Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy jesteś za przyjęciem imigrantów do Polic?

Tak
6 (8.8%)
Nie
51 (75%)
Tak, ale tylko chrześcijan
10 (14.7%)
Nie mam zdania
1 (1.5%)

Głosów w sumie: 67

Autor Wątek: Uchodźcy w Policach  (Przeczytany 52865 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #75 dnia: Września 25, 2015, 11:51:07 »
znam p. turka, i faktycznie jest Turkiem z pochodzenia,,, no nie lata z maczetą ale jest tez zgorzeniem przez niego robimy się otyli :)
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2015, 11:53:08 wysłana przez piotrzpl »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #76 dnia: Września 25, 2015, 16:04:09 »
Tak, 6000 euro na osobę, ale jednorazowo.
Na pół roku. A po tym czasie jak nie znajdzie sobie pracy, to wraca do miejsca wcześniejszego pobytu.
Nie,nie wróci bowiem pałający miłością blizniego polscy katolicy z radością przychylą się do apelu papieża Franciszka.Podobno ogarniętych  głęboko apelem papieża jest ponad 10 tysięcy parafii.W każdej parafii jest co najmniej kilkanaście rodzin wierzących w Boga,tego samego w którego wierzą muzułmanie.Niestety polscy katolicy mają problem,bo uważają ,że Bóg jest Polakiem i nie życzy sobie aby jego islamscy wyznawcy uzyskali gościnę pod ich dachem.To oznacza,że papież ,który nie jest Polakiem popełnił błąd i nie może liczyć na polskich wyznawców
swojego niebiańskiego szefa.Szkoda,że nie ma mocy sprawczej aby polskich emigrantów ekonomicznych wyrzucić z powrotem do kraju pochodzenia.
jestem gorszego sortu

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #77 dnia: Września 25, 2015, 16:48:06 »
Szkoda,że nie ma mocy sprawczej aby polskich emigrantów ekonomicznych wyrzucić z powrotem do kraju pochodzenia.
Emigranci zarobkowi to teraz albo "polityczni" albo "Solidarnościowcy" Nikt do Niemiec nie pojechał za chlebem  ;-) No chyba że przesiedlono ich ze Śląska lub opuściła ich Polska  ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #78 dnia: Września 25, 2015, 17:02:51 »
wierzących w Boga,tego samego w którego wierzą muzułmanie.

Kwestia interpretacji, według muzułmanów jesteśmy niewierzący. Nasz Bóg nie jest dla nich Bogiem.

Widzę, że najwięcej mają do powiedzenia ci, co nie widzieli, jak zachowują się azylanci, znaczna większość z nich ma we krwi niszczenie i pogardę, szczególnie dla chrześcijańskich wartości. Tak jak napisał KrP, najwięcej syfu widać właśnie w gettach zamieszkiwanych przez azylantów, w większości muzułmanów.

Jestem za tym, by pomóc Syryjczykom, ale nie pozostałym cwaniakom, którzy podczepiając się pod tragedię tych ludzi na krzywego ryja, po chamsku pchają się po socjale szukając łatwego życia. Tych powinno się bez dyskusji odsyłać tam skąd przybyli.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #79 dnia: Września 25, 2015, 17:12:26 »
Jestem za tym, by pomóc Syryjczykom, ale nie pozostałym cwaniakom, którzy podczepiając się pod tragedię tych ludzi na krzywego ryja, po chamsku pchają się po socjale szukając łatwego życia. Tych powinno się bez dyskusji odsyłać tam skąd przybyli.
i tu się z tobą zgadzam.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #80 dnia: Września 25, 2015, 20:30:44 »
wierzących w Boga,tego samego w którego wierzą muzułmanie.

Kwestia interpretacji, według muzułmanów jesteśmy niewierzący. Nasz Bóg nie jest dla nich Bogiem.
Ja naiwna myślałam,że muzułmanów stworzył również wasz Bóg.
Cytat: DEtonator
Widzę, że najwięcej mają do powiedzenia ci, co nie widzieli, jak zachowują się azylanci, znaczna większość z nich ma we krwi niszczenie i pogardę, szczególnie dla chrześcijańskich wartości. Tak jak napisał KrP, najwięcej syfu widać właśnie w gettach zamieszkiwanych przez azylantów, w większości muzułmanów.
Zastanawiające,że interesujecie się panowie syfem w gettach a nie widzicie ludzkich dramatów.Widocznie macie za dużo wolnego czasu. 
Cytat: DEtonator
Jestem za tym, by pomóc Syryjczykom, ale nie pozostałym cwaniakom, którzy podczepiając się pod tragedię tych ludzi na krzywego ryja, po chamsku pchają się po socjale szukając łatwego życia. Tych powinno się bez dyskusji odsyłać tam skąd przybyli.
Pan ma wyjątkowy nos twierdząc,że "pozostali"to cwaniacy.Powinien się Pan zatrudnić w służbach specjalnych.Z takim węchem widzę ogromną  przyszłość.Szkoda,że nie pomyślał Pan o wykorzystaniu swoich laryngologicznych zdolności w czasach Ziobry.Wszystko jeszcze przed Panem.Do weryfikacji pochodzenia przybyszów na pewno dojdzie.Na szczęście to nie pańskie zmartwienie,ale rozumiem,że boi się Pan utraty pracy do której udał się Pan z przyczyn ekonomicznych. 
jestem gorszego sortu

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #81 dnia: Września 25, 2015, 23:27:46 »
http://www.wykop.pl/link/2773047/imigranci-w-holenderskim-rosmalen-uskarzaja-sie-na-zbyt-wolny-internet/

Internety za wolne dla biednych uchodźców. I znów są nimi młodzi faceci, ciekawe, nie?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #82 dnia: Października 02, 2015, 07:06:15 »
Teraz okazuje się, że kasy na uchodźców w ogóle nie będzie! To nie UE będzie ich utrzymywać, ale Polacy. Brawo.
 
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-uchodzce-za-darmo-oddam/1h5g2p

piotrzpl

  • Gość
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #83 dnia: Października 18, 2015, 16:46:40 »
 8) ostatnio doszły mnie słuchy że do polic maj być sprowadzeni uchodźcy a zakwaterowania jak być na ul. Piaskowej w domu samotnej matki. Oczywiście nie jest to wiadomość oficjalną i w 100% potwierdzona , no można powiedzieć że plotka, ale jak to mówią w każdej plotce jest trochę prawdy ciekawe ile % w tej

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #84 dnia: Października 18, 2015, 19:37:29 »
A ja słyszałam od pewnej kosmetyczki, ze jakaś cześć juz została przyjęta koło grzybowej- ponoć nawet byli widziani. Ciekawe ile w tym prawdy. Mówili tez, ze Police maja przyjąć jakaś konkretna liczbę uchodźców, chyba 200 jak dobrze pamietam...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #85 dnia: Października 18, 2015, 20:07:23 »
a ja słyszałem, że nie dość że 200, to jeszcze na dodatek z różnymi bakteriami. podobno  w z.ch. police już szczepionki szykują. i wcale nie będą mieszkać w domu samotnej matki, tylko gmina zlikwiduje działki przy ul. piłsudskiego-siedlecka i tam za nasze pieniądze zbuduje im osiedle i 2 meczety. i podobno ze szkoły zlikwidują religię na rzecz.....allah akbar.

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #86 dnia: Października 18, 2015, 20:57:30 »
 ;Dja jestem za , a poważnie mówił mi o tych planach gość co tam w pobliżu mieszka.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #87 dnia: Października 22, 2015, 22:44:16 »
A mi się obiło o uszy to, że plotki o uchodźcach w Policach wzięły się stąd, że ktoś czegoś nie dosłyszał ;). A mianowicie, że chodzi o zorganizowanie noclegów dla choćby kilkudziesięciu osób, którzy zjadą się z róźnych państw do naszego regionu przy okazji Dni w Diecezji, które są wstępem do ŚDM Kraków 2016. Nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś przez przypadek powiązał to z uchodźcami ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

piotrzpl

  • Gość
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #88 dnia: Października 23, 2015, 09:11:48 »
 :D plotka wzięła się z tond ze  policka policja była na szkoleniu w temacie uchodźców,,, jak się dowiedziałem wszystkie komisariaty w większych miastach mają przechodzić takie szkolenia,,, prewencyjnie,,, ;)

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #89 dnia: Października 23, 2015, 12:25:37 »
To panią kosmetyczkę poniosło, bo twierdziła, ze na własne oczy ich widziala... A dokładniej, to je😜👍🏻