Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: TV Police  (Przeczytany 24117 razy)

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 10, 2013, 16:28:06 »
No widzicie sami. Piszecie że Infrapark jest rozwiązany już dawno.
Co ewidentnie wskazuje na nieudolność Gminy w tworzeniu miejsc pracy w regionie.
 Mówiąc inaczej WIELKIE HALO CICHE BUM.
Stare wyjadacze nie pozwolą młodym zaistnieć, bo wyszły by pewnie jakieś machlojki polityczne, a sami nic nie potrafią zrobić.
W taki sam sposób, jak z uczciwego człowieka można zrobić oszusta czy złodzieja.

Offline Konrad

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 11, 2013, 11:21:03 »
Cytat: "Robercik32"
Nie jestem zwolennikiem polityki, raczej na odwrót, ale wiem że w Starostwie są młodzi ludzie z pomysłami na naszą Gminę.

których przełożonymi są stare niereformowalne grzyby z rozdmuchanym nepotyzmem w tle.
pozdrowienia

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 11, 2013, 14:09:09 »
Robercik to nie było ciche bum, wszystkie media o tym donosiły najpierw zakłady się wycofały a później gmina formalnie to klepnęła na sesji. Infrapark w tych obszarach (chodzi o teren) nie miał racji bytu. Wszędzie bagna, mokradła, stara fabryka i nietoperze. Z góry skazane na niepowodzenie a do tego brak przeprawy...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 11, 2013, 15:19:59 »
I przez tyle lat cały zarząd tego cudu brał OGROMNE pieniądze za nic.
Powtarzam: ZA NIC
Niektórzy zostali nawet znowu prezesami.
No bo przecież oni są „z zawodu dyrektorem”

Offline Basia B

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 02, 2013, 10:40:47 »
Od jakiegoś czasu nie widzę w TV POLICE nic co dotyczy Powiatu. Czyżby przez kablówkę został wykreślony z mapy administracyjne kraju. Coś mi się wydaje, że TV Police niedługo zmieni nazwę na TV GRYF XXI bo z obiektywna relacją wydarzeń ich programy nie mają nic wspólnego. Byłam na rocznicy PUTW, PZERiI, święcie szkoły G1. Wszędzie powiat aktywnie wspierał te imprezy a w TV POLICE cisza. Przepraszam nie cisza jedynymi uczesnikami tych imprez to byli burmistrz i i Gryf. Mam wrazenie, że nasza kablówka zamiast relacjonować wydarzenia próbuje kreować politykę. I to także mówi o jej bezstronności. Jedna wielka fikcja.
Co o tym myślicie. Czy TV Police to wiarygodne medium z którego uzyskamy prawdziwe informacje?

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 02, 2013, 14:54:18 »
Może nie pokazują, bo spadła by oglądalność. Ja np. nie chciałbym oglądać w TV tych POwiatowych darmozjadów.

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 15, 2013, 13:00:25 »
ja też bym nie chciała, ale co zrobisz? W ogóle to temat tych POwiatowych darmozjadów bardzo mnie denerwuje !!!

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 16, 2013, 14:08:56 »
Już tłumaczę.
Od pewnego czasu to Burmistrz i gmina płaci naszej kablówce za wiadomości j jest jedynym źródłem dochodu tej telewizji, a to dla tego że Powiat zrezygnował z usług Polickiej TV. Od tamtej pory TV ostro krytykuje Powiat i oczernia pracujących tam ludzi. Nie raczy nawet się pofatygować i sprawdzić czy do wiadomości publicznej podaje prawdziwe fakty i wprowadza mieszkańców w błąd zarzucając radnym coś czego nie było.
MÓWIĄC KRÓTKO JEST NIE WIARYGODNA I POLITYCZNA PO STRONIE BURMISTRZA !!!

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 17, 2013, 00:16:56 »
Co za głupoty! Burmistrz nie płaci Tv Police za wiadomości, lecz za programy zlecone, czyli za "Z życia gminy". Wiadomości są produkcją własną tej firmy i nie ma za nie żadnych profitów finansowych. Dochód za zlecone programy to nie jest jedyny dochód, są też reklamodawcy.
Sądzisz, że tv oczernia ludzi pracujących w powiecie? Wiesz, co to znaczy: oczerniać? Byłeś w redakcji i pytałeś, czy sprawdzają podawane w eter informacje? A może nie usłyszałeś w wiadomościach, że powiat raz po raz nie chce się wypowiadać w tym czy w innym temacie? Piszesz o radnych i ludziach, którzy pracują w powiecie. Chyba coś mylisz. Radni nie pracują w powiecie. Zanim wydasz ocenę pracy tv Police, to najpierw dobrze się przyjrzyj tej pracy. Zacznij od dokładnego oglądania programów.
A powiat i burmistrz piszemy małymi literami, a niewiarygodna - razem.
Pozdrawiam.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 17, 2013, 08:07:26 »
Burmistrz nie płaci Tv Police za wiadomości, lecz za programy zlecone, czyli za "Z życia gminy" jak zwał tak zwał na jedno wychodzi
Kiedyś jedna z polickich gazet na wkładkę gminną dostawała takie pieniądze, że bez problemu finansowało to jej cały nakład i utrzymanie redakcji.
Więc stwierdzenie:
Cytat: "Robercik32"
Od pewnego czasu to Burmistrz i gmina płaci naszej kablówce za wiadomości j jest jedynym źródłem dochodu tej telewizji

niekoniecznie mija się z prawdą. Piszesz o reklamodawcach, a gdzie są reklamy? w trakcie programów (czasów antenowych) robionych przez TV Police (bo są też sieciówki) reklam nie ma. No chyba że są niewidoczne
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 17, 2013, 12:09:24 »
KOKO.
Ty za to oglądasz i nie wiesz co bo nie znasz ludzi chyba.
TV podała do wiadomości nie prawdę dotyczącą radnych i są na to dowody lecz ludzie są na tyle inteligentni że nie chcą się ciągać po sądach z Kablówką o zniesławienie. Jeśli nawet  by wygrali a tak było by na pewno to TV by powiedziało tylko przepraszam. Co by to zmieniło? NIC bo ludzie zapamiętają to co usłyszeli.
Pytasz czy byłem w redakcji. Gdy bym tam pojechał to by się trochę zdziwili co można usłyszeć od człowieka który im dużo zawdzięcza.
Bo jak by nie patrzeć to fakt jest taki że swego czasu bardzo mi Kablówka  pomogła i jestem wdzięczny im za to, także będę ich za to chwalił i dziękował. Ale jeśli jestem świadkiem że robi źle, to będę ich za to krytykował.
Przecież telewizja nie ważne jaka czy nasza regionalna czy krajowa powinna być BEZPARTYJNA i BEZSTRONNA  i OBIEKTYWNA!!!
Czy nasza taka jest???
Sam sobie odpowiedz.
Pozdrawiam

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 17, 2013, 22:28:21 »
kaskada, jest cały kanał z reklamami.
Robercik32, to jest Twoje zdanie o Tv Police. Sa ludzie, którzy inaczej ją oceniają. A o jakich radnych piszesz? Jaką sprawę czy sytuację i jakie dowody masz na myśli?

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 17, 2013, 23:15:23 »
Cytat: "koko"
kaskada, jest cały kanał z reklamami.

przyjmę to w kategorii skeczów męczących. Te ogłoszenia rodem z telegazety nazywasz reklamami? Takie coś to w gazetach się drukuje a te ogłoszenia mało kto już dzisiaj czyta, nie ma czasu na czekanie...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline ayarl

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 18, 2013, 09:48:45 »
Koko,
czy mogłabyś (mógłbyś?) podać jaki procent dochodów TV Police stanowi dotacja z Urzędu Gminy na zadania zlecone? Jeśli oczywiście masz takie dane i jeśli nie zaszkodzi to "Twojej wizji  w temacie telewizji" :ble:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 18, 2013, 12:13:56 »
Cytat: "Robercik32"

Przecież telewizja nie ważne jaka czy nasza regionalna czy krajowa powinna być BEZPARTYJNA i BEZSTRONNA  i OBIEKTYWNA!!!


"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln