta od broszek, i tyle,,, 
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2016, 21:26:20 wysłana przez piotrzpl »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #574 dnia: Marca 31, 2016, 08:49:40 »
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/ustawa-ws-obrotu-ziemia-przeglosowano-poprawki,631531.html


I znów lizanie tyłka pewnemu środowisku. I pomyśleć, że to środowisko chce jeszcze naciskać ws. całkowitego zakazu aborcji. Brrr, aż mnie ciarki przechodzą.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #575 dnia: Marca 31, 2016, 09:04:10 »
no wiesz trzeba zapłacić za agitacje w czasie  wyborów, po drugie jak pewnie każdy zauważył 100% pisozbawicielinarodu sa zrobią dla księży wiele żeby nie powiedzieć wszystko,  co do poprawki no to jest powrót do średniowiecza, już sa wyłączeni z podatku od działalności gospodarczej, otrzymują dotacje w kwocie 90 mln w ramach rekompensaty, teraz zwolnic ich z ustawy no to zacznie się będą mieli znowu majtki,,, mam nadziej ze w następnych wyborach wygra zjednoczona lewica, i to dostanie samodzielny mandat do rządzenia, to pozabiera im wszystko,,,

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #576 dnia: Marca 31, 2016, 09:48:24 »
mam nadziej ze w następnych wyborach wygra zjednoczona lewica

Ale źle narodowi to ty nie życz.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #577 dnia: Marca 31, 2016, 10:34:18 »
Tak dla wiaomości dotyczy to nie tylko katolickiego, ale też innych związkow wyznaniowych. Także piotrzpl masz szansę - załóż jakiś związek wyznaniowy i kupuj ziemi ile wlezie

Wysłane z D5103 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2016, 10:36:07 wysłana przez pol »

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #578 dnia: Marca 31, 2016, 11:03:05 »
To jak tam wizyta alimenciarza Kijowskiego w USA ;D  byl witany z honorami przez caly  kongres amerykanski ;D ;D
Jak po  spotkaniu Obama tusk ;D ?
Zadnych  zdjec ,relacji w tv ,w prasie brak  info  o  tym.
Chyba  ze alimenciarz z tuskiem  do  USA pojechali na promocje w Walmarcie.
Propaganda z ZSMP, nic  nie  nadaje?
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2016, 11:13:31 wysłana przez Afgan2402 »
PO,tylko dla idiotów.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #579 dnia: Marca 31, 2016, 11:25:23 »
Tak dla wiaomości dotyczy to nie tylko katolickiego, ale też innych związkow wyznaniowych. Także piotrzpl masz szansę - załóż jakiś związek wyznaniowy i kupuj ziemi ile wlezie

Dotyczy, jak praktycznie każde regulacje w takich kwestiach. Ale kto będzie najbardziej uprzywilejowany i kto posiada najwięcej ziem to wiadomo.

Z całym moim szacunkiem do KK, ja naprawdę nic do nich nie mam, uważam ich za dobrą instytucję, potrzebną, ale próby lobbowania na rzecz swoich przekonań i biznesów są nietaktyczne. Próba wymuszenia całkowitego zakazu aborcji podczas gdy mamy chyba najlepsze pod tym względem prawo na świecie (bardzo dobrze wyważony kompromis), a teraz stawianie się na pozycji uprzywilejowanej względem innego obywatela jeśli chodzi o wykup ziemi.

Nie byłoby w tym nic złego gdyby każdy w Polsce mógł sobie założyć swój związek wyznaniowy. Tak jednak nie jest bo aparat państwowy blokuje takie możliwości.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
PO,tylko dla idiotów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #581 dnia: Marca 31, 2016, 14:38:51 »
Ale źle narodowi to ty nie życz.

jakoś jak było SLD  u władzy gospodarka dobrze się miała była na plusie to tak woli przypomnienia, trzeba już tez zauważyć ze obecna lewica to nie jest ta sam co za czasów, nie popieram lewicy ale chodzi mi o to ze oni jak obieli by władze to zmienia to co teraz na wprowadza piszbawicielenarodu z marionetką, czyli ustaw o zakupie ziemi a zwłaszcza zwolnienie ZW, zmieni to co wprowadzi pis w kwestii aborcji,,, 


Post Merge: Marca 31, 2016, 14:43:55
Propaganda z ZSMP, nic  nie  nadaje?
nie nie komentuje bo jak idzie zauważyć twoi idole jak i ty gadacie i piszecie takie głupowaty i  bez sensu żeby nie wiadomo czy się śmiać z was czy współczuć, 
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2016, 14:43:55 wysłana przez piotrzpl »

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #582 dnia: Marca 31, 2016, 15:28:48 »
Nawet pijaczyna jest  w stanie, wyprodukowac o  wiele trzezwe  mysli, niz ty  ZSMP-ski propagandysto czerwonych.


Jak takiego typu czerwoni,  klamia  i  manipuluja.


http://niewygodne.info.pl/artykul6/02922-Afera-spotkaniowa-czyli-jak-robia-ludziom-wode-z-mozgu.htm
PO,tylko dla idiotów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #583 dnia: Marca 31, 2016, 19:52:12 »
Nawet pijaczyna jest  w stanie, wyprodukowac o  wiele trzezwe  mysli, niz ty  ZSMP-ski propagandysto czerwonych.
zgadzam się z tobą lepszy bełkot napisał by nachlany pijaczyna niż ty, on chociaż starał by się napisać merytorycznie,  a nie jak ty bełkoczesz i starasz się każdemu ubliżać co ma inne poglądy od ciebie, a na marginesie pisałem ci już w kwestii ja/ZSMP, i  nie będę pisał więcej bo jesteś plaski jak szyba i nic do ciebie nie dociera dlatego moja uwaga o twoim wykształceniu wynika ze była trafna bo dziecko w 2 klasie szkoły podstawowej już by zrozumiało, czyli zastanów gdzie ty się zatrzymałeś,,, wiem ze myślenie sprawia ci bol głowy ale mam nadzieje ze możesz wytrzymać troche bólu ,,,

Cytuj (zaznaczone)
author=Afgan2402 link=topic=13069.msg182690#msg182690 date=1459430928]Jak takiego typu czerwoni,  klamia  i  manipuluja.http://niewygodne.info.pl/artykul6/02922-Afera-spotkaniowa-czyli-jak-robia-ludziom-wode-z-mozgu.htm
po pierwsze co to za gazeta może zaczytuj jeszcze artykuł z tygodnika powszechnego, czy katolickiego, tv trwam i radia maryja, po za tym jak by nie było gazeta wyborcza jest jak to piszecie gazetą niemiecką (pakiet większościowy) a tam nie było komunizmy i czerwoni nie rządzili,,, czyli mylisz się jak zwykle i piszesz głupoty,,, a co do waszej marionetce to jest taka wielkim "prezydntem" ze nawet żadne portale ani dzienniki tv nie informowały szczegółowo o jego "wielkiej" dla polski wizycie, co do tego ze nie pisali o wizycie KOD-owca no to wiesz on jest tylko przewodniczącym nawet nie partii, a wasza marionetka jest niby "głowa" państwa         
                  
                  
                     
                     
                     
                        


Post Merge: [time]Marzec 31, 2016, 21:05:46 [/time]
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/pis-chce-zablokowa%c4%87-emisj%c4%99-wywiadu-z-kaczy%c5%84skim/ar-BBrbKFc?ocid=spartandhp

Post Merge: [time]Marzec 31, 2016, 21:36:24 [/time]
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/by%c5%82y-premier-ostro-o-dudzie-jego-s%c5%82owa-to-k%c5%82amstwo/ar-BBr8I9T?ocid=spartandhp

Post Merge: Marca 31, 2016, 21:37:14
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/orban-traktuje-kaczy%c5%84skiego-jak-uczniaka-ratowa%c5%82-go-nie-b%c4%99dzie/ar-BBrbBpE?ocid=spartanntp
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2016, 21:37:14 wysłana przez piotrzpl »

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #584 dnia: Kwietnia 01, 2016, 09:29:04 »
http://wpolityce.pl/swiat/2

Szechter zalamany  8)
Jednak tusk z alimenciarzem, nie przypilnowali Obamy ;D
PO,tylko dla idiotów.