Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868318 razy)

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #165 dnia: Grudnia 10, 2015, 16:01:41 »
uczciwie sam będziesz robił do 67 jak już sami Pis owcy mówią pójście wcześniej spowoduje spadek o 30%, a jak by nie było jak i duda czy szydło mówili ze obniżenie nie spowoduje obniżki, a głupie PO czy NOWCZESNA twierdzili ze będzie mniejsza, do tej pory miał każdy z nas wybór czy chce iść w 65 roku życia czy 67 , a teraz Pis owcą  się nagle zmieniło,,,  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-miesiecznicom-smolenskim-bedzie-towarzyszyla-asysta-honorowa,nId,1936054 to i wieszanie krzyża zamiast  zegara w gabinecie rady ministrów to preludium,,, i wszyscy młodzi co tak psocili na PO zmienia zdanie ten pis wyjdzie im bokiem
Piszesz, że Duda i Szydło mówili, że powrót do poprzedniego wieku emerytalnego nie spowoduje obniżki emerytur. I nie spowoduje, bo emerytura będzie taka jaka byłaby naliczona na zasadach przed podniesieniem wieku emerytalnego. Przecież nie można oczekiwać, że mniejsza ilość składek da taką samą emeryturę jak płacenie ich przez kilka lat dłużej.
 Tak więc PiS-owcom nic nagle się nie zmieniło. Nie wiem czy oczekiwałeś od Dudy, że da ci większą emeryturę za mniejszą ilość lat składkowych? Myśl logicznie i nie oczekuj cudów.
Dla mnie zaletą nowych zasad będzie możliwość wyboru przejścia na emeryturę, lub dalszej pracy, by mieć później emeryturę trochę wyższą. PO takiej alternatywy nie dawało.
Zegar w gabinecie RM był potrzebny Tuskowi, by ministrowie nie przeciągali obrad, bo przecież premier i jego świta miała umówione na dwunastą haratanie w gałę.
Obecnym ministrom krzyż przypomina  o poświęceniu ich pracy dla dobra bliźnich.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #166 dnia: Grudnia 10, 2015, 17:22:20 »
O czym ty piszesz człowieku? Wolny rynek? Kapitalizm?
W XIX i do połowy XX wieku był jeszcze kapitalizm. Teraz panuje Globalizm, który bardzo mało ma wspólnego z kapitalizmem.
Bredzisz coś o skansenie, pozostałościach po PRL, a czy możesz mi wytłumaczyć na czym polegała prywatyzacja kiedy to naszą państwową Telekomunikację zakupiła francuska państwowa firma. Firma państwowa kupuje firmę państwową. Gdzie tu jest prywatyzacja? Wspominasz o stoczni, a ten "skansen" stosował z powodzeniem, (dzięki współpracy z naukowcami z Politechniki Szczecińskiej) cięcie plazmowe w czasach gdy Niemcy próbowali je opanować.
Powtarzasz uparcie i bezmyślnie zasłyszane w TVN slogany. Można i tak. Żyjemy w wolnym kraju. Można też uważać, że z "będziesz mógł z tego nikomu niepotrzebnego węgla ugotować" zupę, chociaż jak donosi Gazeta Wyborcza: "Niemcy wybudują kopalnię w Orzeszu? Dużo zależy od JSW".
Ciekawe po co? Chyba chcą dopłacać do "skansenu"?
Masz człowieczku rację PRL to był wspaniały ustrój,tylko mało kto się na jego wspaniałościach poznał.Jesteś jednym z tych którzy to wiedzą,którzy potrafią produkować tak,że w kolejce po wyroby wykonane lub wydobyte prlowskimi metodami ustawią się  kolejki,np po leżący na hałdach drogi węgiel albo plazmowe metody cięcia stali.Z plazmowych metod zostały puste hale bo solidaruchy dalej chcieli byśmy do budowanych statków dopłacali.Te słynne na cały układ słoneczny chemikaliowce okazały się funta kłaków warte.Kapitalizm nadal ma się dobrze  a globalizm jest jego efektem.W kampani wyborczej w 2007 roku jarosławpolskęzbaw - tak, ten sam tchórz,który boi się wziąć stery rządu w swoje ręce - kupował w jakimś osiedlowym sklepie cukier po ponad 6 zł za kilogram,wolny rynek a nie krótkie łapy prezesa spowodowały,że kg cukru obecnie kosztuje w okolicach 2 złotych.Jak wywietrzysz klapy zrozumiesz na czym polega wolny rynek jako nieodłączny element kapitalizmu.A węgiel na kaczystowską zupę można już w świecie kupić po 50 dolarów za tonę.   
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2015, 17:25:12 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #167 dnia: Grudnia 10, 2015, 18:31:59 »
Masz człowieczku rację PRL to był wspaniały ustrój,tylko mało kto się na jego wspaniałościach poznał.Jesteś jednym z tych którzy to wiedzą,którzy potrafią produkować tak,że w kolejce po wyroby wykonane lub wydobyte prlowskimi metodami ustawią się  kolejki,np po leżący na hałdach drogi węgiel albo plazmowe metody cięcia stali.Z plazmowych metod zostały puste hale bo solidaruchy dalej chcieli byśmy do budowanych statków dopłacali.Te słynne na cały układ słoneczny chemikaliowce okazały się funta kłaków warte.Kapitalizm nadal ma się dobrze  a globalizm jest jego efektem.W kampani wyborczej w 2007 roku jarosławpolskęzbaw - tak, ten sam tchórz,który boi się wziąć stery rządu w swoje ręce - kupował w jakimś osiedlowym sklepie cukier po ponad 6 zł za kilogram,wolny rynek a nie krótkie łapy prezesa spowodowały,że kg cukru obecnie kosztuje w okolicach 2 złotych.Jak wywietrzysz klapy zrozumiesz na czym polega wolny rynek jako nieodłączny element kapitalizmu.A węgiel na kaczystowską zupę można już w świecie kupić po 50 dolarów za tonę.   
Nie wiem dlaczego chcesz by "tchórz" wziął w swoje ręce stery rządu? On podobnie jak ty jest wolnym człowiekiem i sam wie co ma robić.
Twój "wolny rynek" możesz sam sprawdzić jak działa. Wystarczy przejść się po straganach i zapytać o cenę ziemniaków. Wszędzie jest taka sama, ale mamy kapitalizm. To nic, że sterowany unijnymi dyrektywami jak za czasów RWPG. Slogany, slogany i nic więcej. To, że można gdzieś kupić tonę węgla za 50 dolców ma świadczyć o istnieniu kapitalizmu? Sprzedaj mi 10 ton węgla po 60 dolarów ( no dobra może być i 70), to przyznam, że jesteś kapitalistą i żyjemy w kapitalizmie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #168 dnia: Grudnia 10, 2015, 18:56:04 »
To, że można gdzieś kupić tonę węgla za 50 dolców ma świadczyć o istnieniu kapitalizmu? Sprzedaj mi 10 ton węgla po 60 dolarów ( no dobra może być i 70), to przyznam, że jesteś kapitalistą i żyjemy w kapitalizmie.
zorro ty tak naprawdę???? tak postrzegasz wolny rynek i kapitalizm??? kupić 10 jednostek czegoś tam za cenę jednostki??? weź ogarnij się człowieku, przestań robić z siebie głupca. ja prowadząc kiedyś usługi transportowe i kupując w miesiącu ok. 3000 litrów oleju napędowego byłem w stanie wynegocjować cenę góra kilkanaście groszy niższej od rynkowej. dawało mi to oszczędności w miesiącu ok. 1000pln. nie wyobrażam sobie jak ktokolwiek miałby mi to sprzedać za 1/10 wartości.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #169 dnia: Grudnia 10, 2015, 19:56:16 »
zorro ty tak naprawdę???? tak postrzegasz wolny rynek i kapitalizm??? kupić 10 jednostek czegoś tam za cenę jednostki??? weź ogarnij się człowieku, przestań robić z siebie głupca. ja prowadząc kiedyś usługi transportowe i kupując w miesiącu ok. 3000 litrów oleju napędowego byłem w stanie wynegocjować cenę góra kilkanaście groszy niższej od rynkowej. dawało mi to oszczędności w miesiącu ok. 1000pln. nie wyobrażam sobie jak ktokolwiek miałby mi to sprzedać za 1/10 wartości.
Trochę więcej uwagi przy czytaniu, to pewnie zrozumiesz moje postrzeganie wolnego rynku i kapitalizmu. Robić z siebie głupka lubią ci, którzy za kapitalizm uznają to co nim nie jest.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #170 dnia: Grudnia 10, 2015, 20:07:50 »
mój błąd - nie doczytałam i "po", błędnie wziąłem za "za". wracając do tematu - już niedługo jarek i beata wespną się na szczyt szczytów kapitalizmu i będą sprzedawać przysłowiowy węgiel za 3 krotność wartości rynkowej. tylko jeden mały szkopuł - nie będą go eksportować. płatnikami będziemy my - polacy. można powiedzieć - #brawopis
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #171 dnia: Grudnia 10, 2015, 20:16:00 »
tylko czy to jest sposób na uratowanie kopalń,,, po górnikach kto będzie następny, rolnicy ? rybacy? tak można mnożyć,,,  >:( :(

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #172 dnia: Grudnia 10, 2015, 20:30:54 »
po górnikach kto będzie następny, rolnicy ? rybacy?
a przed wszystkimi będzie czarna mafia - kościół. ale nic to - zawieśmy sobie krzyżyk
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #173 dnia: Grudnia 10, 2015, 20:44:55 »
Zapomniałem o nich, ci zgraną najwięcej przywilejów i profitów,,, no czarno to wszystko sie rysuje.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #174 dnia: Grudnia 10, 2015, 21:28:50 »
zorro - mistrzu - coś dla ciebie i twoich wyborów
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #175 dnia: Grudnia 11, 2015, 00:27:26 »
68 miesięcznica?

hahahahahahahahahahahaha, popaprało ich z lekka.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #176 dnia: Grudnia 11, 2015, 09:33:01 »
68 miesięcznica?

hahahahahahahahahahahaha, popaprało ich z lekka.
Miesięcznica to drobna zasłona dymna.Właśnie pojawiła się informacja że, ociekająca wazeliną wobec biznesmena Rydzyka niejaka Kempa, posiadaczka syndromu abs/absolutny brak szyi/odmówiła publikacji w Dzienniku Ustaw orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z 9 grudnia.
Tym samym potwierdziła ,że zaczyna się w Polsce faszyzm.
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #177 dnia: Grudnia 11, 2015, 12:52:47 »
przed wyborami mówiłem ze jak pis dojdzie do władzy będzie cyrk nad cyrkami i bezprawie,,, komentarz jest zbędny, po mału czas się bać,,,

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #178 dnia: Grudnia 11, 2015, 15:16:19 »
przed wyborami mówiłem ze jak pis dojdzie do władzy będzie cyrk nad cyrkami i bezprawie,,, komentarz jest zbędny, po mału czas się bać,,,
Po mału czas zacząć zbierać podpisy z żądaniem na początek dymisji osoby uzurpującej  sobie uzależnianie opublikowania wyroku Trybunału Konstytucyjnego od wyjaśnienia prezesa TK  jakim prawem ma czelność domagać się przestrzegania konstytucji.Na szczęście prezes TK nie dał się wciągnąć w dyskusję z udającą nieznajomość prawa Kempą.Wygląda na to,że kaczyzm jeszcze nie będzie zakładał brunatnych koszul,poczeka na odpowiedni moment.Aktualnie czeka kiedy wyprani z wiedzy członkowie klubów gazety zwanej polską oraz wierni biznesmena z Torunia zaatakują zwolenników przestrzegania prawa.To będzie pretekst do wprowadzenia stanu wyjątkowego.Sygnał do walki o dobro prezesa,posła Piotrowicza czy PiSu ogłosił z taboretu sam jarosławpolskęzbaw.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2015, 15:19:03 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #179 dnia: Grudnia 11, 2015, 18:39:30 »
zorro - mistrzu - coś dla ciebie i twoich wyborów

dapol, dla przypomnienia standardów, które prezentowali "antyfaszyści":