Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1630550 razy)

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1335 dnia: Marca 16, 2016, 20:40:50 »
Dlatego ja idę na dniach zostać członkiem
Radziłbym jak najszybciej złożyć w spółdzielni deklarację członkowską. Zasady przyjmowania w poczet członka spółdzielni określa § 9 statutu spółdzielni.
Link do statutu: http://www.sm.chemikpolice.eu/dokumenty/statut-spoldzielnia-mieszkaniowa-chemik.pdf
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline krzyś

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1336 dnia: Marca 16, 2016, 22:04:36 »
Cytat: Power w Dzisiaj o 14:07:49

    Oto co ukazało się w Dzienniku Polickim: http://www.dziennikpolicki.pl/wywiady-lista/2890-kosma-nie-zalezy-nam-na-miejscach-w-strukturach-sm-tylko-wykazujemy-troske-o-przyszlosc-bardzo-dobrze-funkcjonujacej-spoldzielni.html

kwik świnek odrywanych od koryta

Jestem członkiem SM Chemik od początku jej istnienia ale mam też kawalerkę w SM Odra. Stwierdzam, że w Odrze nie jest lepiej. W moim bloku w LENINGRADZIE dopiero teraz mają wprowadzić ryczałt. Wielu sąsiadów narzeka na bardzo wysokie niedopłaty i na to, że nawet przy kilkuminutowym wietrzeniu w zimę kaloryfery się same nagrzewają przy zakręconych zaworach. Myślę że tam też powinno się zrobić porządek.

A co do SM CHEMIK, to jaką mamy pewność, że gdy nastaną nowe władze to będzie lepiej. Każde grabie grabią do siebie. Nowi też będą chcieli zarobić.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1337 dnia: Marca 16, 2016, 22:56:37 »
ja tam na[pewno przyjdę a jak wyjdzie mi dzień pracy biorę urlop

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1338 dnia: Marca 17, 2016, 07:30:47 »
A co do SM CHEMIK, to jaką mamy pewność, że gdy nastaną nowe władze to będzie lepiej. Każde grabie grabią do siebie. Nowi też będą chcieli zarobić.
No właśnie dlatego trzeba zmian, bo (bez obrazy) wielu członków SM przestało wierzyć w jakiekolwiek zmiany... i obecna RN też nie wierzy, że da się inaczej, lepiej, b.dobrze pracować na rzecz spółdzielców. Takie ma przyzwyczajenia - poprzez zasiedzenie i myślenie, że się ma patent na pomysły. Jak wiadomo "przyzwyczajenie jest drugą naturą" i trzeba to zmienić. Poza tym, pewności nie ma, że będzie lepiej, ale zawsze będzie to (wzorem ich samych) zmienić. Ja jestem dobrej myśli z nadzieją na korzyści nas samych - członków SM. To dobry czas...
Trzeba wierzyć w ludzi i nie ma co ich skreślać przed metą. Poza tym zawsze można, a nawet trzeba, zapytać ich samych (ew. kandydatów), o program zmian, prac, jakiejś wizji rozwoju, pomysłów na naprawę tego, co było iskrą do podjęcia tych działań nad zwołaniem Walnego Zgromadzenia - czyli rozliczeń CO oraz innych zaniedbań kontroli spółdzielców nad nimi czy zarządzania gdyby zostali wybrani. I jeszcze jedno; same dobre chęci nic nie dadzą - tu także trzeba wiedzy, sił do ciężkiej pracy oraz merytorycznych rozwiązań w trosce, o członków SM.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1339 dnia: Marca 17, 2016, 10:43:23 »
właśnie jak na razie nie wiemy o kandydatach praktycznie nic, bo chyba nie jest kompetencją  to ze jeden z kandydatów to mąż kierownika DK, albo pani która wygrał ze SM, chcemy wiedzieć troche więcej o osobach na których mamy głosować, jakie maja kompetencje, jak widza i jak maj zamiar uzdrowić sytuacje w spółdzielni, gdzie pracują i czy nie zachodzi konflikt interesów z tym związanych, bo jak wiem jeden z kandydatów jest pracownikiem firmy dostarczające do nas energię cieplną, jak maj zamiar rozwiązać problem z czerwonymi kapturkami, no i nieszczęsnymi Danfossami,,, proponuje aby może tu na forum każdy się wypowiedział,,,

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1340 dnia: Marca 17, 2016, 11:34:46 »
właśnie jak na razie nie wiemy o kandydatach praktycznie nic, bo chyba nie jest kompetencją  to ze jeden z kandydatów to mąż kierownika DK, albo pani która wygrał ze SM, chcemy wiedzieć troche więcej o osobach na których mamy głosować, jakie maja kompetencje, jak widza i jak maj zamiar uzdrowić sytuacje w spółdzielni, gdzie pracują i czy nie zachodzi konflikt interesów z tym związanych, bo jak wiem jeden z kandydatów jest pracownikiem firmy dostarczające do nas energię cieplną, jak maj zamiar rozwiązać problem z czerwonymi kapturkami, no i nieszczęsnymi Danfossami,,, proponuje aby może tu na forum każdy się wypowiedział,,,
Bardzo ważna uwaga.Trzeba dokładnie prześwietlić koneksje kandydatów,żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę czyli pod "czułą"opiekę Gryfa jak ma to miejsce w SM "Odra"
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1341 dnia: Marca 17, 2016, 11:57:08 »
jeżeli nie chcą tu pisać o sobie można zorganizować spotkanie na którym odpowiedzą na nurtujące nas pytania

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1342 dnia: Marca 17, 2016, 13:03:56 »
Kandydaci do nowej Rady Nadzorczej przedstawiali się na spotkaniach które niedawno się odbyły i z tego co wiem to ma być zrobiona kampania informacyjna z kandydatami

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1343 dnia: Marca 17, 2016, 13:06:07 »
Owszem, na spotkaniach przedstawili już swoje sylwetki. Nie wymagajcie żeby spowiadali się każdemu z osobna, jeśli nie mieliście ochoty pojawić się na spotkaniu.

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1344 dnia: Marca 17, 2016, 14:11:26 »
Kandydaci do nowej Rady Nadzorczej przedstawiali się na spotkaniach które niedawno się odbyły
Owszem, na spotkaniach przedstawili już swoje sylwetki.
No właśnie! Osoby te wytypowane były przez zebranych na poszczególnych spotkaniach. One nie wzięły się znikąd. Byli obecni i przedstawiani na wszystkich spotkaniach.

jeżeli nie chcą tu pisać o sobie
Jedną z tych osób jestem ja. Jestem tu na forum i na facebooku dostępny od wielu, wielu lat. Występuję tu i tam pod swoimi autentycznymi danymi. A zatem trudno jest powiedzieć, że dostęp do mnie jest w jakikolwiek sposób ograniczony. Mojej aktywności społecznej nie zamierzam też kończyć ani w żaden sposób ograniczać, a zatem nie widzę problemów w kontaktowaniu się ze mną. Pozdrawiam

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1345 dnia: Marca 17, 2016, 15:46:16 »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1346 dnia: Marca 17, 2016, 17:16:08 »
Dobrze p.  Wojtku,  tylko jak Pan sam zauważył na zebrania przychodziły garstki członków,  wielu nie przychodziło z jakiś nie raz ważnych powodów i przyczyn nie zależnych od nich.  Sam Pan wie że ta garstka nie wystarczy aby rozwalić ta RN,  i trzeba przekonać jeszcze tych co nie byli,  a planują iść. Wielu nie wie jakie poglądy maja kandydaci,  i jakie mają pomysły i jakie mają zdanie w  tematach, danffosy,  czerwone kapturki  no i czy nie zachodzi konflikt interesów w temacie praca a członkostwo w RN,  dlaczego no bo jak wiadomo jeden z kandydatów to pracownik wpcu,  więc?

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1347 dnia: Marca 17, 2016, 17:19:27 »
na każdym z zebrań było po około 200 osób, a zebrań było 4.
Nie byłeś, to nie wiesz więc nie pitol.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1348 dnia: Marca 17, 2016, 17:22:07 »
na zebrania przychodziły garstki członków
...a teraz, kiedy ta garstka, która od początku walczyła i wypracowywała nowe standardy, w tym zaprosiła do współpracy kandydatów do RN, urosła szczęśliwie do grupy z którą władze SM musza się liczyć, znajdują się takie osobniki, które będą grymasić, wytykać paluszkami, bo ON nie wiedział kto jest kandydatem, hołdując myśli "Nie o taką nową władzę SM nic nie robiłem...".
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1349 dnia: Marca 17, 2016, 17:33:49 »
bo ON nie wiedział kto jest kandydatem
Skoro się nie interesował to nie wiedział.