Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868353 razy)

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #435 dnia: Marca 14, 2016, 22:44:33 »
Znowu o tych koniarzach.

Afgan Qń Qniowi nierówny ;-)

Tak psioczą na ten zły PiS, a tu zonk ;-) 38% poparcia wg TNS !!! :-)

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-tns-polska-zdecydowana-przewaga-pis-nad-pozostalymi-partiami/2p7sxg

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #436 dnia: Marca 15, 2016, 08:11:16 »
Juuuuuuuż lepiej Ci Maniek? ;-)
Dobrze poniższe zapamiętaj, może kiedyś skorzystasz :-)

"Nigdy nie walcz z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!"
i tym dajesz dowód że jesteś plotkarzem, i nie masz argumentów jak twoi idole z pisu

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #437 dnia: Marca 15, 2016, 12:56:09 »
i tym dajesz dowód że jesteś plotkarzem, i nie masz argumentów jak twoi idole z pisu

 ;)

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #438 dnia: Marca 16, 2016, 13:07:13 »
Janusz mianuje Cię za Twoje zasługi tytułem Experta znaFcy :)
A swoją drogą tuz obok toczy się ciekawy spektakl naszego faraona Zelnika :) To jest dopiero bezczelny typ :)

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #439 dnia: Marca 16, 2016, 13:54:24 »
Zelnik nie byl prezydentem.
 Ile polecen wykonal SB-ek Walesa, pelniac funkcje prezydenta na rozkaz Kiszczaka i  jakie one  mialy  wplyw, na  sytuacje Polski?
Ilu takich typow jak Kiszczak,Jaruzelski i inni  tego typu bandyci, skorzystali na tej  prezydenturze?
PO,tylko dla idiotów.

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #440 dnia: Marca 16, 2016, 15:10:17 »
Niestety nie wiem Afgan.Ale wynika z twojej wypowiedzi ze Ty wiesz.Podaj te informacje do naszej wiadomości bo sam bym chciał wiedzieć.Nie zapomnij podać źródeł.Zajmijmy się konkretami a nie plotkami.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #441 dnia: Marca 16, 2016, 16:50:02 »
Janusz mianuje Cię za Twoje zasługi tytułem Experta znaFcy :)
A swoją drogą tuz obok toczy się ciekawy spektakl naszego faraona Zelnika :) To jest dopiero bezczelny typ :)

Ottttt autorytet i znawca źródeł z Ciebie ;-) Łatwo przychodzi Ci obrażanie wszystkich o odmiennym zdaniu niż Twoje, a zwłaszcza tych prawicowych.
Wiesz ja też mógłbym Ciebie tu nominować i przywalić epitet z grubej rury, ale nie będę się zniżał do Twojego poziomu.
Co do Zelnika, to miał chociaż teraz człowiek honor nie brnąć w kłamstwo i nie zaprzeczać po ujawnieniu, że był TW i już.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2016, 16:52:25 wysłana przez Janusz W. »

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #442 dnia: Marca 16, 2016, 17:07:37 »
Janusz takie pytanie jedno mam.W którym miejscu zostałeś obrażony?Wiesz...to jest oskarżenie.Ja muszę wiedzieć kiedy to zrobiłem.Powinienem zostać chyba ukarany.Poproszę o cytat.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #443 dnia: Marca 16, 2016, 17:13:01 »
Zdrowia życzę.

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #444 dnia: Marca 16, 2016, 17:30:57 »
O czym ty piszesz człowieku.Oskarżasz mnie  publicznie o obrazę.Ja dopytuje się grzecznie kiedy to się stało a Ty masz do powiedzenia tylko ,,zdrowia życzę'' ?To nie jest forum szkolne ani przedszkolne.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #445 dnia: Marca 16, 2016, 17:45:27 »
Maniek, nie denerwuj się :) Janusz to zdaje się być kolejne wcielenie naszego starego kolegi, fana Prezesa i dziwnie pojmowanej sprawiedliwości :) Szkoda zdrowia na trolla.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #446 dnia: Marca 16, 2016, 17:53:56 »
Szkoda zdrowia na trolla.

Przyganiał kocioł garnkowi ;-) Widzę, że tych trolli jest tu więcej :-) SzKODdniki w natarciu ;-)
Mniej emocji, melisy Maniek spróbuj.

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #447 dnia: Marca 17, 2016, 10:42:44 »
Niestety nie wiem Afgan.Ale wynika z twojej wypowiedzi ze Ty wiesz.Podaj te informacje do naszej wiadomości bo sam bym chciał wiedzieć.Nie zapomnij podać źródeł.Zajmijmy się konkretami a nie plotkami.

Pewnie te tajemnice Walesy kiszczaki  i  tego typu zbrodniarze zabrali z soba  do grobu.
Widzac jaki ten  Bolek byl pazerny, sprzedajac swoich znajomych SBekom  za byle co,to co  sie  dzialo za jego prezydentury?
Tak to sa moje rozwazania.
PO,tylko dla idiotów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #448 dnia: Marca 17, 2016, 10:55:06 »
Ile polecen wykonal SB-ek Walesa, pelniac funkcje prezydenta na rozkaz Kiszczaka i  jakie one  mialy  wplyw, na  sytuacje Polski?Ilu takich typow jak Kiszczak,Jaruzelski i inni  tego typu bandyci, skorzystali na tej  prezydenturze?

jak pisałem wcześniej idąc waszym tokiem myślenia to p. Kiszczak ma racje ze to jej mąż jest bohaterem, i ze to on obalił komunizm w Polsce, ale idąc dalej waszym tokiem myślenia to jarek i Lech tez nie będą aspirować na wyzwolicieli narodu,,, no chyba ze przyjmiemy ze ty afgan jak i inni tu tobie i Januszowi W podobni piszecie głupoty i opieracie się na plotkach i pomówieniach, bo nie chcecie podać wiarygodnych źródeł waszych debilnych teorii,,,

Offline sehn

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #449 dnia: Marca 17, 2016, 11:11:10 »
a wynajem willi za 170 zł/m-ac dożywotnio to przejaw skutecznego zarządzania... własnymi finansami.