Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 730272 razy)

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #285 dnia: Września 18, 2013, 14:46:21 »
Cytat: "airam"
Cytowana wypowiedź Pana Ministra jednoznacznie świadczy o tym, że sprawa ma wymiar polityczny, ale nie dotyczy on działań Pani Golisowicz.

Zastanawiam się nad kondycją i rolą tej szkoły. Co dalej?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #286 dnia: Września 18, 2013, 14:55:39 »
słyszałem wypowiedź p. Gawłowskiego i jestem zszokowany.
Jak może się wypowiadać  i oceniac p. Golisowicz nie znając wogóle tej sprawy .
PO prostu to jest filozofia "Kalego " :
"Kali ukraść krowy to dobrze, Kalemu ukraść krowy to źle"
Czyli PO robi co chce - dobrze, społeczeństwo się sprzeciwia - żle, nie maja racji.


Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #288 dnia: Września 19, 2013, 12:23:43 »
A ja się pytam? czy to prawda że zwolennicy pis wypisują różnego rodzaju niesprawdzone opinie na temat szkoły w internecie,a następnie politycy PIS Brudziński i Drzazga oragnizują konferencję prasową w Tv i pytają się czy to prawda co wypisują w internecie.Więc się pytam czy to nie jest cyniczna gra polityczna w wykonaniu pis bo moim zdaniem jest.
Mariusz

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #289 dnia: Września 19, 2013, 13:14:32 »
Cytat: "mariusz88887"
A ja się pytam? czy to prawda że zwolennicy pis wypisują różnego rodzaju niesprawdzone opinie na temat szkoły w internecie,a następnie politycy PIS Brudziński i Drzazga oragnizują konferencję prasową w Tv i pytają się czy to prawda co wypisują w internecie.Więc się pytam czy to nie jest cyniczna gra polityczna w wykonaniu pis bo moim zdaniem jest.


mariusz a ja ci odpowiadam
Nie jestem zwolennikiem PiS, a wręcz przeciwnie.
Byłem kiedyś zwolennikiem PO, ale to co się dzieje w sprawie Białej przekonało mnie ostatecznie , że PO to też nie jest właściwa droga.
Uważam, że tu nie chodzi o sympatie polityczne.
To, że próbujesz do tej sprawy przyszyć łatke polityczną szkodzi Białej.
Chodzi o to, że władza (w tym przypadku PO) lekceważy wolę społeczeństwa, dzięki któremu jest u władzy.
Uważam, że każdy, którego dotyka ta sprawa jako absolwenta, rodzica dziecka, bądź mieszkańca Polic ma prawo wypowiadać się w tej sprawie, bez względu na sympatie polityczne .
Doszukiwanie się związku między wypowiedziami a sympatiami politycznymi danego człowieka jest krzywdzące.
Myślę Mariuszu , że mierny z ciebie tropiciel spisków politycznych w Policach.
No i na koniec :
Ja się pytam , kto ci kazał sie pytać, ze zwolennicy pis wypisują...

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #290 dnia: Września 19, 2013, 17:54:31 »
"dziś było święto w niemieckiej szkole z udziałem władz. pani dyrektor była zaproszona, ale nie przybyła. podobno nie było też nikogo, kto by reprezentował stronę polską. to było uwieńczenie projektów."
jak nowa pani dyrektor wyobraża sobie dalsza współprace?
do mariusz88887 każdy może sobie pisac co chce , Ty też ale wciaganie w polityke panią Golisowicz to juz lekka przesada
politycy PiS mogą miec swoje zdanie na temat tego co sie dzieje w szkole, tak jak politycy PO czy Gryfa....i każdy z nich ma prawo sie wypowiedzec :D  :jupi:  :jupi:

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #291 dnia: Września 21, 2013, 17:36:46 »
Właśnie odbyło się uroczyste otwarcie hali. Miało się zacząć o 16.30, był lekki poślizg. Ludzi raczej niewielu, minister Arłukowicz był wśród zaproszonych. Po  krótkiej części oficjalnej zaproszeni goście, VIP-y i akredytowani przedstawiciele mediów udali się do hali, by ją obejrzeć. Ale - uwaga! - zrobił się zator, zatrudnieni ochroniarze wypraszali osoby, które nie były zaproszone. Kto był prywatnie i chciał obejrzeć halę, mógł o 17.15 wykupić bilet i wtedy wejść. O 17.15 miał się zacząć mecz, ale jeśli ktoś nie chciał go oglądać, to i tak musiał wykupić bilet, bo inaczej nie wszedł.

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #292 dnia: Września 21, 2013, 18:04:11 »
koko, jak to o 17:15 mecz? na plakatach widnieje informacja że o 19:00

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #293 dnia: Września 21, 2013, 18:08:48 »
Tak to zrozumiałam, nikt nie wyprowadził mnie z błędu. A może rzeczywiście mecz ma być o 19.00. Ale jak to w takim razie rozumieć: mieszkańcy mają kupić bilet, by tylko obejrzeć halę?
Mnie w każdym razie wyproszono.

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #294 dnia: Września 21, 2013, 18:12:30 »
koko, http://policki.pl/ zerknij to, http://policki.pl/  pierwszy plakat

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #295 dnia: Września 21, 2013, 18:15:19 »
nawet pracownicy starostwa nie klaskali jak przemawiał Starosta

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #296 dnia: Września 21, 2013, 18:21:37 »
na plakatach napisali, widać to, ale mi pan Tomasz Przerwa powiedział, że mogę kupić bilet o 17.15 i wtedy będę mogła wejść. Powiedziałam, że nie jestem zainteresowana meczem, lecz obejrzeniem hali.
Jak mam rozumieć wypowiedź nt. biletu? Jeśli mecz ma być o 19.00, to bilet miałam kupić na oglądanie hali. Jeśli bilet zakupiony o 17.15 miał być na oglądanie hali i meczu, to ten mecz miał się zacząć o chyba 17.15. Nie rozumiem, o co tu chodzi. Ale jeśli miałam kupić bilet na samo oglądanie hali, to chyba jest w tym jakaś paranoja, prawda? Mnie oglądanie meczu nie interesowało, wyraźnie to mówiłam.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #297 dnia: Września 21, 2013, 18:26:52 »
jesli jest ogladanie hali i czas dla reporterów toi chyba raczej nie jest to płatny czas ... może jednak sie myle :D o 17.15 był rozpisany czas dla mediów :D rozumiem poslizg ale placenie za ogladanie hali to juz lekka paranoja

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #298 dnia: Września 21, 2013, 18:34:45 »
czarna_301, nie wiem, jak inaczej rozumieć informację o konieczności zakupienia biletu. Moim zdaniem kazano mi kupić bilet na oglądanie hali. A dziennikarze wchodzili, musieli tylko odebrać akredytację. Dziennikarze, którzy przyszli oficjalnie, nie prywatnie. Bo ci, którzy przyszli prywatnie, nie weszli. Wyproszono ich. Nie wiem, ile osób wyproszono. Ale specjalna ochrona została wynajęta. Ochroniarze byli w hali, stali też przed wejściem głównym na teren Zespołu Szkół oraz z tyłu, za internatem. Kręcili się również po całym terenie.
Podczas części oficjalnej przed halą staroście wręczono kwiaty z dużą kartką, na której napisano podziękowania dla pani Beata za halę. Kartka była duża i dobrze widoczna.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #299 dnia: Września 21, 2013, 18:40:39 »
smutne to ze wstęge przecinała nowa pani dyrektor ,która nie przyłozyła reki do jej budowy, nawet jesli nie było pani Golisowicz powinna byc oddelegowana osoba w jej zastepstwie ze szkoły...bilety ... ludzie my mieszkancy ,rodzice ,dzieciaki powinnismy miec możliwosc obejrzenia tego co dla nas pani Beata zostawiła po tym jak grzecznie została usunieta