Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Opłaty w Starostwie Powiatowym w Policach  (Przeczytany 5962 razy)

Offline zefir

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Opłaty w Starostwie Powiatowym w Policach
« dnia: Maja 11, 2013, 19:18:00 »
Kasa w Starostwie Powiatowym na ul. Tanowskiej może przyjąć opłatę w gotówce lub kartą "uprzywilejowanego banku" PEKAO SA. Klienci chcący uiścić opłaty z kartami wszystkich innych banków są odsyłani po gotówkę do bankomatów obok Kingi lub na Placu Chrobrego. Apeluję do Starosty Polickiego i administracji Starostwa, aby nie dyskryminować osób mających konta w innych bankach. Biorąc pod uwagę, że we wszystkich polickich sklepikach można dokonywać opłat za zakupy kartami rozmaitych banków, nie powinno być z tym kłopotu również przy opłatach w kasie  Starostwa.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Opłaty w Starostwie Powiatowym w Policach
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 11, 2013, 19:26:53 »
Kilka razy płaciłem tam kartą, bo akurat mam konto w PEKAO. Nie wiedziałem, że nie mogą płacić klienci innych banków. Jeżeli tak jest to bardzo dziwne, bo w większości sklepów każdy może płacić kartą. Może dlatego, że ten kantorek to filia pekao.

Offline zefir

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Opłaty w Starostwie Powiatowym w Policach
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 11, 2013, 20:52:07 »
Cytat: "pol"
Może dlatego, że ten kantorek to filia pekao
Jeżeli to jest agencja banku PEKAO SA, to pytam, gdzie jest ogólnodostępna kasa dla klientów Starostwa

aleksander

  • Gość
Opłaty w Starostwie Powiatowym w Policach
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 14, 2013, 09:21:12 »
Świetnie, że ktoś się zajął tą sprawą. Sam kilkakrotnie zostałem przegoniony do bankomatu do centrum i z powrotem. Niech już sobie będzie to PKO Sa, ale dlaczego w takiej Placówce jak Starostwo nie ma bankomatu ?

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Opłaty w Starostwie Powiatowym w Policach
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 14, 2013, 11:31:17 »
Ale jak pojawi się bankomat to będzie marudzenie, ze dlaczego tej a nie innej sieci. Powód do narzekania zawsze się znajdzie :D

Offline suman

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Opłaty w Starostwie Powiatowym w Policach
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 23, 2013, 13:05:10 »
Nie ważne jak się pisze ważne że wiesz o co chodzi.
A co do komentarza wyżej to dziękuje. Wszystko mam udokumentowane i nie zostawię sprawy bo to już jest przesada.
SUMAN

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Opłaty w Starostwie Powiatowym w Policach
« Odpowiedź #6 dnia: Października 24, 2013, 21:01:00 »
Z tego co wiem można płacić kartami innych banków, sama nawet płaciłam. Pani mi powiedziała, że to będzie taka transakcja jakbym wypłacała pieniądze i jeżeli mój bank nie ma z nimi umowy to zapłacę ustaloną prowizję. No i zapłaciłam 5zł więcej, nikt mnie nie ganiał, zostałam wcześniej uprzedzona i wyraziłam na to zgodę. Ale fakt, powinno być normalne okienko albo po prostu bankomat obok.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Opłaty w Starostwie Powiatowym w Policach
« Odpowiedź #7 dnia: Października 24, 2013, 22:09:00 »
Ja ostatnio musialam wyrobić nowe prawko i tez wracalam się na osiedle- pani w kasie powiedziała ze nie ma innej opcji, jeśli nie mam konta w tym banku, nawet płatność z prowizja nie wchodziła w gre, niestety. Tez sadze, ze to bez sensu.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Opłaty w Starostwie Powiatowym w Policach
« Odpowiedź #8 dnia: Października 25, 2013, 10:38:54 »
W Starostwie czas zatrzymał się po prostu w miejscu-wielu urzędników i decydentów żyje w dalszym ciągu w minionej epoce.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-