Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - johnnie.winterfeld

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7
31
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 22, 2020, 15:10:21  »
Kto wie, a może to jakiś ukłon władz samorządowych w stronę chemików ☺️

Tychże chemików władze samorządowe po rękach powinny całować. :P

32
Sprawy bieżące / Odp: Koronawirus
« dnia: Kwiecień 12, 2020, 20:02:04  »
U nas też są pieniądze, wystarczy socjal zawiesić, przywileje emerytalne zlikwidować. Można tak długo wymieniać.

Tutaj się zgadzam. Ale DO wyborów nic nie zostanie zawieszone, z wiadomych przyczyn.

33
Sprawy bieżące / Odp: Koronawirus
« dnia: Kwiecień 12, 2020, 14:49:37  »
Ja bardzo kibicuję Szwecji. Kraju nie zamknęli jak glupki, gospodarka sobie idzie swoim torem, a mimo większej niż u nas liczby chorych ich służba zdrowia póki co daje radę.

Kraj mający 10 mln. mieszkańców, którzy są "rozrzuceni" na dużej powierzchni kraju. Dla porównania - Szwecja 23 osoby/km2, Polska 123 osoby/km2. Zresztą, to jakbyś porównywał Ekstraklasę do La Liga, inne warunki, inna kultura i inne pieniądze.

34
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 24, 2020, 16:00:30  »
Jak to będzie rozliczane jeżeli wprowadzą 4bop????
Bo jeżeli teraz mamy 5bop i wychodzi około 160 godz miesięcznie a 4 bop będzie wychodziło koło 200 to jak zakłady chcą to rozliczyć???

DW raczej odpada.

35
Sprawy bieżące / Odp: Koronawirus
« dnia: Marzec 09, 2020, 18:14:02  »
Świat się nie zmienia, zmieniają się zaś metody. Brzmi brutalnie - eliminacja słabych zdrowiem/nieopłacalnych (czyt. emerytów) jednostek?

36
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 27, 2020, 18:59:34  »
Również mnie takie słuchy doszły , ciekawe czy myśli że przetrzyma pracowników do maja? a po wyborach jego podejście będzie wyglądać jak w przypadku dodatkowej nagrody o której już w zeszłym roku miała być decyzja? Zasadniczo nie rozumiem jaka różnica jutro czy w poniedziałek, albo się zarząd zgodzi albo nie na te warunki. Z prawnego punktu widzenia w piśmie jest termin na jutro jeśli będzie decyzja negatywna tudzież  pozytywna lub jej nie będzie to i tak wszczyna się spór zbiorowy. Przynajmniej tak mówi ustawa ...... 
Ewentualnie możliwe że te parę dni czasu pozwoli prezesowi przeczekać wybory aby przed nimi nie było strajku. Nie wiem jak wygląda bieg terminów w przypadku mediacji, referendum itp.
Chyba że prezes w piśmie wstawionym przez Panią Anie znowu rozminął się z prawdą i posiedzenia zarządu nie ma.
Ale tu by musiała się Pani Ania wypowiedzieć.

Pan prezes czeka na telefon z Warszawy.

37
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 26, 2020, 10:42:09  »
Panie johnnie- ja mam prośbę, szanujmy się wszyscy pracownicy wzajemnie. Siebie, swoją pracę, pracę kolegi/koleżanki. Każdy w tej firmie jest potrzebny. Oczywiste jest, ze warunki pracy na wytwórniach są bardzo ciężkie i uciążliwe. W zapyleniu, powonieniu, temperaturze, pracy w wielkiej syntezie chemicznej oraz szeregu innych zagrożeń. Nikt tego nie kwestionuje. Bardzo proszę.

Przepraszam, faktycznie się zagalopowałem. W pełni szanuję pracę wszystkich.

38
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 25, 2020, 16:15:59  »
Rozumiem, że na nową powstającą instalację trzeba duuuuużo pieniążków, ale gdyby nie pracownicy z aktualnie działających instalacji nie byłoby nic.
Jak są dzisiaj traktowani? Jak najgorsze piekło, wszystko nie pasuje.
To jest chemia ciężka, zagrożenie na każdym kroku, ale Pani/Pan w biurowcu za najgorsze piekło uważa klimatyzację, która jest ustawiona na 24'C. Mocium Panie, a niech Cię amoniak po nozdrzach je**ie!

Kopalnie węgla, które są kompletnie nierentowne od X lat potrafiły wywalczyć podwyżki... (bo świetnie palą opony?)
Przypomnę tylko, że nasza firma oraz wcześniej wspomniani górnicy należą do Skarbu Państwa, a według aktualnie rządzących trzeba gdzieś zabrać, by dać innym (czyt. którym się nie należy) - dodając, że nasza firma przynosi zyski. ;)

39
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 17, 2020, 19:13:22  »
Jeżeli nie tu, to w innym miejscu ludzie będą się wymieniać informacjami. Na pewno nie będzie to na żadnym forum/serwisie pod nadzorem Zakładów. Tubę informacyjną należąca do konkretnego obozu władzy już mamy (TVP/TVN) i każdy widzi jakie tego są skutki.

Właśnie tego najbardziej bym się obawiał.

40
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 17, 2020, 15:07:50  »
Zgodzę się z Tobą że powinno być jakieś wewnętrzne "forum " tylko wtedy zarządowi było by nie na rękę.  Jak to się mówiło głupim narodem się łatwiej rządzi? A no dlatego że muszę wierzyć w to co mi powie zarząd bo nie mam możliwości weryfikacji informacji.

Jest duży problem z pracownikami, bo nie każdy ma dostęp do intranetu. Wiem, że Pani Ania proponowała możliwość przyjścia i sprawdzenie u siebie w gabinecie, ale to nie to. Może trochę abstrakcyjny pomysł, ale utworzyć takie wewnętrzne forum - rejestracja przykładowo możliwa po weryfikacji w Biurowcu.
Wyznaczyć osoby odpowiedzialne za rzetelne informacje oraz moderujące.

41
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 11, 2020, 02:07:46  »
Było, następne w piątek. 200 zł podwyżki, 20%  wzrost doładowań kart Sodexo i 10% wzrost dodatku dla ratowników chemicznych. Taka jest odpowiedź Zarządu na propozycje Związków.

Czyli póki co słabiutko. Napisałem jakiś czas temu, że każde 10 zł poniżej 300 to porażka związków... Moja ocena jest taka: ZZ nie wykorzystują bardzo mocnej pozycji negocjacyjnej.

Nie wykorzystują lub nie chcą wykorzystać. Dodam tylko, że nie ma 10/20/30 innych czekających na TWOJE stanowisko pracy. Czy te ZZ faktycznie są potrzebne?

42
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 09, 2020, 22:33:56  »
Czyli było 10 dni, ok. Zostało 3 + 26 dni urlopu to i tak lepiej niż zmianowi. A jeszcze w tym roku jednozmianowi mają otrzymać dodatkowe dni wolne? ???

Pracownik jednozmianowy jest jak kameleon - czy jest, czy nie bez większej różnicy (ba, często robią zamieszanie, z którego nie potrafią wybrnąć)
Rozruch instalacji zawsze dziwnym przypadkiem wypada po godzinie 15, a niech się mistrz martwi.

43
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 15, 2020, 22:21:05  »
Ja też uważam. A dlaczego nie tu, a gdzie ?
   Racja .Przecież ZZ nie informują swoich członków na wydziałach. Wszystko "tajne przez poufne"

Podczas wyborów wszyscy sobie przypominają o wydziałach...
Chociaż Pani Ania się udziela, za co pozostaje tylko dziękować.

44
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 08, 2020, 19:54:17  »
Czyli tak na prawdę stoimy w miejscu, albo się cofamy.
Bo co z tego, że pensje podnoszą, jak wszystko idzie w górę.
Równie dobrze można się cofnąć 20lat wstecz, zarabiać o połowę mniej, ale wszystko o co najmniej połowę tańsze było. Dobrze to rozumuje? :)<bezradny>

45
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 04, 2020, 18:38:08  »
Troll trollem, śmieszki śmieszkami ale użytkownik Jan, który nie ma nerki (ponoć oddał p. Salecie) za podawanie do opinii publicznej nieprawdziwych informacji zwyczajnie powinien dostać bana na forum. Ale znając takie żartobliwe jednostki, to ma kilka kont i zmienne IP.

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7