Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1622837 razy)

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1590 dnia: Kwietnia 23, 2016, 12:13:12 »
23 kwietnia godz. 12:00

Wg już zgromadzonych list, do tej pory petycję poparło : 228 osób.

Podpisy wciąż są jeszcze zbierane....

Petycję nadal można wydrukować oraz zbierać podpisy. Trzeba w krótkim czasie zebrać jak najwięcej podpisów członków spółdzielni. Petycja będzie złożona w spółdzielni w poniedziałek 25 kwietnia o godź 10.00. W ramach podpisu umieszczamy imię i nazwisko, ulicę, nr domu i mieszkania oraz podpis. (Np: Jan Kowalski - ul. Boczna 7/2 - parafka podpisu). Podpisane listy proszę dostarczać jak zwykle do sklepiku sportowego na pasażu. Tam też można złożyć podpis poparcia. Taki podpis można również złożyć w Saloniku Prasowym na ul. Morelowej 2 (wejście do JYSK). Dobrym sposobem byłoby, gdyby w każdej klatce budynku znalazł się ktoś, kto pozbiera podpisy od sąsiadów. Pamiętajcie liczy się czas i duża ilość popierających. Liczbę popierających będziemy aktualizować codziennie także tu na forum.

Link do pobrania listy poparcia petycji:
http://www.wojtekdudek.pl/petycja_poparcie.pdf

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2016, 12:57:42 wysłana przez Maniek72 »
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1591 dnia: Kwietnia 25, 2016, 13:29:04 »
Petycja w sprawie wstrzymania procedury przetargowej została dziś o godzinie 10:00 złożona w sekretariacie SM.
Podpisy popierające tą petycję zbieramy jeszcze do piątku.
Na dzień dzisiejszy czyli 25 kwietnia godź. 11.00 - petycję poparło: 281 osób. Podpisy są nadal zbierane....

Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1592 dnia: Kwietnia 25, 2016, 20:47:53 »

Członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik" domagają się od zarządu wstrzymania procedury przetargowej m.in. na montaż nowych podzielników ciepła.
Wartość tego zamówienia może wynosić nawet około miliona złotych.
Tymczasem spółdzielcy chcą zmiany zarządu i opracowania nowego sposobu rozliczania ciepła.
Więcej w artykule Kuriera Szczecińskiego:
http://24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/przetarg-stop/

Offline maniekpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1593 dnia: Kwietnia 25, 2016, 21:24:33 »

Mamy 25 kwiecień 7C* o godz. 21.30 a grzejnik w łazience gorący aż nie można go dotknąć  ::)

Offline bartmeces

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1594 dnia: Kwietnia 25, 2016, 21:37:37 »

Mamy 25 kwiecień 7C* o godz. 21.30 a grzejnik w łazience gorący aż nie można go dotknąć  ::)
Można się przytulić? Od razu cieplej na duszy

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka


Offline maniekpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1595 dnia: Kwietnia 25, 2016, 22:43:54 »
Można się przytulić?

Tak chyba że chcesz wymienić skórę na twarzy  ;)  Niedługo nasz zarząd latem będzie  nas grać  >:(  Chamstwo  !!!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2016, 22:51:23 wysłana przez maniekpolice »

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1596 dnia: Kwietnia 26, 2016, 09:58:19 »
Mamy 25 kwiecień 7C* o godz. 21.30 a grzejnik w łazience gorący aż nie można go dotknąć  ::)

Żenada. Też głosowałem za zmianami w Radzie Nadzorczej...
Jestem za tym, żeby grzano . Jak komuś za gorąco, to może po prostu niech pokręci pokrętłem znajdującym się na grzejniku. Płacę za ciepło, chcę mieć ciepło, kiedy tego potrzebuję. Jeśli ktoś nie potrzebuje, to zakręca. I tyle. Nowe władze spółdzielni może wprowadzą możliwość demontażu zbytecznego grzejnika w mieszkaniu. Nie będziesz miał  wtedy problemu z zakręcaniem...

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1597 dnia: Kwietnia 26, 2016, 11:02:37 »
Też głosowałem za zmianami w Radzie Nadzorczej...
Jestem za tym, żeby grzano . Jak komuś za gorąco, to może po prostu niech pokręci pokrętłem znajdującym się na grzejniku. Płacę za ciepło, chcę mieć ciepło, kiedy tego potrzebuję. Jeśli ktoś nie potrzebuje, to zakręca. I tyle.
Popieram! Właśnie, o to chodzi byśmy nie byli ograniczeni i nie popadli ze skrajności w skrajność. Nadal jestem za opłatą, za m2.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline bartmeces

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1598 dnia: Kwietnia 26, 2016, 11:05:06 »
Też głosowałem za zmianami w Radzie Nadzorczej...
Jestem za tym, żeby grzano . Jak komuś za gorąco, to może po prostu niech pokręci pokrętłem znajdującym się na grzejniku. Płacę za ciepło, chcę mieć ciepło, kiedy tego potrzebuję. Jeśli ktoś nie potrzebuje, to zakręca. I tyle.
Popieram! Właśnie, o to chodzi byśmy nie byli ograniczeni i nie popadli ze skrajności w skrajność. Nadal jestem za opłatą, za m2.
Popieram płace zaliczki cały rok i ja mam decydować kiedy chce grzać I też jestem za m2

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka


Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1599 dnia: Kwietnia 26, 2016, 11:26:35 »
Popieram! Właśnie, o to chodzi byśmy nie byli ograniczeni i nie popadli ze skrajności w skrajność. Nadal jestem za opłatą, za m2.
Popieram płace zaliczki cały rok i ja mam decydować kiedy chce grzać I też jestem za m2
Tez jestem za rozliczaniem od m2 ale to musi być rozliczanie każdego budynku osobno a nie jak jest w obecnym regulaminie na całe osiedle. Nowa Rada Nadzorcza ma zmienić regulamin na bardziej przejrzysty i sprawiedliwy. W tej chwili regulamin jest celowo tak napisany aby nikt nie mógł się doliczyć czy nie płaci więcej niż powinien.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2016, 11:31:51 wysłana przez kryspin »

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1600 dnia: Kwietnia 26, 2016, 11:58:31 »

Drodzy Członkowie SM Chemik
Nadal zbierane są podpisy pod petycją w sprawie wstrzymania przetargu na m.in. montaż nowych podzielników kosztów CO z odczytem radiowym. Podpisy będą zbierane do piątku.
Kto się jeszcze nie podpisał a chce to uczynić to może to zrobić w sklepiku sportowym na deptaku koło "Leningradów" lub w Saloniku Prasowym na ul. Morelowej 2 (wejście do JYSK).
Można też wydrukować petycję i samemu zbierać podpisy a następnie dostarczyć je do któregoś ze wskazanych wyżej miejsc.
Link do petycji:
http://www.wojtekdudek.pl/petycja_poparcie.pdf

Post Merge: Kwietnia 26, 2016, 14:52:05
26 kwietnia godz. 12:00
.
Wg już zgromadzonych list, do tej pory petycję poparło : 318 osób
.
Podpisy wiąż są jeszcze zbierane....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2016, 14:52:05 wysłana przez Maniek72 »
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1601 dnia: Kwietnia 27, 2016, 01:35:43 »
Dziwnym trafem nagle pojawiła się na stronie SM Chemik informacja o przetargu na nowe podzielniki oraz o przedłużeniu terminu na składanie ofert.
Wynika z tego że zarząd ma gdzieś członków spółdzielni i ich petycję. Link do informacji o przetargu i przedłużeniu terminu na stronie SM Chemik:
http://www.sm-chemik.pl/przetargi/16-przetarg-nieograniczony-na-demontaz-podzielnikow-metron-epoka-2.html
http://www.sm-chemik.pl/przetargi/17-przedluzenie-terminu-skladania-ofert-demontaz-podzielnikow-metron-epoka-2.html


Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1602 dnia: Kwietnia 27, 2016, 11:53:59 »
na 11 była zaplanowana konferencja, zwołana przez zarząd SM.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1603 dnia: Kwietnia 27, 2016, 17:15:42 »
Informacje na temat dzisiejszej konferencji w SM Chemik zaczerpnięte ze strony: www.facebook.com/naprawiamysmchemik






Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1604 dnia: Kwietnia 27, 2016, 17:41:11 »
Na koniec zrobili z Was chamów i oszustów, to trzeba mieć tupet....