Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: PIS STOP!!!  (Przeczytany 16811 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
PIS STOP!!!
« dnia: Października 06, 2015, 21:05:36 »
macierewicz właśnie oznajmił, że po wyborach śledztwo smoleńskie przejmie powszechna prokuratura podległa rządowi. PODLEGŁA RZĄDOWI !!!! oj, będzie się działo :'(
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Października 06, 2015, 21:09:19 »
Dlatego właśnie zagłosuję na Kukiza.

piotrzpl

  • Gość
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Października 06, 2015, 21:13:26 »
tylko ze PiS wygra, mam jedynie nadzieje ze nie wygra taka ilością aby samodzielnie rządzić, bo dopiero będzie się działo,,, a wygra dlatego ze ludzie są naiwni i wierzą w obiecanki p. Szydło,,, z drugiej strony PiS musi wygrać żeby naród znowu ich odsunął od władzy, a naród ostał kpa w dupe aby zrozumieć co to jest pis

Offline politycznie podejrzany

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Października 06, 2015, 22:05:09 »
Dlatego właśnie zagłosuję na Kukiza.

Głosowanie na ludzi od Kukiza będzie równoznaczne z wsparciem PiS, bo to ich najbardziej pewny koalicjant (i chyba jedyny).
Ale na kogoś zagłosować trzeba....
"Politycznie podejrzani. Wy nie jesteście podejrzani, wy jesteście winni przestępstw politycznych!.... Oto dlaczego potrzebna jest praca oświatowa, ten żołnierz nie tylko nie zrozumiał swojej winy, ale jeszcze ma do tego poczucie krzywdy".

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Października 06, 2015, 22:23:06 »
z drugiej strony PiS musi wygrać żeby naród znowu ich odsunął od władzy, a naród ostał kpa w dupe aby zrozumieć co to jest pis
niby tak, ale szkoda czasu.4 lata w plecy. mam tylko nadzieję, że po drodze coś pieprznie
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Października 06, 2015, 22:28:28 »
Osiem lat w plecy ci dpowiadało, a boisz się czterech lat PiSu ?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Października 06, 2015, 22:30:10 »
Głosowanie na ludzi od Kukiza będzie równoznaczne z wsparciem PiS, bo to ich najbardziej pewny koalicjant (i chyba jedyny).
Ale na kogoś zagłosować trzeba....

Kukiz zadeklarował, że w żadne koalicje wchodził nie będzie. Będę trzymał Go za słowo. ;)
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2015, 22:33:56 wysłana przez DEtonator »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Października 06, 2015, 22:34:26 »
Osiem lat w plecy ci dpowiadało, a boisz się czterech lat PiSu ?
ja tak tego nie odbieram, że w plecy. możesz mi mówić, że jestem lemingiem, ale mi osobiście dobrze się żyje w polsce. jestem na swoim, w dupie mam związki, czarnych w koloratkach. robię sam na siebie. jak trzeba to pracuję po 20 godzin na dobę,  jak trzeba robię w piątek, świątek i niedzielę. a jak nie mam ochoty na pracę - to leżę i bąki zbijam. nigdy od nikogo niczego nie chciałem, o nic nie prosiłem. to co mam to zrobiłem sam. widzę jak polska się zmieniła przez te 8 lat. mi się podoba.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Października 06, 2015, 22:41:26 »
jestem na swoim, w dupie mam związki, czarnych w koloratkach. robię sam na siebie. jak trzeba to pracuję po 20 godzin na dobę,  jak trzeba robię w piątek, świątek i niedzielę. a jak nie mam ochoty na pracę - to leżę i bąki zbijam. nigdy od nikogo niczego nie chciałem, o nic nie prosiłem. to co mam to zrobiłem sam. widzę jak polska się zmieniła przez te 8 lat. mi się podoba.

Super, tylko pogratulować dobrobytu! Ciekawe tylko, czy jak by się noga powinęła, albo zdrowia zabrakło, czy wtedy też piałbyś tak z zachwytu...

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Października 06, 2015, 22:58:11 »
Osiem lat w plecy ci dpowiadało, a boisz się czterech lat PiSu ?
ja tak tego nie odbieram, że w plecy. możesz mi mówić, że jestem lemingiem, ale mi osobiście dobrze się żyje w polsce. jestem na swoim, w dupie mam związki, czarnych w koloratkach. robię sam na siebie. jak trzeba to pracuję po 20 godzin na dobę,  jak trzeba robię w piątek, świątek i niedzielę. a jak nie mam ochoty na pracę - to leżę i bąki zbijam. nigdy od nikogo niczego nie chciałem, o nic nie prosiłem. to co mam to zrobiłem sam. widzę jak polska się zmieniła przez te 8 lat. mi się podoba.

Teraz ci wszystko zabierzemy, przez te cztery lata, czego sam się dorobiłeś przez osiem lat.
Tacy jesteśmy, pisowcy - gwałt, pożoga i cholera.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Października 07, 2015, 07:00:25 »
Detonator weź się ogarnij człowieku. To już we własnym kraju nie może mi się podobać? A piejesz i ujadasz to ty. Andzeloputi-tak, zabierze mi i tobie zresztą tez. Na początek po 250 od każdego polaka, pracownika czy emeryta na ratowanie nierentownych kopalń. Co będzie dalej? Ja nie wierze w te ich obiecanki. Chyba mogę - czy juz i to powoli mi zabieracie?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Października 07, 2015, 07:10:46 »
Detonator weź się ogarnij człowieku. To już we własnym kraju nie może mi się podobać?

Spokojnie bo ci żyłka pęknie. Oczywiście, że może ci się w kraju podobać, i w sumie dobrze, bo jak by się wszystkim nie podobało, to kto by tyrał na tych nierobów na Wiejskiej?

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Października 07, 2015, 07:17:06 »
robię sam na siebie. jak trzeba to pracuję po 20 godzin na dobę,  jak trzeba robię w piątek, świątek i niedzielę. a jak nie mam ochoty na pracę - to leżę i bąki zbijam.

Jedynie Taksówkarz(?) może sobie tak pozwolić.

Ciekawe tylko, czy jak by się noga powinęła, albo zdrowia zabrakło, czy wtedy też piałbyś tak z zachwytu...

No właśnie - zdrowie i inne takie losowe przypadki powodują, że człowiek zaczyna inaczej patrzyć na wszystko i wszystkich. Ale ja życzę wszystkiego, co najlepsze :)
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

piotrzpl

  • Gość
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Października 07, 2015, 07:38:47 »
p.andzelupoty no spokojnie , każdy ma prawo do swojej opoki i zdania, jednym die podoba innym    nie, ale gadanie że kraj jest w ruinie no to    , jeżdżę po kraju i widzę , na pewno nie jest tak jak wy to opisujecie wiele die zmieniło ns lepsze , nikt nie mówi że jest dobrze , wielu co głosowało ns PO jest zawiedziona i czuje się oszukana, dlatego wy macie teraz przewagę w sondażach , gdyby PO spełniło 50% tego co obiecało byście nie prowadzili tak, co do kukiza, sory ale gość na własną prośbę zmarnował swoje 5 minut co do koalicji z pis wątpliwej pis jest przeciw jowa a to jest u kukiza najważniejsze, s jak wejdzie w koalicję z pis to wniosek jeden wszedł w ten układ z którym walczy a to go przekreśla
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2015, 07:52:16 wysłana przez piotrzpl »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Października 07, 2015, 08:50:47 »
Power i detonator bardzo dziękuję za troskę o moje zdrowie. Tak jak pisałem wcześniej - nie chcę niczego od nikogo - jestem ubezpieczony na różne okoliczności. Również zdrowia życzę
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!