Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 728608 razy)

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #915 dnia: Stycznia 18, 2015, 23:47:33 »
Dobre.troche sie autor minal z prawda:)
sz

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #916 dnia: Stycznia 18, 2015, 23:48:35 »
Dobre.troche sie autor minal z prawda:)
Trochę ? :D
Mnie się ten kawałek najbardziej podobał :D

"Dotychczasowe stanowisko: specjalista (stanowisko utworzone zgodnie z projektem dot. hali widowiskowo-sportowej). Sporządza projekty umów, zarządzeń, prowadzi ewidencję wydarzeń odbywających się w hali widowiskowo-sportowej (w szczególności spotkań polsko-niemieckich) oraz współdziała z kierownikiem obiektów sportowych w zakresie promocji i prowadzenia kalendarza imprez i uroczystości odbywających się w obiektach sportowych. Może przejąć wakat na hali lub basenie. Może przejąć promocję SMS."

Pewnie padała z wycieńczenia :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2015, 23:57:10 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #917 dnia: Stycznia 18, 2015, 23:49:43 »
ciąg dalszy super listy jutro :D

Offline magdalenaa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #918 dnia: Stycznia 18, 2015, 23:54:59 »
Przed chwilą opublikowaliśmy na stronie: http://www.magpol.cba.pl/
listę 9 zmian personalnych.
Ciekawi mnie bardzo jaka to osoba posiada tak szczegółowe informacje dotyczące wykształcenia tylu osób, u jednej z wymienionych osób to nawet cały, albo jego część z zakresu obowiązków, zastanawiające....

Post Merge: Stycznia 18, 2015, 23:57:59
Dobre.troche sie autor minal z prawda:)
Trochę ? :D
Mnie się ten kawałek najbardziej podobał :D

"Dotychczasowe stanowisko: specjalista (stanowisko utworzone zgodnie z projektem dot. hali widowiskowo-sportowej). Sporządza projekty umów, zarządzeń, prowadzi ewidencję wydarzeń odbywających się w hali widowiskowo-sportowej (w szczególności spotkań polsko-niemieckich) oraz współdziała z kierownikiem obiektów sportowych w zakresie promocji i prowadzenia kalendarza imprez i uroczystości odbywających się w obiektach sportowych. Może przejąć wakat na hali lub basenie. Może przejąć promocję SMS."

Pewnie padła z wycieńczenia :D
Wygląda na to, że ten pan chyba bardzo lubi tą panią, tak ją reklamuje....
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2015, 23:57:59 wysłana przez magdalenaa »

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #919 dnia: Stycznia 19, 2015, 00:31:23 »
co za bełkot typowa POłajanka czyli półprawdy i przekłamania. Żałosna jest ta lista.....gwiazd! same BIG fish.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #920 dnia: Stycznia 19, 2015, 01:08:56 »
ja proponuje na serio panu  z Magazynu Polickiego zeweryfikowanie informacji zanim napisze albo podejmie polemike gdzie kto mogły pracowac ...... litosci

Post Merge: Stycznia 19, 2015, 01:10:44
"Dotychczasowe stanowisko: specjalista (stanowisko utworzone zgodnie z projektem dot. hali widowiskowo-sportowej). Sporządza projekty umów, zarządzeń, prowadzi ewidencję wydarzeń odbywających się w hali widowiskowo-sportowej (w szczególności spotkań polsko-niemieckich) oraz współdziała z kierownikiem obiektów sportowych w zakresie promocji i prowadzenia kalendarza imprez i uroczystości odbywających się w obiektach sportowych. Może przejąć wakat na hali lub basenie. Może przejąć promocję SMS."
Moze jestem niedoinformowana ale jakie imprezy? jakie wydarzenia? MMA przez cały rok? a te spotkania polsko-niemieckie mnie poraziły :D byly jakies???
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2015, 01:10:44 wysłana przez czarna_301 »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #921 dnia: Stycznia 19, 2015, 08:44:28 »
a może uruchomić ten słynny zegrek...jak to było TIK TAK TIK TAK...panie W może pan przypomnieć?
Ten zegarek jest mój, panie/pani d. I nadal tyka.
Nowe fachowe siły w Białej potrzebują 2 miesięcy na zebranie żądanych informacji, więc termin przesunęły na 23 lutego. Wolno im, a dla mnie żaden problem.
Spodziewam się też, że pierwsza wersja będzie bez nazwisk i będzie trzeba iść do WSA. A ponieważ wiem, że są tam ciekawe rzeczy, to też nie będzie problem. Im bliżej kolejnych wyborów się sprawy wyjaśnią, tym lepiej.
Tik-tak.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #922 dnia: Stycznia 19, 2015, 10:31:08 »
Ten zegarek jest mój, panie/pani d. I nadal tyka.
Nowe fachowe siły w Białej potrzebują 2 miesięcy na zebranie żądanych informacji, więc termin przesunęły na 23 lutego. Wolno im, a dla mnie żaden problem.
Spodziewam się też, że pierwsza wersja będzie bez nazwisk i będzie trzeba iść do WSA. A ponieważ wiem, że są tam ciekawe rzeczy, to też nie będzie problem. Im bliżej kolejnych wyborów się sprawy wyjaśnią, tym lepiej.
Tik-tak.
To nadal nie jest odpowiedz na zadane pytanie Wykidajło :D ja serio grzecznie proszę o to abys mi napisał w jaki sposób pabi Agata Matkowicz-Narękiweicz Twoim zdaniem poprawiła system nauczania w szkole?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #923 dnia: Stycznia 19, 2015, 15:09:24 »
moim zdanie błędem oraz stratą energii było usiłowanie stworzenia kierunku dziennikarskiego (o ile to prawda - tak mi się o uszy odbiło)
Taka klasa chyba nawet była, tyle że na pewno nie był to kierunek - ten może być dopiero na studiach. W liceum profile można sobie robić rozmaite, jednak zawodu żadnego one nie dają. Profil dziennikarski to chyba niezły wabik na uczniów, bo trafia się w wielu liceach. W rzeczywistości to profil humanistyczny lub ogólny wzbogacony o zabawę w dziennikarstwo pod kierunkiem osób, które zazwyczaj mają o tym pojęcie zbliżone do żadnego.
Dla mnie to zwykłe oszukiwanie kandydatów.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #924 dnia: Stycznia 19, 2015, 17:37:13 »
[ link=topic=11418.msg172591#msg172591 date=1421676564]To nadal nie jest odpowiedz na zadane pytanie Wykidajło  ja serio grzecznie proszę o to abys mi napisał w jaki sposób pabi Agata Matkowicz-Narękiweicz Twoim zdaniem poprawiła system nauczania w szkole?[/quote] a ile miesięcy potrzeba by odpowiedzieć na pytanie czarna_301 ? Bardzo rozbawiły mnie wpisy przy liście "grubych ryb" BARDZO sumienna czy BARDZO pracowita-niczym z naszego forum. Każdy ma swojego Antoniego.... :)


Post Merge: Stycznia 19, 2015, 17:39:26
To nadal nie jest odpowiedz na zadane pytanie Wykidajło  ja serio grzecznie proszę o to abys mi napisał w jaki sposób pabi Agata Matkowicz-Narękiweicz Twoim zdaniem poprawiła system nauczania w szkole?
a ile miesięcy potrzeba by odpowiedzieć na pytanie czarna_301 ? Bardzo rozbawiły mnie wpisy przy liście "grubych ryb" BARDZO sumienna czy BARDZO pracowita-niczym z naszego forum. Każdy ma swojego Antoniego.... :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2015, 17:39:26 wysłana przez delma »

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #925 dnia: Stycznia 19, 2015, 20:03:01 »
Taka klasa chyba nawet była, tyle że na pewno nie był to kierunek - ten może być dopiero na studiach. W liceum profile można sobie robić rozmaite, jednak zawodu żadnego one nie dają. Profil dziennikarski to chyba niezły wabik na uczniów, bo trafia się w wielu liceach. W rzeczywistości to profil humanistyczny lub ogólny wzbogacony o zabawę w dziennikarstwo pod kierunkiem osób, które zazwyczaj mają o tym pojęcie zbliżone do żadnego.
Dla mnie to zwykłe oszukiwanie kandydatów.
No juz jakas czesc odpowiedzi jest Delmo :D klasy profilowane :D twor beznadziejny np policyjna i co dzieciaki po tym beda robic? klasa piłkarska i co dalej no choc tu mozliwa IKF. Ponawiam pytanie Wykidajło i nie ignoruj mnie :D co takiego dla poprawy edukacji zrobiła pani Agata Markowicz- Narękiewicz :D ?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #926 dnia: Stycznia 19, 2015, 20:34:09 »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #927 dnia: Stycznia 19, 2015, 20:49:18 »
Ale Ty Wykidajło durny jesteś .....:D mało takich do tej pory na swojej drodze spotkałam :)

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #928 dnia: Stycznia 19, 2015, 20:52:43 »
Kolejne klamstwa pana Wykidajło. Ktos powinien w koncu pozwem do sadu rzucic.
sz

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #929 dnia: Stycznia 19, 2015, 21:22:26 »
Panie Wykidajło jak zwykle ubawiłam sie , raz pani matka radnego pracuje w tej szkole 30 lat tylko była na zwolnieniu :D dwa siostra radnego tez była pracowniekiem kilkuletnim tej szkoły zanim musiała odejsc na inne stanowisko i zwolnic je dla tej  nowej dziewczyny !!!! czyż to nie było przesunięcie ? o co pan walczysz?