Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cukiernia  (Przeczytany 16413 razy)

Offline masima

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Cukiernia
« dnia: Grudnia 05, 2012, 09:04:41 »
Drodzy forumowicze, którą policką cukiernię polecacie. Chcę zamówić tort i nie wiem do której  cukierni najlepiej się udać.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Cukiernia
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 05, 2012, 09:15:27 »
Polecam piekarnię Staromiejską w Policach na starym rynku.
"Produkują" kosmiczne torty i realizuja praktycznie każde, nawet najdziwniejsze zlecenia. Wiem, bo miałem przyjemnośc korzystać z ich usług dwukrotnie i byłem bardzo zadowolony.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Cukiernia
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 05, 2012, 10:58:37 »
Również polecam Staromiejską, jak i Izybar na Starzyńskiego, przynajmniej jeśli chodzi o torty (gruszkowy jest klasa).

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Cukiernia
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 05, 2012, 11:05:06 »
Odradzam Izybar juz 3 razy sparzyłem sie do tej firmy. Dwa razy nie było zamówionego torta  ( Pani odburkneła - A co ja mam zrobić) a raz dostałem nie taki jak zamawiałem.

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Cukiernia
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 05, 2012, 14:00:16 »
Ja również polecam Staromiejską i nie trzeba wybierać się do Starych Polic, bo mają otwarty swój sklep na ul. Bankowej.

Offline aniapolice

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Cukiernia
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 05, 2012, 16:13:25 »
Witam
Ja polecam cukiernię koło kingi tam gdzie znajduje się turek i fryzjer.

Offline toja

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Cukiernia
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 05, 2012, 17:09:33 »
Ja rowniez polecam cukiernie rózową:)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Staromiejska
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 05, 2012, 18:37:30 »
POLECAM Ci właśnie Cukiernię STAROMIEJSKĄ na Starych Policach prowadzoną przez Panią Anitę. Jest to Cukiernia z tradycją i wielkim doświadczeniem. Częste wyjazdy właścicieli na różnego rodzaju pokazy, wystawy cukiernictwa pozwalają na najnowsze Trendy i smaki w tej branży. Wiele punktów tej Cukierni pokazuję tylko zaufanie i chęć kupowania w Staromiejskiej. Wiele razy zamawiałem tam torty i są świeże, pyszne, takie jak kiedyś ... naturalne.
POLECAM !

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Cukiernia
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 05, 2012, 22:07:33 »
A ja polecam "Różową" koło "Kingi". Kupowałam wiele razy pyszne ciasta, zamawiałam torty i zawsze były znakomite.

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Cukiernia
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 05, 2012, 22:15:10 »
Ja również polecam "różową" koło Kingi. Torty nie za słodkie, w sam raz, ma się zawszę ochotę na następny kawałek :)))

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Cukiernia
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 05, 2012, 23:50:48 »
Ja również polecam "różową" koło Kingi. Korzystałam z niej nie raz, na ślubny tort również tam się zdecydowałam i byłam bardzo zadowolona :)
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline gilgis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Cukiernia
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 06, 2012, 15:21:34 »
Torty ze "staromiejskiej" , owszem są pyszne, ale jak zamawiacie ze  zdjęciem, to nie przynoście zdjęcia na pedrivie, tylko wyślijcie mailem albo zrezygnujcie z tego pomysłu. Zamawialiśmy tak dwa razy i dwa razy były problemy. Za pierwszym razem trzeba było kilkakrotnie przychodzic po odbiór pendriva bo szefowa ma sklerozę, a za drugim razem (tez po 2-krotnych powrotach do cukierni ) zwrócono nam  uszkodzony . Totalna zlewka szefowej.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Cukiernia
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 06, 2012, 15:31:17 »
Torty ze Staromiejskiej są ciężkie i mnie osobiście nie smakują mają dobre pieczywo i pochodne ale ciasta mnie nie powalają .Lubie torty i inne ciasta z cukierni koło Kingi i polecam. :chef:

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Cukiernia
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 08, 2012, 19:57:57 »
Różowa. Jeśli chodzi o Izybar -  na wesele przywieźli tort wyglądający inaczej niż ten którego zamówiono i spóźnili się z nim chyba z godzinę czy nawet dwie. Dokładnie nie pamiętam ale grubo było. Młodych szlag trafiał. zamiast być na sali to stali przed, wydzwaniali i wyczekiwali tortu. No a jak go przywieźli no cóż. Młoda powiedziała tylko tyle, że miał być cały usłany różyczkami a różyczek był taki jeden pasek z góry na dół. Serpentyna taka. No ja tam nic niestety nie zamówię choćby złote było.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Cukiernia
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 08, 2012, 23:25:30 »
Również polecam rozowa koło kingi;) zamawiam tam od lat i nigdy się nie zawiodlam;) dałam nawet raz swój projekt i zrobili wszystko idealnie. Na ślub też tam braliśmy. Rewelacja:)