Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy jesteś za przyjęciem imigrantów do Polic?

Tak
6 (8.8%)
Nie
51 (75%)
Tak, ale tylko chrześcijan
10 (14.7%)
Nie mam zdania
1 (1.5%)

Głosów w sumie: 67

Autor Wątek: Uchodźcy w Policach  (Przeczytany 52455 razy)

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #15 dnia: Września 13, 2015, 14:02:27 »
Jedna rodzina uchodźców na kilka parafii to wyzwanie nie do ogarnięcia?
Dla osób z płytką społeczną wyobraźnią i rozumem wielkości orzecha nie. " Bieda temu, kto zadowolony jest z siebie: taki człowiek nigdy nie nabędzie rozumu  ".
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #16 dnia: Września 13, 2015, 17:19:37 »
Hmm, mało tego. Wszystko wskazuje, że niebawem poznamy miażdżącą moc ankiety. Tylko dlaczego w pytaniu ,,imigranci" choć mowa o uchodźcach? Autor ankiety zechce odpowiedzieć?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #17 dnia: Września 13, 2015, 17:59:34 »
To nie żadna fobia. Popatrz na "cywilizowane" kraje. Np Australia. U nich nie ma problemu z asymilacją bo przyjęli prawidłowe podejście do sprawy. Nie bawią się w głupią poprawność polityczną tak modną w Europie zachodniej. Premier Australii otwarcie powiedział:"To Wy przyjeżdżacie do naszego kraju więc to Wy musicie się dostosować do naszej kultury. Jak się komuś to nie podoba to proszę wracać".
http://www.hoax-slayer.com/gillard-muslims-leave.shtml
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #18 dnia: Września 13, 2015, 20:43:04 »
Hmm, mało tego. Wszystko wskazuje, że niebawem poznamy miażdżącą moc ankiety. Tylko dlaczego w pytaniu ,,imigranci" choć mowa o uchodźcach? Autor ankiety zechce odpowiedzieć?

Uchodźca jest jednocześnie imigrantem jakby na to nie patrzeć.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #19 dnia: Września 13, 2015, 23:15:50 »
Hmm, mało tego. Wszystko wskazuje, że niebawem poznamy miażdżącą moc ankiety. Tylko dlaczego w pytaniu ,,imigranci" choć mowa o uchodźcach? Autor ankiety zechce odpowiedzieć?

Uchodźca jest jednocześnie imigrantem jakby na to nie patrzeć.
Polecam zapoznać się z definicją imigranta i uchodźcy, dopiero potem wypowiadać się :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #20 dnia: Września 13, 2015, 23:48:59 »
Polecam zapoznać się z definicją imigranta i uchodźcy, dopiero potem wypowiadać się

imigracja
1. «napływ ludności obcej do jakiegoś kraju w celu osiedlenia się w nim»


uchodźstwo
1. «stały lub czasowy pobyt poza granicami własnego państwa, spowodowany przyczynami ekonomicznymi, politycznymi lub religijnymi»

Polecam jeszcze raz przeczytać moje słowa, potem definicje, potem znów moje słowa i jeśli będzie potrzeba znów definicje, usiąść na chwilkę, podumać, zastanowić się i przestać być głupio-mądrym.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #21 dnia: Września 14, 2015, 00:07:00 »
być głupio-mądrym.
Dokładnie :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #22 dnia: Września 15, 2015, 08:04:47 »
Czynem trzeba popierać istotne idee a nie słowem tylko...
No i właśnie oni to robią!!! Masz dzieci? Wiesz , ja mam małą córeczkę i w ostatnim czasie, każdego wieczora dostaję padaki, że takie bydle mogło by dopaść mojego aniołka w imię swojego Boga.
Każdy z nas jest człowiekiem i każdy w miarę swoich możliwości pomaga innym, współczuje itd. Jednak w kwestii napływu tych ludzi ogarnia mnie potężny strach. Jest wiele przykładów na poparcie mych obaw o moje dziecko, o mnie i o moje rodzinę i nie mów mi, że nic o nich nie wiesz.
Owszem. Są na pewno wśród tych ludzi również ludzie normalni, chcący normalnie żyć ale jest ich taka garsteczka, że wręcz nie sposób ich spotkać.
Nie chcę ich tu bo nie chcę aby ktoś skrzywdził moją córeczkę bo niby jest niewierna!
Nie chcę by ktoś skrzywdził mnie.
Proste.
Zgadzam się z powyższymi wpisami na temat ich nieróbstwa, problemów z asymilacją etc. 
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #23 dnia: Września 15, 2015, 08:40:33 »
Są na pewno wśród tych ludzi również ludzie normalni

Masz rację. Zresztą tak samo, jak w każdej społeczności, o określonej kulturze - nie tylko osobistej... Dla "NICH" nasza - europejska - kultura, obyczaje oraz zachowania, są obce i szczerze mówiąc takie pozostaną (chyba) na zawsze. Wybrali po prostu nie ten kierunek świata na swój pobyt uchodźcy czy imigranta, a na naukę trzeba pokoleń i nie wykluczone rozwiązań "niepopularnych"... Jest taki stare powiedzenie; jak wchodzisz lub jesteś zapraszany do cudzego domu, to musisz przyjąć wszystkie obyczaje gospodarza tego domu. A oni chcą wprowadzać swoje - niestety!
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #24 dnia: Września 16, 2015, 11:22:41 »
Abp Dzięga zadeklarował się, że w budynku kurii szczecińsko - kamieńskiej do wolnych pokoi przyjmie uchodźców i że ze środków własnych pokryje koszty ich utrzymania
W Polsce około 10 tysięcy parafii. Jedna rodzina uchodźców na kilka parafii to wyzwanie nie do ogarnięcia?
Dla polskich dzikusów,rasistów,egoistów oraz politycznych żuli o kibolach nie wspominając to rzeczywiście nie do ogarnięcia.Oni gotowi nawet wyrzec się papieża bo tak są odczłowieczeni.
jestem gorszego sortu

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #25 dnia: Września 19, 2015, 10:51:17 »
Czy w Policach są już uchodźcy? Jadę właśnie 107 w stronę rodła i wsiadło dwóch takich którzy wyglądają,zachowują siębi śmierdzą jak uchodźcy. Nie mówią po polsku tylko w jakimś dziwnym arabskim dialekcie

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #26 dnia: Września 19, 2015, 11:17:00 »
Właśnie usłyszałem, że Polska dostanie minimum 9 tys. uchodźców, w śród których tak naprawdę może 10% zasługuje na to określenie, a to dopiero początek. Polacy nie będą mieli nic do gadania, bo w głosowaniu wszystkich członków UE nie mają praktycznie żadnych szans. Moim zdaniem "Tante" Merkel za swoją bezmyślność powinna podać się do dymisji. Niemiecki rząd puszcza bardzo brzydkie bąki, które wielu Niemcom się również nie podobają, jednak przez historię II wojny światowej zmuszeni są do milczenia. Mam jednak nadzieję, że Polska i inne kraje przeciwne polityce Niemiec zdołają się zjednoczyć i obronić. Nawet gdyby miało to kosztować wyjście z UE, która i tak politycznie od dawna gnije od wewnątrz.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #27 dnia: Września 19, 2015, 11:39:03 »
 :) I kto to pisze? Imigrant zarobkowy?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #28 dnia: Września 19, 2015, 11:41:06 »
I kto to pisze? Imigrant zarobkowy?

Nie znasz mojej historii, więc zamilknij.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #29 dnia: Września 19, 2015, 12:31:25 »
Nie znasz mojej historii, więc zamilknij.
Jak Ty mojej. A jak nie zamilknę, to co? Tu się nie dyskutuje?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -