Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska  (Przeczytany 569983 razy)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 31, 2013, 11:07:54 »
Dla zainteresowanych - rozpiska hybrydowego MANa:

http://grzegorzufniarz.pl/rozpiska-dla-hybrydy/

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 31, 2013, 13:57:22 »
Cytat: "rbk"
Edit2

Juz wiem co taki osobnik musi zrobic.
Nie spogladac na nikogo i cicho siedziec, a noz widelec nikt go nie zobaczy. Na przystanku komuny wysiadamy. Kupujemu bilet w automacie, bo kioski i kasa biletowa sa zamkniete, ale halo.. automat gardzi moja 5zlotowka! kolejna osoba wrzuca 2zl, tez nia gardzi! tak wiec juz nie ma odwrotu, wsiadam do autobusu A, znowu na gape... Ku mojemu zdziwieniu Automat w autobusie Jestesmy uratowani...! Kurna(") Nie dziala, wylaczony :/ Idziemy mala grupa do kierowcy, a kierowca 'jaki bilet? wyliczone?' Huuuraaaa Jade na legalu. Dziekuje za wysluchanie :-)


Pierwszy raz w zyciu mialem taka sytuacje ;)


moBilet źą. ;p
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 31, 2013, 14:55:51 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "rbk"
Edit2

Juz wiem co taki osobnik musi zrobic.
Nie spogladac na nikogo i cicho siedziec, a noz widelec nikt go nie zobaczy. Na przystanku komuny wysiadamy. Kupujemu bilet w automacie, bo kioski i kasa biletowa sa zamkniete, ale halo.. automat gardzi moja 5zlotowka! kolejna osoba wrzuca 2zl, tez nia gardzi! tak wiec juz nie ma odwrotu, wsiadam do autobusu A, znowu na gape... Ku mojemu zdziwieniu Automat w autobusie Jestesmy uratowani...! Kurna(") Nie dziala, wylaczony :/ Idziemy mala grupa do kierowcy, a kierowca 'jaki bilet? wyliczone?' Huuuraaaa Jade na legalu. Dziekuje za wysluchanie :-)


Pierwszy raz w zyciu mialem taka sytuacje ;)


moBilet źą. ;p


Mobilet jakoś mnie nie przekonuje - odkąd nie kupuję już sieciówek kupując bilet w kiosku czy w automacie kupuje sobie więcej - na zapas. Później, gdy niespodziewanie muszę jechać 107, a dokoła wymiotło kioski, kasy, kierowców i biletomaty mam w portfelu jakiś bilet.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 31, 2013, 15:31:18 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
rbk - ciekawa historia... i zaskakująca
rozumiem, ze jechałeś 17.24 z Rodła do Polic, wysiadłeś na Komuny aby kupić bilet, a potem wsiadłeś do następnej 107???


Jechałem z Polic, tym 17;24 w stronę Szczecina, wysiadłem na Komuny i przesiadłem się do A :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 31, 2013, 18:04:47 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "KrP"
Cytat: "rbk"
Edit2

Juz wiem co taki osobnik musi zrobic.
Nie spogladac na nikogo i cicho siedziec, a noz widelec nikt go nie zobaczy. Na przystanku komuny wysiadamy. Kupujemu bilet w automacie, bo kioski i kasa biletowa sa zamkniete, ale halo.. automat gardzi moja 5zlotowka! kolejna osoba wrzuca 2zl, tez nia gardzi! tak wiec juz nie ma odwrotu, wsiadam do autobusu A, znowu na gape... Ku mojemu zdziwieniu Automat w autobusie Jestesmy uratowani...! Kurna(") Nie dziala, wylaczony :/ Idziemy mala grupa do kierowcy, a kierowca 'jaki bilet? wyliczone?' Huuuraaaa Jade na legalu. Dziekuje za wysluchanie :-)


Pierwszy raz w zyciu mialem taka sytuacje ;)


moBilet źą. ;p


Mobilet jakoś mnie nie przekonuje - odkąd nie kupuję już sieciówek kupując bilet w kiosku czy w automacie kupuje sobie więcej - na zapas. Później, gdy niespodziewanie muszę jechać 107, a dokoła wymiotło kioski, kasy, kierowców i biletomaty mam w portfelu jakiś bilet.


A ja to samo mam w komórce bez zbędnych papierów. ;p
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kulaunogi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 02, 2013, 16:08:13 »
No i jak co roku na dni polic młodzież wykazała się glupota 3 autobusy zniszczone które były specjalnie podstawione żeby jak widać bydło odwieść przystanki zniszczone na trasie do trzebiezy barykady z kraweznikow i slupkow zrobione że nie dało się przejechać ogólnie totalny burdel może lepniej zaprzestać robienia takich imprez skoro władza nie daje sobie rady z upilnowaniem debilizmu

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 02, 2013, 17:01:07 »
Niestety, potwierdzam, że zdewastowano nam 3 autobusy. Poleciały szyby i "zdjęto" podsufitki. Prawdopodobnie auta postoją kilka dni zanim się je uda naprawić.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 02, 2013, 17:18:10 »
Cytat: "kulaunogi"
No i jak co roku na dni polic młodzież wykazała się glupota 3 autobusy zniszczone które były specjalnie podstawione żeby jak widać bydło odwieść przystanki zniszczone na trasie do trzebiezy barykady z kraweznikow i slupkow zrobione że nie dało się przejechać ogólnie totalny burdel może lepniej zaprzestać robienia takich imprez skoro władza nie daje sobie rady z upilnowaniem debilizmu


A po co w ogóle ludziom autobusy podstawiać? Nie rozumiem sensu tego, tyle lat już jest ta impreza, zawsze są przeboje i zawsze mimo wszystko autobusy podstawiają.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 02, 2013, 19:20:19 »
Które dokładnie wozy ucierpiały?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Borisz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 460
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 02, 2013, 21:43:58 »
A policja busów nie eskortowała? Bo jak widać to chyba trzeba wojsko wysyłać w kolumnie za takim autobusem, może wtedy byłby spokój. A i miejmy nadzieję, że monitoring uchwycił sprawców (chyba że to były akurat pojazdy bez monitoringu).

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 02, 2013, 22:13:13 »
Aby być uczciwym wobec policzan dodam, że ucierpiały autobusy liniowe 524 i 526 i to na terenie Szczecina(na Pomorzanach i przy Stoczni). Te autobusy dodatkowe(darmowe) były eskortowane przez policję i wróciły "całe i zdrowe".
Szkoda, bo wychodząc na przeciw sytuacji i komfortowi pasażerów puściliśmy na nocki przeguby i niestety wszystkie trzy ucierpiały. Złapano jednego sprawcę dewastacji.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 03, 2013, 08:36:25 »
Jechałem dzisiaj za Hybrydą, na tak dziwnie piszczy, jakby startował samolot ? :)
Mam jeszcze takie pytanie, czy te autobusy mają dużą ilość otwieranych okien?

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 03, 2013, 11:19:12 »
Dwa uchylne okienka i dosyć szczelne wnętrze, zatem latem tylko klima :)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 03, 2013, 11:31:02 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Dwa uchylne okienka i dosyć szczelne wnętrze, zatem latem tylko klima :)


Te dwa okienka to chyba były w tych czerwonych autobusach, źle to kojarzę :P
Oby ta klima działa i się nie psuła, bo u nas potrafi poświecić mocno słoneczko.

Odnośnie tego piszczenia, on tak zawsze? bo doszukiwałem się w moim aucie, że coś się dzieje, ale na szczęście to nie moje :D

Offline goldinka73

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 03, 2013, 12:25:53 »
Potwierdzam, piszczy przy ruszaniu jak tramwaje swingi.Miałam okazję jechać hybrydą w sobotę linia 106. Ogólnie fajne wrażenia.Autobus jak zatrzymuje się na przystanku to gaśnie, następnie rusza i przy tym ruszaniu słychać pisk taki jak w tramwaju, po jakimś czasie zaczyna pracować silnik spalinowy i piski ustają (nie znam się na tym,ale taka jest pewnie zasada napędu hybrydowego).