Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Przedszkole Publiczne nr 5 im. Wandy Chotomskiej *opinie  (Przeczytany 9111 razy)

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Przedszkole Publiczne nr 5 im. Wandy Chotomskiej *opinie
« dnia: Września 09, 2015, 12:14:44 »
Witam, czy są tutaj mamy które posiadają/posiadały dzieci w tym przedszkolu? Chciałabym by się wypowiedziały szczerze na ten temat, zauważyłam u dziecka kilka niepokojących mnie faktów, dlatego proszę o opinie.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Przedszkole Publiczne nr 5 im. Wandy Chotomskiej *opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Września 09, 2015, 15:14:37 »
dlatego proszę o opinie.

Ja oddając dziecko do wybranego przedszkola, szkoły czy innych np.: miejsc wypoczynku, kolonii, wycieczek, pielgrzymek, biur podróży lub przewoźników - zasięgam opinii dużo wcześniej... Dziwię się, że dopiero teraz to robisz... Osobiście mam bardzo dobrą opinię, o tej placówce (PP5). Wnioskuję (Twój post), że dziecko jest w maluchach lub dopiero (może starsze) po raz pierwszy w przedszkolu? Aha, a cóż to - jeśli można wiedzieć - za "niepokojące fakty", bo może my-rodzice jesteśmy przewrażliwieni? To dopiero początek roku szkolnego/przedszkolnego/żłobkowego.

Witam, czy są tutaj mamy...

Hmm, mam nadzieję, że ja - jako Tata - mogłem odpisać na Twój post i się nie obrazisz... ;) :D
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Przedszkole Publiczne nr 5 im. Wandy Chotomskiej *opinie
« Odpowiedź #2 dnia: Września 09, 2015, 23:00:25 »
Mój synek tam chodził i bylismy baaaardzo zadowoleni.

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Odp: Przedszkole Publiczne nr 5 im. Wandy Chotomskiej *opinie
« Odpowiedź #3 dnia: Września 10, 2015, 10:21:21 »
Dzięki, za to że uważasz mnie za osobę lekkomyślną. Oczywiście, że zanim oddałam tam dziecko szukałam opinii. Jednak w Policach mieszkam od niecałych 3 lat i nie mam zbyt wielu znajomych, zwłaszcza z dziećmi w wieku przedszkolnym. Poza tym kadra się zmienia co jakiś czas, jak wszędzie z resztą. Stąd moje pytanie.


może i jestem przewrażliwiona ale jeżeli moje dziecko budzi się w nocy z krzykiem po czym ok łada się samo po twarzy, może być niepokojące. Prawda??

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: Przedszkole Publiczne nr 5 im. Wandy Chotomskiej *opinie
« Odpowiedź #4 dnia: Września 10, 2015, 10:36:42 »
A rozmawiałaś z wychowawczynią? Czy może zaczynasz od forum? Jeśli to pierwsze, to zapewne otrzymałaś jakąś informację o funkcjonowaniu dziecka w grupie i ewentualnych sposobach zaradzenia niepokojącym sytuacjom. Jeśli to drugie, to jest niepoważne traktowanie problemów dziecka. I nie bardzo wiem czego oczekujesz?









Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Odp: Przedszkole Publiczne nr 5 im. Wandy Chotomskiej *opinie
« Odpowiedź #5 dnia: Września 10, 2015, 14:39:35 »
Oczywiście, że rozmawiałam. Niby wszystko ok.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Przedszkole Publiczne nr 5 im. Wandy Chotomskiej *opinie
« Odpowiedź #6 dnia: Września 10, 2015, 14:54:30 »
Dzięki, za to że uważasz mnie za osobę lekkomyślną
Nie nie uważam Cię za osobę lekkomyślna, ponieważ się nie znamy.

Oczywiście, że zanim oddałam tam dziecko szukałam opinii.
To oznacza, że PP5 ma (w Twoim mniemaniu - po opiniach innych - dobra opinię!?)

Jednak w Policach mieszkam od niecałych 3 lat i nie mam zbyt wielu znajomych, zwłaszcza z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Police i ich mieszkańcy to nie kosmici. Ogromna większość jest przyjezdna (sam jestem ze Szczecina), co nie oznacza, że miasto Police oraz wszystko, co jest z nim związane, jest "nie z tej bajki". Tak na marginesie - to Szczecin "leży" koło Polic. Co do znajomych..., możne warto ich poszukać właśnie wśród rodziców/opiekunów z PP5 - niekoniecznie 3-latków tylko starszych i jej kadry? Na pewno pomogą, bo to bardzo wartościowi i życzliwi ludzie - jak zapewne, a jestem, o tym przekonany - i TY.

Poza tym kadra się zmienia co jakiś czas, jak wszędzie z resztą.

Uwierz mi, że "kadra" nie zmienia się, co przysłowiowe 5-minut. Dzisiaj wszyscy pilnujemy swojej pracy szanując ją - obowiązki pracownicze. Ale nie mogę dać "głowy" za innych, których nie znam.

jeżeli moje dziecko budzi się w nocy z krzykiem po czym ok łada się samo po twarzy, może być niepokojące.

Tak to jest niepokojące. Tylko dlaczego szukasz przyczyn tylko w PP5? Przyczyn może być wiele, np: telewizja, gry lub (bez obrazy) my sami - rodzice, dziadkowie - ogólnie społeczeństwo. Warto spotkać się z psychologiem lub, jak napisał "bodzio" - najpierw porozmawiać z wychowawcą, a najlepiej z Dyrektorem, a nie rozdrapywać rany na forum. Takie (sorry za kolokwializm) zachowanie możne niepotrzebnie skutkować niepotrzebnym "Lynchem" osób zupełnie niewinnych. Warto to przemyśleć. Pozdrawiam.


Oczywiście, że rozmawiałam. Niby wszystko ok.


Sorry - niby?? Co to oznacza? Siejesz wątpliwości. To TY masz być przekonana, o wszystkim ok! Radzę porozmawiaj z Dyrektorem PP5!
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!