Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dni Chemika  (Przeczytany 23617 razy)

Offline RENÓWKA

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Dni Chemika
« dnia: Maja 15, 2014, 10:04:17 »
Witajcie jak tam z imprezą na polanie tzn Dni Chemika jakie będą gwiazdeczki kto kolwiek widział kto kolwiek wie.

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Dni Chemika
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 15, 2014, 11:13:54 »
Oficjalnie informujemy że gwiazdami tegorocznych Dni Polic - Dni Chemika 2014 będą:

DAWID KWIATKOWSKI
EWELINA LISOWSKA
WEEKEND
UKEJE
ŁĄKI ŁAN
ANNA WYSZKONI
COMA

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Dni Chemika
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 15, 2014, 11:14:44 »
info ze strony MOK

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: Dni Chemika
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 15, 2014, 19:16:52 »
Z przykrością informujemy, że ze względu na kwalifikację do SuperPremier 2014 podczas 51. KFPP OPOLE 2014
Ewelina Lisowska nie będzie mogła wystąpić na tegorocznych Dniach Polic Dniach Chemika. Kro zajmie jej miejsce dowiecie się wkrótce/ Info z facebooka MOK

Offline Iza80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Dni Chemika
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 09, 2014, 15:23:55 »
Dni Polic są nudne, ciągle to samo... gwiazdki, nastolatki i piwko. A może warto byłoby pomyśleć o czymś przyjemnym, ale bardziej ambitnym?

Offline RENÓWKA

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: Dni Chemika
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 10, 2014, 08:16:02 »
Iza80 co masz na myśli "bardziej ambitnego' jakie masz propozycje?

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dni Chemika
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 12, 2014, 19:29:49 »
Muszę przyznać, że organizacyjnie jest bardzo OK. Jednak trzeba sobie zdawać sprawę, że jest to impreza nie najwyższych lotów....jak większość na otwartym powietrzu. Głównymi wyznacznikami takich imprez są budy z browarami i jedzeniem, stare wesołe miasteczko i pijana młodzież. Taka już natura i nie należy z tym walczyć. Jak widać jest spora grupa odbiorów.
Podobała mi się natomiast organizacja koncertu MOK-u z okazji 25-lecia częściowego odzyskania niepodległości. Tak na duży plus było miejsce i brak jakichkolwiek budek (które tak naprawdę zaburzają całą harmonię). Myślę, że MOK mógłby robić w wakacje takie koncertu z różnego rodzaju muzyką. Ja osobiście na pierwszy rzut widziałbym tam koncert orkiestry z muzyką np. filmową (dużo ludzi lubi taką muzykę i dzięki temu byłoby już jakaś grupa odbiorców).

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
Odp: Dni Chemika
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 29, 2015, 18:54:38 »
Dni Chemika 2015: ktoś już coś wie na temat artystów występujących w tych dniach w naszym mieście?

Z tego co wiem na pewno będzie Agnieszka Chylińska
“imperfections make you more beautiful”

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: Dni Chemika
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 08, 2015, 18:26:38 »
Ponoć Bayer Full i Margaret

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dni Chemika
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 07, 2015, 16:30:37 »
Muszę przyznać, że organizacyjnie jest bardzo OK. Jednak trzeba sobie zdawać sprawę, że jest to impreza nie najwyższych lotów....jak większość na otwartym powietrzu. Głównymi wyznacznikami takich imprez są budy z browarami i jedzeniem, stare wesołe miasteczko i pijana młodzież.
Widać post ponadczasowy, zgadzam się w 2015 tez tak było, na koncert Agnieszki Chylińskiej to starą karuzelę mogli wyciszyć. Trochę wstyd było.

Offline oopaulka

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Dni Chemika
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 07, 2015, 16:48:43 »
To co się dzieje podczas tych "imprez" to jakaś masakra pełno bójek, awantur i niedomytej patologii szczającej po kątach nawet mi na klatkę wdarła się jakaś hołota i bezczelnie nalała sąsiadom tuż obok drzwi, smród niesamowity.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: Dni Chemika
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 08, 2015, 13:23:21 »
Nagłośnienie jakieś dziwne było... W piątek w domu spokojnie słyszałem, że coś się tam dzieje; w sobotę zastanawiałem się czy gwiazdowie przyjechali, bo nic nie hałasowało (pierwszy raz od lat taka cisza w "te" dni)... Za to wcześniej w czasie spacerku po lesie, aż za mostem Meyera słyszałem muzykę; dobrze chociaż, że dalej już nie, bo do Głębokiego bym nie wytrzymał...

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: Dni Chemika
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 26, 2015, 12:46:08 »
Niestety, bud z browarami, awantur i hołoty się nie uniknie podczas takich spendów, najgorzej się robi wieczorem, z dziećmi lepiej się już nie pokazywać

Offline pawelstolik

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Dni Chemika
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 27, 2015, 10:00:49 »
Z dziećmi najlepiej przyjść w dzień. Czy nie sądzicie, że może powinien być zakaz sprzedawania alkoholu na terenie gdzie odbywa się impreza? Rozumiem, że zabawa przy alkoholu jest lepsza, ale później zachowania niektórych osób pozostawiają wiele do życzenia.