Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Fani motocykli łączmy się!  (Przeczytany 5733 razy)

Offline jbj

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Fani motocykli łączmy się!
« dnia: Lipca 22, 2014, 14:01:03 »
Czy są na forum osoby, które posiadają motocykle? Nie widziałem takiego wątku na forum, więc postanowiłem go założyć. Jakie macie motocykle? Wolicie klasyki czy ścigacze? Ja całkiem niedawno kupiłem Kawasaki Ninja 300.

Offline Maja

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Fani motocykli łączmy się!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 23, 2014, 21:34:04 »
Mój Mąż poszukuje WSK, może być do remontu, byle by miała papiery.  Jak gdzieś taką spotkaliście to dajcie znać, dzięki ;)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Fani motocykli łączmy się!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 27, 2014, 01:17:02 »
Wolicie klasyki czy ścigacze?

Ani to, ani tamto, ze ścigaczy wyrosłem, a na klasyki jestem za młody, wolę sportowo-turystyczne, obecnie posiadam Kawkę Er6f 2013, jednak na jazdę w tym roku brakuje jakoś czasu, do końca sezonu mamy jeszcze trochę czasu, więc zobaczymy. 

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Fani motocykli łączmy się!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 28, 2014, 15:04:43 »
mi się bardzo podobają ścigacze

Ścigacze nie nadają się do jazdy po lokalnych drogach, a i na autostradzie dłuższa szybka jazda do przyjemnych nie należy, jedyne słuszne miejsce dla tych motocykli to tor wyścigowy. Jazda takim pojazdem bardzo wciąga, szczególnie przyśpieszenie, do takiego motocykla trzeba być bardzo dojrzałym. Zresztą do pozostałych też.

Offline GROTA10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Fani motocykli łączmy się!
« Odpowiedź #4 dnia: Września 29, 2014, 16:44:22 »
Ja smigam maxiskuterem 500ccm.Jest spoko w miescie i na dalekie trasy.Poza tym pojemny niemal jak samochod

Offline leonidas121

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Fani motocykli łączmy się!
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 27, 2015, 20:25:20 »
Ja mam mz ts 250 z 1973 roku i simsona s51 4 biegowego. . Zdecydowanie wolę klasyki mają w sobie te "coś" nazwałbym to duszą projektantów i inżynierii.

Offline polin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Fani motocykli łączmy się!
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 25, 2015, 20:44:13 »
ja chcę sobie kupić skuter, zależy mi na bezawaryjności - jakoś nie mam cierpliwości do grzebania w bebechach.
już prawie się zdecydowałem na Kawasaki J300, ale nie wiem do jakiego wzrostu max są przeznaczone. Bo ogólnie pasuje mi, że wygląda jak motocykl, wielu ludzi się nie skapnie :P

Offline szakal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Odp: Fani motocykli łączmy się!
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 26, 2015, 18:34:08 »
Ehh, chyba jednak każdy kto czai bazę :-)  uśmiechnie się na widok "moto" z cieniutkim kółeczkiem z tyłu, robiącego bzzzz... i uwierz mi wielu się skapnie. Ale oczywiście każda droga do "dorosłego" motocykla jest dobra :-)
Pozdrawiam
LwG
Wiesz jak rozpoznać Strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi... zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż cała reszta.