Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1622589 razy)

Offline GROTA10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1770 dnia: Maja 18, 2016, 22:22:32 »
Uczestniczylo 192 czlonkow
p.Bozena Krasinska 124glosy
p.Iwona Pokora 126 glosow
p.Franciszka Cichocka 109 glosow
p.Ewa Kasendra 93 w pierwszym glosowaniu,105 w drugim
50procent +1 czyli 97 glosow na tak daje mandat na kandydata,czyli wszystkie panie przeszly
Pozostali kandydaci mimo duzego parcia od 8-78 glosow

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1771 dnia: Maja 18, 2016, 22:59:50 »


Prezentujemy kandydatów wytypowanych przez Spółdzielców Chemika B






« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2016, 00:01:14 wysłana przez Maniek72 »
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1772 dnia: Maja 19, 2016, 07:25:49 »
Obawiam się że będą w Boże Ciało albo w piątek
No chyba żartujesz, ba wierz, że na pewno! Boże Ciało - święto, ale piątek(?) Wszystko możliwe. Chociaż w tradycji(..) zarządu SM jest wolne od pracy w tak wypadające dni, czyli długi weekend.
Gratulacje wyboru, teraz czas na nas!
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1773 dnia: Maja 19, 2016, 10:19:50 »
a mnie ciekawi czy zarząd opublikuje wczorajsze wyniki, chociaż na  stronie SM

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1774 dnia: Maja 19, 2016, 11:05:57 »
Dodam jeszcze że na wczorajszym zebraniu ze strony osób zależnych od zarządu stosowano wiele manipulacji, na przykład zgłoszono wniosek formalny aby głosowanie na kandydatów do RN było tajne, wiązałoby się to z przedłużeniem w czasie zebrania bo trzeba by sporządzić karty do głosowania z nazwiskami zgłoszonych kandydatów, potem je rozdać, zebrać, a następnie zliczyć głosy, liczono zapewne na to że wielu członków się zniecierpliwi i pójdzie do domu a jedynie słuszni kandydaci z namaszczenia zarządu będą mieli większe szanse. Na szczęście większość członków w głosowaniu była przeciwko takiej zmianie. Podsunięto też komisji mandatowo-skrutacyjnej gotowy druk protokołu z głosowania w sprawie wyboru kandydatów do RN. Komisja niby miała tylko wpisać do protokołu ilość głosów oddanych na poszczególnych kandydatów, ale okazało się że protokół nosi tytuł: "Protokół z głosowania w wyborach uzupełniających do RN VIII kadencji". Wykombinowano sobie że nawet jak przejdą niezależne osoby to będą w Radzie tylko 1 rok, że są to tylko wybory uzupełniające do trwającej kadencji, bo stara RN miała działać jeszcze przez rok ale jak wiemy zrzekła się mandatów. Prawnik przekonywał że tak stanowi statut. Nie wiadomo czy sprawa nie zakończy się w Sądzie.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2016, 11:21:32 wysłana przez kryspin »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1775 dnia: Maja 19, 2016, 12:04:04 »
sprawdziłem status nic nie mówi o jakiś wyborach uzupełniających, ciekawi mnie na jaki punkt się powołuje, w statusie jest proste tracą mandat i tyle, ale kombinować będą to wiadomo, z tego nasuwa się jeden wniosek musza mieć coś do ukrycia i boja sie ze wypłynie to na wierzch i możne się dla nich źle skoczyć, ciekawe go zaproponują na zebraniu osiedla wróblewskiego, może ktoś ma wyniki wszystkich startujących w wczorajszych wyborach

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1776 dnia: Maja 19, 2016, 12:36:41 »
a mnie ciekawi czy zarząd opublikuje wczorajsze wyniki, chociaż na  stronie SM
Na razie opublikowali tylko sprostowanie do kłamliwej informacji którą wypuścili w swojej gazetce: "Głos Spółdzielni" gdzie podali że kandydat z osiedla Wróblewskiego Pan Sieczkarek ma wykształcenie podstawowe co jest nieprawdą bo ten Pan ma średnie wykształcenie. Opublikowano sprostowanie ale bez podania o jaką osobę chodzi i oczywiście nikt się pod tym nie podpisał. Chyba jakiś anonim wyprodukował tą gazetkę, okłamał Członków spółdzielni a teraz publikuje sprostowanie na stronie internetowej SM Chemik. Żałosne
Link do sprostowania: http://www.sm-chemik.pl/aktualnosci-lista/23-sprostowanie-do-informacji-opublikowanej-w-glosie-spoldzielni.html

« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2016, 12:44:15 wysłana przez kryspin »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1777 dnia: Maja 19, 2016, 12:38:26 »
no wiesz to sprostowanie widziałem, myślałem ze ktoś mam wyniki wszystkie zapisane gdzieś,

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1778 dnia: Maja 19, 2016, 12:51:15 »
Na szczęście większość członków w głosowaniu była przeciwko takiej zmianie.

Ten wniosek nie mógł przejść, ponieważ taka opcja byłaby niezgodna ze Statutem paragraf 47 ust. 12. Co do sporu wokół interpretacji charakteru tych wyborów, to poczekajmy na wybór RN i pozwólmy, aby to ona rozstrzygnęła ten spór zgodnie z prawem. Pan mecenas wyraził jedynie swoją opinię, do której ma prawo. Jego opinie nie maja jednak skutku prawnego, wiążącego strony. Pozdrawiam

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1779 dnia: Maja 19, 2016, 13:13:36 »
Myślę sobie że i tak największa Walka oraz ich determinacja będzie na osiedlu Zamenhofa żeby nie dopuścić do RN Wojtek Dudek i Marta Gręda.
To pewne. Już szykują swoich kandydatów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1780 dnia: Maja 19, 2016, 13:24:51 »
no na pewno tam będzie największa mobilizacja byłej RN, no jak by p. Wojtek nie przeszedł było by to dla nich sukcesem i to wielkim, no ale mam nadzieje ze osiedle  się zmobilizuje i nie  dopuści do takiej sytuacji, 

Post Merge: Maja 19, 2016, 13:28:14
Wszystkich zgłoszonych kandydatów było razem 12
może ktoś podać nazwiska, i ile zdobyli punktów 
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2016, 13:28:14 wysłana przez piotrzpl »

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2016, 14:45:04 wysłana przez kryspin »

Offline kij

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1782 dnia: Maja 19, 2016, 19:32:12 »
Dzisiaj dostałam cudowną informacje od naszej spółdzielni. Zastraszania ludzi ciąg dalszy: " Jednocześnie informuje, ze rozpoczęcie procedury sądowej narazi Panią na dodatkowe koszty m.in. sądowe, zastępstwa procesowego, a w przypadku skierowania postanowienia sądowego do egzekucji kwota dochodzonych należności zwiększy się znacznie o koszty oszacowania lokalu i ogłoszeń w związku z ewentualną licytacja lokalu".
Wierzę, ze nie jedna osoba po takim piśmie zapłaciła za ogrzewanie zdecydowanie więcej niż ceny obowiązujące na wolnym rynku.
Mam przesłanie do osoby, która Podpisała się pod tym pismem: informuję, ze rozpoczęciem procedury to może  Pan narazić spółdzielnie na dodatkowe koszty. Ja się nie poddam!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1783 dnia: Maja 19, 2016, 20:52:12 »
Wierzę, ze nie jedna osoba po takim piśmie zapłaciła za ogrzewanie zdecydowanie więcej niż ceny obowiązujące na wolnym rynku.
może tak całe te pismo to standard żeby nie powiedzieć typowe blebleble, spółdzielnia dwukrotnie wysyła ponaglania, co do zapłaty nie jestem za tym ze by płacić jeżeli kwota znacząco przekracza ryczałt,a dlaczego ? spółdzielnia ma przy rozliczeniu za centralne ogrzewanie stosować metodę która bezie dla lokatora najkorzystniejsza, po drugie opłata za CO nie może być większa od ryczałtu, 
,

Post Merge: [time]Maj 19, 2016, 21:02:01 [/time]

Cytuj (zaznaczone)
Ryszard Greguła (78), Janusz Chmielewski (78), Jerzy Gośliński (72), Wojciech Mac (57), Edward Budner (44), Wioleta Szymńska (34), Dorota Betlewicz (11), Mirosław Lichacz ( 8) .
teraz widać dlaczego Jerzy Gośliński wypowiadał się w BS i dyskredytował naszych kandydatów, próbował dostać sie do korytka a co idzie za tym próbować torpedować działania nowej rady, kolesiostwo zobowiązuje,   no i nie jest członkiem RN w podanych spółkach mimo tak dobrych kwalifikacji (wniosek nie sprawdził się ? ) ,  ani radny   >:( :( :'(  a do korytka ciągnie    
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2016, 21:14:04 wysłana przez piotrzpl »

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1784 dnia: Maja 19, 2016, 22:44:35 »
To wstyd że taka osoba która wyśmiewa się z członków w brukowcu napisanym przez Zarząd i ma czelność jeszcze kandydować jako nasz reprezentant do Rady nadzorczej wstydu nie ma prosić ludzi o głosy i ty mamy przykład co się by mogło zmienić jak dla mnie brak honoru!