Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 730669 razy)

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1365 dnia: Kwietnia 28, 2015, 10:05:12 »
Wiec nie dokładają czy dokładają, przesuwają czy zabierają? Komu dają?  W ostatecznym rozrachunku zabierają niepełnosprawnym żeby dać sprawnym dziewczynom z SMS. Po raz kolejnym Beata dofinansowuje sms tylnymi drzwiami (stroje z funduszy promocji, obóz z obsługi prawnej)
W jaki sposób zabierają niepełnosprawnym??? Gdzie tak jest napisane?

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1366 dnia: Kwietnia 28, 2015, 10:23:08 »
Z Kuriera:
W piątek rada wprowadziła do tegorocznego budżetu 142 tys. zł, które pozostały jako środki niewykorzystane w roku 2014. Zarząd powiatu zdecydował, że z tej kwoty 60 tys. zł zostanie przeznaczone na podwyższenie sumy zaplanowanej na zapłatę za obsługę prawną starostwa i podległych jednostek. Radna Anna Rybakiewicz z opozycyjnego klubu PO zaproponowała, aby te pieniądze wydać na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych, na które w tym roku w budżecie nie ma ani złotówki, jednak ten wniosek został odrzucony.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1367 dnia: Kwietnia 28, 2015, 10:39:13 »
Z Kuriera:
W piątek rada wprowadziła do tegorocznego budżetu 142 tys. zł, które pozostały jako środki niewykorzystane w roku 2014. Zarząd powiatu zdecydował, że z tej kwoty 60 tys. zł zostanie przeznaczone na podwyższenie sumy zaplanowanej na zapłatę za obsługę prawną starostwa i podległych jednostek. Radna Anna Rybakiewicz z opozycyjnego klubu PO zaproponowała, aby te pieniądze wydać na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych, na które w tym roku w budżecie nie ma ani złotówki, jednak ten wniosek został odrzucony.
Gdzie tu jest napisane ,że zabrano pieniądze niepełnosprawnym?

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1368 dnia: Kwietnia 28, 2015, 10:44:15 »
Jeżeli w roku 2014 finansuje się turnusy a w 2015 już nie to pieniądze się daje czy zabiera?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1369 dnia: Kwietnia 28, 2015, 11:16:48 »
Jeżeli w roku 2014 finansuje się turnusy a w 2015 już nie to pieniądze się daje czy zabiera?
Z Kuriera : "Radna Anna Rybakiewicz z opozycyjnego klubu PO zaproponowała, aby te pieniądze wydać na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych, na które w tym roku w budżecie nie ma ani złotówki, jednak ten wniosek został odrzucony." Były zaplanowane pieniądze dla niepełnosprawnych czy nie? Jeśli nie to dlaczego? Kto nie zaplanował?
Inną sprawą jest ,że turnusy są opłacane ze środków PFRON o ile się nie mylę i się skończyły. A wiesz jaki jest koszt takich turnusów,pani radna wie ale nie powiedziała ,że to koszt ponad 100 tysięcy i że 60 tysięcy to za mało:) No ale.....niepełnosprawni,krzywda ludzka,walka o nich....jak to pięknie brzmi.
I odpowiedz jeszcze na pytanie kto zaplanował na ten rok ok 50 tyś. na obsługę prawną ZS ?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2015, 11:21:41 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1370 dnia: Kwietnia 28, 2015, 13:36:24 »
Były zaplanowane pieniądze dla niepełnosprawnych czy nie? Jeśli nie to dlaczego? Kto nie zaplanował?
Inną sprawą jest ,że turnusy są opłacane ze środków PFRON o ile się nie mylę i się skończyły
Wiem że  były od lat i teraz ich nie ma. Wiem że pieniądze pochodziły z budżetu Starostwa. Wiem że wzrosły koszty obsługi prawnej a pieniędzy na rehabilitację nie ma. Twierdzisz ze 60 tysięcy  to za mało - można też zabrać 'siatkarkom' 20 tysięcy na stroje i juz mamy 80... ale... niepełnosprawni nie walczyli o Beatę. ..:)
No ale.....niepełnosprawni,krzywda ludzka,walka o nich....jak to pięknie brzmi
Tak jak krzywda młodzieży, upadek Zespołu Szkół,  nieważne świadectwa itd...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1371 dnia: Kwietnia 28, 2015, 14:37:13 »
Wiem że  były od lat i teraz ich nie ma. Wiem że pieniądze pochodziły z budżetu Starostwa. Wiem że wzrosły koszty obsługi prawnej a pieniędzy na rehabilitację nie ma. Twierdzisz ze 60 tysięcy  to za mało - można też zabrać 'siatkarkom' 20 tysięcy na stroje i juz mamy 80... ale... niepełnosprawni nie walczyli o Beatę. ..

http://www.pcpr.police.pl/attachments/article/91/Kryteria.pdf
http://www.pcpr.police.pl/aktualnosci/aktualnosci-2014/294-przyznano-dofinansowanie-na-turnusy-rehabilitacyjne-ze-srodkow-pfron.html
http://www.pcpr.police.pl/aktualnosci/aktualnosci-2012/129-dofinansowania-do-turnusow-rehabilitacyjnych.html

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1372 dnia: Kwietnia 28, 2015, 21:44:58 »
Były zaplanowane pieniądze dla niepełnosprawnych czy nie? Jeśli nie to dlaczego? Kto nie zaplanował?
Inną sprawą jest ,że turnusy są opłacane ze środków PFRON o ile się nie mylę i się skończyły
Wiem że  były od lat i teraz ich nie ma. Wiem że pieniądze pochodziły z budżetu Starostwa. Wiem że wzrosły koszty obsługi prawnej a pieniędzy na rehabilitację nie ma. Twierdzisz ze 60 tysięcy  to za mało - można też zabrać 'siatkarkom' 20 tysięcy na stroje i juz mamy 80... ale... niepełnosprawni nie walczyli o Beatę. ..:)
Można też nie zabierać, tylko dać dofinansowanie mniejszej liczbie osób albo niższe. To nie jest jedna impreza za 100 tysięcy, jak próbuje tu kota wykręcać mańkowa, tylko dofinansowanie iluś tam indywidualnych wniosków.
A jak brakuje z PFRON, to powiat może dołożyć - tak samo, jak dokłada do siatkarek, na które jest subwencja oświatowa. Zwłaszcza że niepełnosprawni to mieszkańcy powiatu, a siatkarki w większości nie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1373 dnia: Kwietnia 28, 2015, 21:55:18 »
Zwłaszcza że niepełnosprawni to mieszkańcy powiatu, a siatkarki w większości nie.
Niedawno ,gdzieś czytałam o strasznej niesprawiedliwości w przyznawaniu stypendiów w Szczecinie.....to synek nie dostał stypendium? I słusznie,nie jest mieszkańcem powiatu w którym się uczy....widzisz Wykidajło jaka sprawiedliwość?

Offline złotarybka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1374 dnia: Kwietnia 28, 2015, 22:04:59 »
http://idn.org.pl/sonnszz/zal31_99.htm i chyba nic wiecej nie trzeba dodawac

Post Merge: Kwietnia 28, 2015, 22:21:25
http://www.tvpolice.pl/index.php/oswiata/175-rok-po-restrukturyzaji-sosw-w-policach
Eksperymentalnie baniaka zarobili i co? Czemu nie przełozyło sie to na turnusy rehabilitacyjne, kto na tym zarobił. Czemu wtedy Wykidajło nie pisałeś, uważasz, że ekserymentowanie na dzieciakach to fajna sprawa?''Dzieci niepełnosprawne umysłowo i niepełnosprawne ruchowo nie mogą uczyć się w jednej klasie.'' tak wypowiedziało sie Kuratorium i co... trzy kropki nienawiści ;) Gdzie wtedy byłeś? A zapomnaiałam, jeszcze Ci wtedy nie płaciło Starostwo  :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2015, 22:21:25 wysłana przez złotarybka »

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1375 dnia: Kwietnia 28, 2015, 22:30:29 »
Można też nie zabierać, tylko dać dofinansowanie mniejszej liczbie osób albo niższe. To nie jest jedna impreza za 100 tysięcy, jak próbuje tu kota wykręcać mańkowa, tylko dofinansowanie iluś tam indywidualnych wniosków.
A jak brakuje z PFRON, to powiat może dołożyć - tak samo, jak dokłada do siatkarek, na które jest subwencja oświatowa. Zwłaszcza że niepełnosprawni to mieszkańcy powiatu, a siatkarki w większości nie.
Wykidajło byłeś na sesji na której była mowa o środkach przeznaczonych na niepełnosprawnych więc nie udawaj głupiego,słyszałeś jakie środki i na co zostały przeznaczone na ich rzecz.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1376 dnia: Kwietnia 28, 2015, 22:33:41 »
Zwłaszcza że niepełnosprawni to mieszkańcy powiatu, a siatkarki w większości nie.
Niedawno ,gdzieś czytałam o strasznej niesprawiedliwości w przyznawaniu stypendiów w Szczecinie.....to synek nie dostał stypendium? I słusznie,nie jest mieszkańcem powiatu w którym się uczy....widzisz Wykidajło jaka sprawiedliwość?
Widzę, że fanklub trzyma poziom i tradycyjnie wali w dzieci, jak w rodziców nie może. Najlepiej anonimowo. Szacun, mańkowa, jestem pod wrażeniem twojej odwagi.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline złotarybka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1377 dnia: Kwietnia 28, 2015, 22:38:18 »
Jakie walenie w dziecko  tu Wykidajło widzisz, stwierdzenie faktu, że może  nie dostał stypendium, bo nie jest mieszkańcem powiatu nie jest waleniem w Twojego synka, nie myl pojęc  ???

Post Merge: Kwietnia 28, 2015, 22:43:34

[/quote]
Wykidajło byłeś na sesji na której była mowa o środkach przeznaczonych na niepełnosprawnych więc nie udawaj głupiego,słyszałeś jakie środki i na co zostały przeznaczone na ich rzecz.
Może nie zanotował sobie :(
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2015, 22:43:34 wysłana przez złotarybka »

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1378 dnia: Kwietnia 28, 2015, 22:47:30 »
Widzę, że fanklub trzyma poziom i tradycyjnie wali w dzieci, jak w rodziców nie może. Najlepiej anonimowo. Szacun, mańkowa, jestem pod wrażeniem twojej odwagi.
A gdzie Ty tu widzisz walenie w dziecko????? Pokazuję Ci jak głupio argumentujesz..... Własny kawałek dupy się liczy prawda? Ma być sprawiedliwie czy nie?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1379 dnia: Kwietnia 28, 2015, 23:09:38 »
nazwa Amazonka wskazuje na jednego bohatera, liczba pojedyncza jakby nie patrzec ;)
Ok, autor wie, co miał na myśli, ty masz prawo do własnej interpretacji :)
A skoro już zaczęłaś szukać Prawdy, to może zapytaj koleżanki, kto w tym roku robił dla Białej ulotki rekrutacyjne i za ile?
Uprzedzam ewentualne pytania i odpowiadam:
1. Nie ja (jak zwykle zresztą)
2. Tak, żal mi - po 3 zł za sztukę to bym nawet na domowej drukarce manufakturę odstawił, a z tego materiału wynika, że właśnie takie stawki obowiązywały za czasów jedynie słusznej dyrekcji :)

Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.