Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 724930 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #900 dnia: Stycznia 18, 2015, 21:40:18 »
a nie dziwi cie fakt ze teraz podpisano jak sie palic pod tyłeczkami zaczęło ?
szczerze - wcale. wszyscy wiedzą, że doskonale wpisywało się to w kalendarz wyborczy - co nie zmienia faktu, że p.beata powinna dużo wcześniej uczynić kroki w tym kierunku - bo moim zdanie błędem oraz stratą energii było usiłowanie stworzenia kierunku dziennikarskiego (o ile to prawda - tak mi się o uszy odbiło)
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #901 dnia: Stycznia 18, 2015, 21:57:49 »
nadal czekam az mi pan Wykidajło napisze jakie dobre innowacje do szkoły wprowadziłą pani AMN żeby poprawic uczniom byt i mozliwośc nauki :D
Pojawiła się ciekawostka na skalę układu słonecznego mianowicie wg autorki uczniowie chodzą do Białej aby poprawić sobie byt.Wydawało mi się,że byt chce sobie poprawić beata przedsiębiorcza wyciągając 100000zł z powiatowej oświaty.Widocznie się myliłam.
jestem gorszego sortu

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #902 dnia: Stycznia 18, 2015, 22:11:17 »
Widocznie się myliłam

Jezat, siusiaka pod spódnicą nie ukryjesz...

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #903 dnia: Stycznia 18, 2015, 22:16:10 »
Oh jak rozkosznie zona koowalski broni meza:) słodkie to
sz

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #904 dnia: Stycznia 18, 2015, 22:17:09 »
Pojawiła się ciekawostka na skalę układu słonecznego mianowicie wg autorki uczniowie chodzą do Białej aby poprawić sobie byt.Wydawało mi się,że byt chce sobie poprawić beata przedsiębiorcza wyciągając 100000zł z powiatowej oświaty.Widocznie się myliłam.
Sprecyzuje pytanie bo czepiles/as sie jednego słowa : w jaki sposób pani Agata Markowicz-Narękiewicz przyczyniła sie do poprawy nauczania, bezpieczeństwa i rozwoju uczniów w szkole? teraz jest ok? :)

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #905 dnia: Stycznia 18, 2015, 22:25:39 »
Ja odpisze...zlikwidowala portiernie czym narazila uczniow na niebezpieczeństwo, zlikwidowala etaty sprzątaczek, zwolnila kobiete z sekretariatu uczniowskiego aby wsadzic swoich, zwolnila kucharzy, zabrala zajecia dodatkowe i pozalekcyjne dla uczniow, zamiast remontowac szkole oddala kupe kasy powiatowi .dalej wymieniac? To ci dopiero przedsiebiorcza babka;) Wykidajlo Ci nie odpisze...
sz

Offline magdalenaa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #906 dnia: Stycznia 18, 2015, 22:32:54 »
A miało podobno nie być czystek.
http://policebezcenzury.pl/index.php/pl/aktualnosci/21-z-magistra-na-portiera
No takich bzdur to dawno nie czytałam, proponowałabym zmienić informatorów, bo Ci pana okłamują, a pan im wierzy :P  Jakie 9 osób, pytam? Jeżeli chodzi o portiernie to chyba chodzi o 4 osoby, bo więcej się chyba nie zmieści. Jacy magistrzy? Może nie jest panu znana definicja magistra, nie wiem.Co do osób pozostałych to słyszałam, że dalej pracują, ale może się mylę co? I tak nijak mi nie wychodzi 9.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #907 dnia: Stycznia 18, 2015, 22:44:10 »
Ja odpisze...zlikwidowala portiernie czym narazila uczniow na niebezpieczeństwo, zlikwidowala etaty sprzątaczek, zwolnila kobiete z sekretariatu uczniowskiego aby wsadzic swoich, zwolnila kucharzy, zabrala zajecia dodatkowe i pozalekcyjne dla uczniow, zamiast remontowac szkole oddala kupe kasy powiatowi .dalej wymieniac? To ci dopiero przedsiebiorcza babka;) Wykidajlo Ci nie odpisze...
Czy pani przedsiębiorcza opuściła już służbowe mieszkanie?Pewnie teraz nie musi bo za uzyskane z pieniędzy oświatowych 100000zł będzie usiłowała mieszkanie wykupić jesli jeszcze tego nie zrobiła.Mentalność Kalego a właściwie bolszewicka nie pozwala przedsiębiorczym zatrudnionym w budżetówce zauważyć,że budżet nie powstaje z chciejstwa.To są pieniądze podatników  a nie sponsorów,których jak do tej pory nie widać.Racjonalizacja zatrudnienia to szacunek dla pieniędzy podatników.Tymczasem pani przedsiębiorcza swoimi genialnymi pomysłami generowała coraz wyższe koszty funkcjonowania szkoły.
jestem gorszego sortu

Offline Magazyn_Policki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #908 dnia: Stycznia 18, 2015, 22:52:48 »
Przed chwilą opublikowaliśmy na stronie: http://www.magpol.cba.pl/
listę 9 zmian personalnych.
Pozdrawiamy
Redakcja
Magazynu Polickiego

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #909 dnia: Stycznia 18, 2015, 23:03:04 »
2. XXXXXXXX, wykształcenie wyższe. Dotychczasowe stanowisko – samodzielny referent w sekretariacie uczniowskim. Doświadczenie w pracy biurowej, wcześniej prowadziła sekretariat w szczecińskich szkołach niepublicznych. Współpracowała z Agatą Markowicz-Narękiewicz, doskonała opinia o pracy, osoba bardzo sumienna.
Proponowane stanowisko: portier, albo ma zwolnić się na własne żądanie.
Osoba podana na jej stanowisko: siostra radnego Rady Powiatu (T. Tokarczyka, PiS), licencjat, bez doświadczenia w samodzielnej pracy w sekretariacie.

 Uprzejmie donosze ze pani siostra radnego prowadziła samodzielnie sekretariat uczniowski musiała zwolnic to miejsce wraz z nadejsciem pani Agaty Markowicz-Narękiewicz na rzecz pani XXXXX wykszatłcenie licencjat a doswiadczenie proponuję zweryfikowac z cv pani XXXX

Post Merge: Stycznia 18, 2015, 23:09:13
1.XXXXXXXX, wykształcenie wyższe. Dotychczasowe stanowisko: zastępowała zastępcę głównego księgowego. Od pół roku wykonywała w jednostce zadania za nieobecną główną księgową i zastępcę głównej księgowej. Współpracowała z Agatą Markowicz-Narękiewicz, doskonała opinia o pracy, osoba BARDZO sumienna i BARDZO pracowita.
Proponowane stanowisko: nie otrzymała. Nie pracuje już w szkole Powołana na zastępstwo, na stanowisko wróciła juz pracownica po urlopie maciezyńskim !
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2015, 23:09:14 wysłana przez czarna_301 »

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #910 dnia: Stycznia 18, 2015, 23:17:05 »
Widać pismaki nie rozumieją co znaczy przyjąć kogoś na ZASTĘPSTWO  :)
Oba artykuły to zwyczajny bełkot,poraża brak samodzielnego myślenia ....

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #911 dnia: Stycznia 18, 2015, 23:17:23 »
Czy pani przedsiębiorcza opuściła już służbowe mieszkanie?Pewnie teraz nie musi bo za uzyskane z pieniędzy oświatowych 100000zł będzie usiłowała mieszkanie wykupić jesli jeszcze tego nie zrobiła.Mentalność Kalego a właściwie bolszewicka nie pozwala przedsiębiorczym zatrudnionym w budżetówce zauważyć,że budżet nie powstaje z chciejstwa.To są pieniądze podatników  a nie sponsorów,których jak do tej pory nie widać.Racjonalizacja zatrudnienia to szacunek dla pieniędzy podatników.Tymczasem pani przedsiębiorcza swoimi genialnymi pomysłami generowała coraz wyższe koszty funkcjonowania szkoły
Co to ma wspolnego z moim prostym jak cep pytaniem ??? ??? ??? ?

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #912 dnia: Stycznia 18, 2015, 23:38:08 »
a może uruchomić ten słynny zegrek...jak to było TIK TAK TIK TAK...panie W może pan przypomnieć?

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #913 dnia: Stycznia 18, 2015, 23:38:46 »
a może uruchomić ten słynny zegrek...jak to było TIK TAK TIK TAK...panie W może pan przypomnieć?
Delma no ile mozna :D ?

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #914 dnia: Stycznia 18, 2015, 23:44:26 »
Delma no ile mozna  ?
Ja tam jestem bardzo ciekawa co ten zegar wytiktakował :D
coś długo to trwa :P .... czyżby nie było niczego sensacyjnego czym by można było ludzi poszczuć ?
Nie udało się udowodnić ,że wszystkie osoby ,które bronią Chmielewskiej miały jakiś finansowy zysk za czasów jej dyrektorowania ? :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2015, 23:46:41 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »