Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Zima już u nas!  (Przeczytany 80021 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 11, 2012, 12:56:45 »
Przed Tanowem od strony Szczecina zderzyły się 3-4 samochody - jakieś pół godziny temu ruchem kierowała tam policja. Jest ślisko, więc uważajcie ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 11, 2012, 13:41:38 »
Cytat: "KrP"
Pamiętajcie, że SPP w Szczecinie jest za darmo jeśli macie zaśnieżone/zmrozone auto. ;]

no i tak jak myślałam standardowo łżesz waść
odsłuchaj dzisiejszy czas reakcji w radiu szczecin a potem idź po swoje mandaty do SPP  :money:
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 11, 2012, 16:28:37 »
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121211/SZCZECIN/121219925
O proszę ! ja jestem za protestem i wcale się nie oburzam , że gdzieś tam się spóźnię...
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline zefir

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 11, 2012, 18:06:10 »
Jeżeli któryś z kierowców pługów śnieżnych zajrzy na forum, proszę aby nie pozostawiać hałd usuniętego śniegu wzłuż chodników, w miejscach gdzie znajdują się garaże. Wyjazd, a póżniej wjazd do garażu każdorazowo wiąże się z koniecznością ręcznego usuwania hałdy śniegu. A taki zgarnięty zbity śnieg nie jest już tak łatwy do usuwania jak puszysta warstwa całodobowych opadów. Apeluję, aby przy garażach pozostawiać w zepchniętej hałdzie choć jedną przerwę pozwalającą na wjazd samochodów z ulicy przed garaże. Bo nie jest problemem odśnieżenie terenu przy garażach, tylko właśnie największym problemem jest niemożność przejechania przez  wały śniegu na skraju chodnika.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 11, 2012, 22:31:48 »
Cytat: "zefir"
Jeżeli któryś z kierowców pługów śnieżnych zajrzy na forum, proszę aby nie pozostawiać hałd usuniętego śniegu wzłuż chodników, w miejscach gdzie znajdują się garaże. Wyjazd, a póżniej wjazd do garażu każdorazowo wiąże się z koniecznością ręcznego usuwania hałdy śniegu.

Przypuszczam,że wątpię aby Twój apel i głos był słyszalny ;-) Swoją drogą zastanawiam się kto i w jakim celu pozbawia tych biednych kierowców pługów możliwości samodzielnego myślenia-totalne ubezwłasnowolnienie.Przykre ale niestety prawdziwe.A tak przy okazji czy Sztab Kryzysowy "Akcji Zima" w Policach nie może za pośrednictwem PUP zagonić rzeszę bezrobotnych pobierających zasiłki do odśnieżania-? Przyznam szczerze że nie widać na polickich chodnikach,placach parkingowych bezrobotnych pracujących na swoje zasiłki w ramach prac interwencyjnych.No chyba że w Policach nie ma zarejestrowanych bezrobotnych.To tak skomplikowana procedura by wdrożyć ją w życie-?
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 12, 2012, 10:39:37 »
Cytat: "kaskada"
Cytat: "KrP"
Pamiętajcie, że SPP w Szczecinie jest za darmo jeśli macie zaśnieżone/zmrozone auto. ;]

no i tak jak myślałam standardowo łżesz waść
odsłuchaj dzisiejszy czas reakcji w radiu szczecin a potem idź po swoje mandaty do SPP  :money:


Nie będę się powtarzał, ale widzę, że muszę ;/ Jak samochód jest zasypany śniegiem, ma zmrożone szyby = parkujesz za darmo.

Chyba, że mi powiesz jak kontroler ma sprawdzić bilet przez szron. Bo odśnieżać nie może (mimo, iż zapowiadają, że będą, ale to na ich ryzyko jak chcą być oskarżani o uszkodzenie auta ;]).

Ciekawe czy dadzą im na wyposażenie skrobaczki. ;D

P.S. Problem zaczyna się dopiero wtedy, kiedy jakieś dzieciaki śnieg zbiorą z szyby. ;]

P.S.2 "odśnieżać" bo "śnieg".
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 12, 2012, 10:44:29 »
zostało dokładnie wyjaśnione na jakiej zasadzie naliczana jest op0łata dla takiego ... jak ty. Łamanie prawa nie popłaca, i już pierwsze zaśnieżone mandaty się posypały również w Szczecinie. A ty dalej sobie żyj w swoim urojonym świecie
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 12, 2012, 10:48:47 »
Cytat: "kaskada"
zostało dokładnie wyjaśnione na jakiej zasadzie naliczana jest op0łata dla takiego ... jak ty. Łamanie prawa nie popłaca, i już pierwsze zaśnieżone mandaty się posypały również w Szczecinie. A ty dalej sobie żyj w swoim urojonym świecie


Czytaj i słuchaj ze zrozumieniem, analizuj sama fakty i dochodź sama do wniosków. I nie wierz we wszystko co ci w mediach mówią. ;]

Ale skoro lubisz media to łap:

http://www.radioszczecin.pl/index.php?idp=3&idx=94098

Cytuj (zaznaczone)
Jerzy Fydrych z biura SPP przyznaje, że pracownik strefy nie ma prawa odśnieżyć pojazdu. - Mogli by nam potem zarzucić uszkodzenie samochodu - mówi Fydrych.


Odśnieżać mogą, jasne. Tak samo jak ZCH mogły zwalniać pracowników. A teraz przegrywają sprawy w sądzie. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Mich

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 12, 2012, 10:55:18 »
KrP, jak już sięgasz po źródła to się upewnij, czy nie ma aktualizacji
http://www.radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=94130  2012-12-11, 19:06
Rano widziałem grupę ok. 30 kontrolerów strefy (przed ich siedzibą) uzbrojonych w zmiotki.
Nikt nie pojmie, co tam się wyrabia między skroniami u baby.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 12, 2012, 10:55:32 »
ale robią ci zdjęcie pojazdu, wystarczy. Nie odśnieżenie pojazdu jest złamaniem określonych przepisów i celowym, zamierzonym działaniem mającym na celu wyłudzenie poprzez uniemożliwienie odczytu opłaty. Tak więc robią fotę, i sprawdzają czy masz karnet, nie masz to naliczają opłatę i w  tym momencie to ty musisz udowodnić że zapłaciłeś  skoro uniemożliwiasz odczyt.
Tak to robią w Wawie od ubiegłego roku i tak zaczęli w szczecinie. Także przy rozliczeniu pita możesz się zdziwić.
powodzenia
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 12, 2012, 11:06:39 »
Cytat: "Mich"
KrP, jak już sięgasz po źródła to się upewnij, czy nie ma aktualizacji
http://www.radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=94130  2012-12-11, 19:06
Rano widziałem grupę ok. 30 kontrolerów strefy (przed ich siedzibą) uzbrojonych w zmiotki.


Wiem, przecież pisałem o tym, czy wy ludzie umiecie czytać ze zrozumieniem?

Tak jak mówiłem - mogą to robić, fizycznie nikt im nie zabroni. Ale w końcu trafią na kogoś kto ich pozwie za uszkodzenie auta i będą mieć problemy. Bo nie mogą sobie ot tak odśnieżać obcych aut, które nie zagrażają bezpieczeństwu. Robią to - ok, na własne ryzyko. Ja nie uniemożliwiam im sprawdzenia biletu, nie ja wywołałem śnieg i nie mam obowiązku odśnieżania auta, z którego nie korzystam.

P.S. Niezapłacone mandaty z SPP nie są pobierane z pitów.

P.S.2 Będą mieć problem jak znajdą auto ze szronem wewnątrz. ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 12, 2012, 11:22:58 »
do zdjęcia potrzebna jest tylko tablica na aucie i po to im zmiotki...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Mich

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 12, 2012, 11:24:14 »
Cytat: "KrP"
Chyba, że mi powiesz jak kontroler ma sprawdzić bilet przez szron. Bo odśnieżać nie może

Cytat: "KrP"
Tak jak mówiłem - mogą to robić, fizycznie nikt im nie zabroni.

Cytat: "KrP"
czy wy ludzie umiecie czytać ze zrozumieniem?

Przeważnie umiem, ale tu sobie nie radzę :)
Nikt nie pojmie, co tam się wyrabia między skroniami u baby.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 12, 2012, 11:30:11 »
Cytat: "kaskada"
do zdjęcia potrzebna jest tylko tablica na aucie i po to im zmiotki...


A do wlepienia mandatu brak biletu, który zwykle jest za szybą.

Mich: a co tu trudnego do zrozumienia? ;p Mogą odśnieżać sobie kawałek auta, mogą nawet całe jak bardzo im się chce, fizycznie nikt im tego nie zabroni. Ale nie znaczy to, że jest to zgodne z prawem bo jakby nie patrzeć jest to naruszenie czyjejś własności i istnieje ryzyko, że ten ktoś nie życzy sobie by jego własności dotykać. Jak dojdzie do uszkodzenia to już tym bardziej mogą mieć problemy.

Więc ok, robią to, ale nie znaczy to, że działają zgodnie z prawem. Też mnie to ciekawi bo zawsze przez tyle lat jakoś bali się ruszać tych aut, a nagle stwierdzili, że można. Jednak czy faktycznie można to powie dopiero sąd jeśli ktoś złozy pozew. Moim zdaniem nie można.

Tak jak pisałem - ZCH też myślały, że można zwalniać pracowników, a teraz hurtowo sprawy przegrywają.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 12, 2012, 12:09:35 »
Cytat: "KrP"
Ale nie znaczy to, że jest to zgodne z prawem bo jakby nie patrzeć jest to naruszenie czyjejś własności i istnieje ryzyko, że ten ktoś nie życzy sobie by jego własności dotykać. Jak dojdzie do uszkodzenia to już tym bardziej mogą mieć problemy.


Czym innym jest w rozumieniu przepisów prawa "uszkodzenie", czym innym naruszenie własności w kontekście realizacji zadań w oparciu o obowiązujące przepisy,  jakie ustawodawca wyposaża organ kontroli lub jakikolwiek inny uprawniony.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-