Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 730292 razy)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #270 dnia: Września 12, 2013, 20:40:35 »
Ja spróbuję zaspokoić Twoją ciekawość:
Cytat: "Mickd"
Pytanie!!
Czy to prawda że zrobiono Po to zamieszanie ze stanowiskiem Dyrektora Białej aby Pan P. wraz z Panią Posłanką K. Przejąć we władanie nowo wybudowana   Hale Sportową.

Po części tak- co prawda nie możemy twierdzić, że to akurat Pan P. czy Pani K., ale Pani Dyrektor była jedną z największych przeciwniczek wydzielenia z ZS części infrastruktury, tj. nowej hali sportowej, basenu, orlików, warsztatów szkolnych. Gdzie wtenczas uczniowie mieliby ćwiczyć, czy dostęp do obiektów sportowych nie byłby ograniczony? Przy planach Starostwa- te zagrożenia były wielce prawdopodobne. Starostwo postanowiło pozbyć się wroga, który stanął im na drodze w realizacji tego haniebnego planu. Drugim aspektem, dlaczego Starostwo wymieniło Dyrektora- to opór Pani Dyrektor Golisowicz przed cięciami zajęć w programie nauczania.  
Starosta potwierdza, że koncepcja wyłączenia jest, więc nie trzeba już snuć domysłów na ten temat.
Natomiast na wniosek, by powrócił do rozmów z Gminą na temat przejęcia ZS (całego wraz i pełną obecną infrastrukturą) odpowiedział, że powróci do tych rozmów.
Czas pokaże, czy dotrzyma tej obietnicy, czy jednak zrobi "po swojemu".

Drogi Mickd- mógłby jeszcze wiele na temat tej kontrowersyjnej sprawy napisać. Więc jeśli masz jeszcze jakieś pytania, czy wątpliwości -to służę Tobie.

Apel do: grzegorz.ufniarz oraz Wykidajło- Panowie o przedszkolach dyskutujcie w innym temacie, albowiem zaśmiecacie nieco ten wątek.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #271 dnia: Września 12, 2013, 20:48:55 »
Cytat: "Wykidajło"
Byłoby miło, gdybyś pozwolił już naszym dzieciom spokojnie się uczyć.

Piszesz - spokojnie się uczyć?
Już przedwczoraj dzieci w białej z 2 klasy dowiedziały się, że nie będą miały godzin fizyki i j. polskiego w ramach rozszerzonego programu., a jeśli koniecznie chcą mieć te zajęcia to mają przepisać się do innej klasy.
Co Ty na to Wykidajło?
Nie ma zajęć na nowej hali. Ograniczony jest dostęp do Orlików (brak miejsc w szatniach)
I na koniec- myślisz, że dzieci spokojnie będą się uczyć pod pieczą nauczycieli (większości), którzy już teraz biorą tabletki uspokajające po wizytach u Pani Markowicz?
Mam Ci rozwijać ten temat?

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #272 dnia: Września 12, 2013, 20:50:14 »
MrW

To mi na razie wystarczy.Dziękuje
Poczekam co będzie dalej.
 Pozdrawiam.


P/S popieram Twoją  sprawę przeszkoli i żłobków.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #273 dnia: Września 12, 2013, 20:59:07 »
Cytat: "Mickd"
P/S popieram Twoją  sprawę przeszkoli i żłobków.


Mickd jeśli to do mnie było, to przykro mi, ale akurat tymi zagadnieniami ja się nie zajmuję. Moje najmłodsze dziecko akurat skończyło przedszkole i poszło do I klasy, więc to chyba bardziej powinno być skierowane do Pana Grzegorza Ufniarza.
Pozdrawiam

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #274 dnia: Września 12, 2013, 21:01:19 »
Cytat: "MrW"
Cytat: "Wykidajło"
Byłoby miło, gdybyś pozwolił już naszym dzieciom spokojnie się uczyć.

Piszesz - spokojnie się uczyć?
[...]
Mam Ci rozwijać ten temat?

Tak. Spokojnie się uczyć.
A rozwijanie plot rodem z forów i innych magli mnie nie interesuje.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #275 dnia: Września 12, 2013, 21:06:50 »
Cytat: "Wykidajło"
A rozwijanie plot rodem z forów i innych magli mnie nie interesuje.

W którym miejscu przetoczyłem ploty?

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #276 dnia: Września 12, 2013, 21:08:37 »
MrW

 Haaa jak trudno nieraz zrozumieć człowieka ,Mi chodziło ze ten temat to na innym wątku winien być bo o tym pisałeś w swoim poście i dlatego go poparłem .
W przyszłości postaram sie bardziej dokładnie pisać i za zaistniałą sytuacje przepraszam Ciebie.

P/S OTO MI CHODZIŁO

Cytuj (zaznaczone)
Apel do: grzegorz.ufniarz oraz Wykidajło- Panowie o przedszkolach dyskutujcie w innym temacie, albowiem zaśmiecacie nieco ten wątek.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #277 dnia: Września 12, 2013, 21:19:51 »
http://tunein.com/radio/Radio-Szczecin-920-s25184/
Possłuchajcie audycji na ten temat

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #278 dnia: Września 12, 2013, 22:17:34 »
Jak mozna spokojnie sie uczyc czy pracowac w miejscu gdzie jest jeden wielki balagan? uczniowie nie maja lekcji likwidowane sa rozszerzenia w zwiazku z thm jest to po prost oszustwo tych mlodych ludzi. Co innego im obiecano a co innego teraz zastaja... nauczyciele beda zwalniani wiec komfortowej sytuacji tez nie maja, co z pewnoscia odbije sie na ich pracy... zajec wf nie ma, kiedy pada uczniowie siedza gdzies w klasie a kiedy jest pogoda cwiacza na dworze (Ci dla ktorych wystarczy miejsca), na hale wchodzic nie moga... dlaczego pytam? cisza w eterze...
sz

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #279 dnia: Września 12, 2013, 22:19:42 »
co do hali to na pewno powiat ja odbierze szkole. Chemik zaklada wlasnie spolke a powiat ma w kapitale wniesc swoje obiekty... wkrotce sie przekonamy
sz

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #280 dnia: Września 12, 2013, 22:43:50 »
Cytat: "Wykidajło"
...Bo na razie to ja w Twoje przedszkole mieszam się nieporównywalnie mniej niż Ty w moją szkołę.


W czasie trwania wakacji włączałem się jeszcze w jakieś dyskusje z uczniami. Od rozpoczęcia roku szkolnego już tego nie robię, bo jestem zdania, że dla uczniów jest teraz czas nauki i szkoły, a nie zajmowanie się sprawami innymi, choć ze szkołą związanymi.
Dodam, że zdecydowanie i ostro reagowałem na różne pomysły samych uczniów o bojkocie rozpoczęcia roku szkolnego(a takie pomysły były) argumentując, że rusza szkoła i to jest dla nich priorytet.
Sądzę, że komentarz Pana starosty, powtórzony dziś w radio przez Panią Naczelnik Wydziału Edukacji odnośnie udziału uczniów w marszu "Uczniowie powinni być w szkole" jest nietrafiony i nie odnosi się do tego, co się tam działo. Uczniowie na marszu byli już po zajęciach szkolnych i Ty to widziałeś. Poza tym sam naciskałem na organizatorów marszu aby żądali od uczniów niepełnoletnich pisemnej zgody rodziców na udział w marszu.

Wielokrotnie pisałem o moich motywacjach do udziału w tym społecznym proteście, nie będę powtarzać. Ale Wykidajło... ja mam głębokie poczucie, że to jest też moja szkoła, choć nie mam tam(jeszcze) swojego dziecka. Sądzę, że mam do tego prawo, przynajmniej do czasu rozstrzygnięć formalnych wniosków leżących na biurku wojewody albo do momentu, w którym zarząd powiatu albo Pan Starosta zdecydują się wreszcie uczciwie odpowiedzieć na pytania, które zadali im nauczyciele, rodzice, uczniowie, absolwenci, a na które do dziś odpowiedzi nie padły.

Szanuję sugestię i życzenie dyskutujących i kończę temat przedszkoli.

A na marginesie, musimy się kiedyś Wykidajło spotkać przy instrumentach, może Cię jeszcze na Śmietnik zaciągnę :)

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #281 dnia: Września 13, 2013, 07:36:16 »
Oby sie nie udalo zaciagnac....
sz

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #282 dnia: Września 13, 2013, 11:27:33 »
jeden z uczniów pisze:
Od 1 klasy LO mam indywidualne nauczanie. W zeszłym roku w domu, nie było problemu. Aktualnie mamy połowę września, a przed chwilą moja mama odebrała telefon od wychowawczyni, która poinformowała moją mamę, że w moich dokumentach PO trzech latach nie ma czegoś i indywidualne mam zawieszone. PO 3 latach. To jest kur.... paranoja. Albo będę chodził do szkoły albo nie mam lekcji. Fajne ultimatum.
DALEJ WYKIDAJŁO PISZESZ O SPOKOJNYM NAUCZANIU ?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #283 dnia: Września 13, 2013, 18:30:57 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
A na marginesie, musimy się kiedyś Wykidajło spotkać przy instrumentach, może Cię jeszcze na Śmietnik zaciągnę :)

Będziesz mnie musiał upić albo związać :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #284 dnia: Września 18, 2013, 12:04:50 »
Arogancja władzy osiąga szczyty!!! Wiceminister Środowiska Pan Stanisław Gawłowski (PO) dziś w Radiu Szczecin w „Rozmowach pod krawatem” w sposób nieodpowiedzialny wypowiadał się o Pani Golisowicz.
Stwierdził, że po 10 latach sprawowania funkcji zarządzających (tu dyrektorskich) osoby te już nic nowego nie wprowadzą. Ponadto stwierdził, szkoła to nie jest miejsce realizacji celów politycznych. Jeżeli to robiła, to dla niej (Pani Golisowicz) jest to dyskretytujące.
Cytowana wypowiedź Pana Ministra jednoznacznie świadczy o tym, że sprawa ma wymiar polityczny, ale nie dotyczy on działań Pani Golisowicz.
Pogratulujmy sobie rządzących.