Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 874789 razy)

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1680 dnia: Listopada 25, 2017, 21:12:26 »
KrP doceniam twoją pracę i poświęcenie ale czy to mają być argumenty przeciw obecnemu rządowi?
Zapewne jeszcze dłuższą listę można by zrobić z udziałem PO i PSL.
Chyba jednak nic nie przebije przekrętów w wykonaniu twoich idoli. Nikt ich nie pobije.




Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1681 dnia: Listopada 25, 2017, 21:50:49 »
Cytuj (zaznaczone)
KrP doceniam twoją pracę i poświęcenie ale czy to mają być argumenty przeciw obecnemu rządowi?


A nie? Skoro ten rząd zarzucał poprzedniemu kolesiostwo i nepotyzm, a sam kieruje się takim samym działaniem? Czy to nie jest hipokryzja? Czy tacy ludzie zasługują na poparcie?

Cytuj (zaznaczone)
Zapewne jeszcze dłuższą listę można by zrobić z udziałem PO i PSL.

Ale nie rozmawiamy o poprzednim rządzie. Dajmy sobie spokój z argumentem "a za peło" ok?

Cytuj (zaznaczone)
Chyba jednak nic nie przebije przekrętów w wykonaniu twoich idoli. Nikt ich nie pobije.
Problem w tym, że w wielu aspektach już przebiło. I nie wiem skąd masz informacje nt. moich idoli, ale zawiodę cię, są nieprawdziwe.

Odnieś się coś więcej do informacji, które podałem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2017, 21:53:49 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1682 dnia: Listopada 25, 2017, 22:26:29 »
Nie będę komentował niewiarygodnych informacji zaczerpniętych m.in z kłamliwej gazety wybiórczej i innych szmatławców.

A co do wymienionych afer PO to wszystko udowodniona prawda. Acha, Na tej liście afer PO zabrakło afery reprywatyzacyjnej
i afery VAT. A może wkrótce wyjdą na jaw kolejne afery PO. Dlatego pieski z PO podnoszą taki wrzask o rzekomym zamachu na
demokrację. A tak na prawdę boją się że wylądują za kratkami za te wszystkie przekręty. 

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1683 dnia: Listopada 25, 2017, 22:41:12 »
Nie będę komentował niewiarygodnych informacji zaczerpniętych m.in z kłamliwej gazety wybiórczej i innych szmatławców.

Brak mi słów już na ciebie. Prosisz o informację nt. nepotyzmu obecnego rządu, nie dość, że dostajesz kilka linków to jeszcze konkretną listę z nazwiskami i stanowiskami, a mimo tego wciąż nie potrafisz się do tego sensownie ustosunkować, przyznać, że obecna władza jednak nie jest taka super fajna i jest takim samym zakłamanym środowiskiem, pełnym hipokrytów jak każda poprzednia. Nie potrafisz po prostu prowadzić dyskusji na poziomie wymiany argumentów, a ja na wklejanie dziecinnych obrazków nie mam czasu, wybacz.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1684 dnia: Listopada 26, 2017, 03:07:54 »
KrP, radzę najpierw poznać znaczenie słowa nepotyzm a potem dopiero przytaczać przykłady tego nepotyzmu, jak widzę nie znasz znaczenia tego słowa bo jak widzę  wymieniasz na liście osoby takie jak np były poseł, były wojewoda, były wiceminister, itp. Zatrudnianie takich osób to nie nepotyzm. A co, twoim zdaniem może rząd powinien zatrudniać ludzi z PO? Toż to by zaraz rozkradli wszystko, bo to potrafią doskonale. Jak widzę, wszystkie przekręty które zrobiło PO nie mają dla ciebie znaczenia, a  Twoim jedynym argumentem przeciwko PiSowi jest to że zatrudnia osoby z własnego kręgu. Nie masz żadnych innych argumentów? Słabiutko. Z resztą jak ta cała totalna opozycja. Żadnych merytorycznych propozycji reform, tylko straszenie PiSem. Wyszukujesz jakieś nie sprawdzone informacje, a nie widzisz udowodnionego wszem i wobec masowego oszustwa które dokonało PO i jego ekipa. Oni oszukali nas wszystkich, Polska straciła miliardy przez tych oszustów. Jakoś za obecnych rządów Polska gospodarka rośnie w siłę co potwierdzają międzynarodowe agencje ratingowe , odradzają się stocznie, kopalnie. No ale jeśli czytasz tylko gazetę wyborczą i fakt to się nie dziwię że tego nie zauważasz.
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2017, 03:23:47 wysłana przez kryspin »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1685 dnia: Listopada 26, 2017, 09:50:45 »
O co Wy się kłócicie? Każdy, kto dochodzi do władzy zaczynać traktować swoją pozycję nie jak misję, czy służbę własnemu krajowi i współobywatelom, tylko jako okazję do zaspokajania swoich próżnych potrzeb wynikających z braku poczucia własnej wartości, czy też do leczenia własnych kompleksów. To nie ma znaczenia z jakiej jest opcji. Jedni kradli, przekręcali, drudzy może już tak tego nie robią, ale traktują państwo jak własny prywatny folwark narzucając swoje chore poglądy zakazami, co w efekcie zawsze przynosi odwrotny skutek. Najnowszy genialny pomysł "dobrej zmiany", zakazać sprzedaży alkoholu w nocy. Tak, to napewno sprawi, że ludzie przestaną pić. :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1686 dnia: Listopada 26, 2017, 10:10:34 »
O patrz kryspin, jak chcesz to potrafisz w miarę sensownie odpisać. O to chodzi.

Znaczenie słowa nepotyzm doskonale znam. Podane wyżej przykłady są przykładami zarówno nepotyzmu jak i po prostu kolesiostwa. Czyli dwóch rzeczy jakie PiS zarzucał poprzednikom, prawda? Więc, moim zdaniem, postępując dokładnie tak samo wykazują się hipokryzją, a ja ludzi dwulicowych nie lubię. Zatrudnianie rodziny i znajomych byłoby w porządku gdyby ci ludzie to byli naprawdę fachowcy. Czy nimi są? Wszystkim nie znam, ale w wielu przypadkach śmiem po prostu wątpić. No i przede wszystkim nie postępuje się w taki sposób zarzucając jednocześnie konkurencyjnym partiom takie samo działanie.

Od razu też mówię - nie podejmuję się rozmowy na argumenty w stylu "a za peło". Mamy teraz inną władzę i o niej mogę rozmawiać.

Cytuj (zaznaczone)
Jakoś za obecnych rządów Polska gospodarka rośnie w siłę co potwierdzają międzynarodowe agencje ratingowe

Ja nie jestem zwolennikiem agencji ratingowych, dla mnie to patologia. Ale skoro już poruszasz ten temat to:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/S-P-obnizyl-rating-dla-Polski-zloty-bardzo-mocno-w-dol-7295134.html
https://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1621102,Kolejna-agencja-ratingowa-ostrzega-Polske-Fitch-obniza-prognoze-wzrostu-gospodarczego

Natomiast dla kontrastu:

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pkb-polski-moodys-prognozy-rating-budzet,167,0,2361511.html
https://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1888627,Agencja-ratingowa-SandP-podwyzszyla-szacunek-dynamiki-PKB-Polski-w-2019-r-do-35-proc

Więc póki co podniesiono jedynie szacunki wzrostu, a nie sam fakt. :) Ale tak jak mówię, dla mnie agencje to wyznacznik niczego. Kto im zapłaci temu podniosą ranking, w końcu to zwykłe, prywatne firmy.

A co do naszego rzekomego wzrostu gospodarczego to rośnie on chyba tylko na paskach TVP. ;) A jeśli faktycznie rośnie to myślę, że zasługa PiS w tym niewielka. Dlaczego? No bo jakim cudem podwyższanie podatków, wprowadzanie nowych podatków (próba opodatkowania bitcoina), podwyższanie kosztów życia, ostatnie ograniczenia handlu w niedzielę (nie pracy przypominam, ci ludzie dalej będą pracować, to ty będziesz poszkodowany) mają stymulować gospodarkę? Kopalnie działają tak super, że chyba tylko JSW jakimś cudem odbiło się od dna (a przy tym od razu związki chcą dla pracowników dziesiątek tysięcy złotych). Stocznia? Jako taka w Szczecinie nie działa, działa na jej terenie mnóstwo różnych prywatnych firm. Ale one są prywatne, one sobie radzą bo prywatny przedsiębiorca dobrze nimi zarządza, a rząd (jakikolwiek) nie położył jeszcze na nich swojej łapy. Jedyna stocznia, która buduje statki to Partner, też prywatna. Nie wiem jakie udziały są w remontowej Gryfii więc się nie wypowiem.

Detonator bardzo dobrze prawi. Dlatego ja gardzę już chyba niemal każdą opcją polityczną. Nie mam po prostu na kogo głosować, nie wiem co zrobię w następnych wyborach.

Cytuj (zaznaczone)
Najnowszy genialny pomysł "dobrej zmiany", zakazać sprzedaży alkoholu w nocy. Tak, to napewno sprawi, że ludzie przestaną pić. :)

I to jest właśnie problem ludzi o ograniczonym myśleniu. Patrzysz, niby dorosły człowiek, niby garnitur przyodziany, a w głowie siano. I tacy ludzie nami rządzą. Ludzie, którzy myślą, że jak zapiszą na papierku "zakazuje się" to rozwiążą problem.

To są prości, nieinteligentni ludzie. Tacy też są potrzebni na świecie, nie gardzę nimi z tego powodu. Gardzę dlatego, że wzięli się za rządzenie krajem, a co najwyżej nadają się do rządzenia swoim przedsionkiem.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1687 dnia: Listopada 26, 2017, 10:30:05 »
Wzrost gospodarczy może i rośnie, ale głównym motorem tego wzrostu jest większa konsumpcja dzięki programowi 500+. Wszystko byłoby cacy, gdyby nie jedna "drobnostka". Program ten jest na kredyt, więc ten wzrost jest nic nie warty. Jaki będzie koszt tego kredytu? Nasze dzieci odpowiedzą za 20 lat.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1688 dnia: Listopada 26, 2017, 16:07:48 »
A skąd niby takie informacje że program 500+ jest na kredyt? Proszę o konkretne źródło tej informacji. Może z TVNu lub gazety wyborczej? Jeśli tak to gratuluję źródła informacji. Otóż program ten nie jest na kredyt lecz z pieniędzy które nagle się znalazły na skutek uszczelnienia podatku VAT. Za poprzedniej ekipy traciliśmy miliardy na skutek przekrętów z podatku VAT oraz afery paliwowej. Wkrótce pieniędzy tych będzie jeszcze więcej gdyż udoskonala się system zapobiegania wyłudzeniom VATu i nielegalnego obrotu paliwem. Boże chroń przed powrotem PO do władzy. Radzę poczytać: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Morawiecki-W-tym-roku-30-mld-zl-z-uszczelnienia-podatkow-4035641.html
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2017, 16:14:05 wysłana przez kryspin »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1689 dnia: Listopada 26, 2017, 16:27:03 »
20 mld na program 500+ z uszczelnienia vat'u? Zejdź na ziemię.
 I ten rekordowy (nie mylić z małym) deficyt ponad 50 mld to również zasługa Krzywoustego morawieckiego.
Na kredyt to każdy idiota potrafi żyć.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1690 dnia: Listopada 26, 2017, 16:34:43 »
Miałes podać żródło informacji że program 500+ jest na kredyt. Chyba że sam to sobie wydumałeś po obejrzeniu faktów TVN

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1691 dnia: Listopada 26, 2017, 16:44:29 »
Z tego co pamiętam w tamtym roku pieniądze na ten program były zapewnione za pieniądze za udzielenie częstotliwości dla telefonu komórkowej. Pieniądze te (20 mld) uzyskało peło za swoich rządów. Pisiory rozdały, przypisały sobie sukces ( nie pierwszy raz z resztą).
Jeszcze rok i wszystko się posypie.
A co do ratowania stoczni - stępka pod prom już od czerwca leży i co?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1692 dnia: Listopada 26, 2017, 21:08:49 »
Słychać pis'u wycie - znakomicie!!
Dzięki Donald


srota po kiszczaku cytuje posla PiS -znakomicie ;D


PO,tylko dla idiotów.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1693 dnia: Listopada 26, 2017, 21:13:17 »
Ty to tam dupa cicho, tutaj dorośli rozmawiają.


A co do 500+ to:

Welfare-From-Your-Wallet-Cartoon.jpg (585×347)
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2017, 21:14:57 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1694 dnia: Listopada 27, 2017, 01:33:00 »
Z tego co pamiętam w tamtym roku pieniądze na ten program były zapewnione za pieniądze za udzielenie częstotliwości dla telefonu komórkowej. Pieniądze te (20 mld) uzyskało peło za swoich rządów. Pisiory rozdały, przypisały sobie sukces ( nie pierwszy raz z resztą).
Jeszcze rok i wszystko się posypie.
Nadal nie podałeś źródła informacji że niby program 500+ jest na kredyt, snujesz tylko swoje przypuszczenia i wieszczysz jakąś katastrofę.
Ta sama narracja którą stosuje totalna opozycja. Z nienawiści do PiSu zgodzą się nawet na nakładanie kar na Polskę przez UE.
Ale sami się pogrążają. Ich sytuację najlepiej odda obrazek:




« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2017, 01:42:00 wysłana przez kryspin »