• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - heineken

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 24
31
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopad 29, 2018, 22:48:31  »
Kurczę raptem od dwóch lat pojawiły się ciepłe posiłki w zimę ( bo o ile pamiętam, gdy jedzenie organizowały Brzózki takich posiłków nie było) a już płacz i lament że było tak cudownie a teraz lipa. Jest karta, której chciała większość pracowników zmianowych i jest dobrze. Mi tam karta odpowiada, bo jest na pewno lepsza niż 4 bułki, 2 masełka, konserwa wątpliwej jakości, serek wiejski i dżemik :/. Choć kwota mogła by być nieco wyższa, ale to moje zdanie.

32
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopad 28, 2018, 21:09:11  »
Nie szukaj domysłów bo Ci to nie wychodzi.
Za to Tobie wyszło skoro kryzysu na światowych giełdach i rynkach dopatrujesz się w 500+ i 300+    o.O

33
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopad 28, 2018, 17:24:04  »
Nie, to efekt 500+ i 300+.
To czemu nie oddasz skoro Ci to przeszkadza ?

34
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopad 26, 2018, 10:06:42  »
To powinno być tak, że płacić powinno się tylko w miesiącach chłodnych czyli od października do marca i płacić tylko za to co wykorzystaliśmy. Plus opomiarować grzejniki na klatkach i w suszarniach oraz założyć na nich głowice regulujące temperaturę. Jak jest za gorąco to zakręcić, a nie otwierać okno na klatce.

35
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopad 16, 2018, 22:24:27  »
a gdzie są Ci krzykacze co to jeszcze niedawno mieli tak źle czyli np Pani Marta Gręda, Pan Dmochowski, Pan Sieczkarek i inni poszkodowani w poprzednich okresach rozliczeniowych. Coooo?? zostali radnymi i teraz mają to gdzieś ???? Jak widać żeby dorwać się do władzy trzeba najpierw dużo krzyczeć a potem swoich wyborców olać. Typowo Polskie zachowanie.

36
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopad 07, 2018, 16:08:36  »
no to rzeczywiście kpina jakaś. Czekam na swoje, też mam niewiele nabite tych jednostek. Zobaczymy.

37
a przy kolejnych wyborach ludzie i tak o tym nie pamiętają i nadal wybierają tych samych ludzi na te same stołki.

38
Oczywiście że są lepsze. Na szczęście mieszkają w zasobach spółdzielni mieszkaniowej NIE MOŻNA wymienić sobie takich żeliwnych grzejników na nowocześniejsze z blachy. Wymieniają je w mieszkaniach komunalnych.
A mieszkańcom spółdzielni mieszkaniowych mimo starych grzejników pamiętających lata 70-80 gdzie bloki nie były ocieplone a kaloryfery zostały te same co roku podnosi się opłatę za ciepło ( tak wiem nie spółdzielnia tylko PEC gdzie prezesem jest Pan Cezary Arciszewski ) i mało tego jeszcze niektórych oskarża się o kradzież ciepła z powodu założonych "czerwonych kapturków" ??? Paranoja. Bloki ocieplone, okna szczelne, na podłogach panele, sufity podwieszane i śmią twierdzić że ciepło przenika do/od sąsiada. Ale to w innym temacie można się w tej sprawie wypowiedzieć na tym forum...

39
I to jest sprawa bieżąca ??? A niech sobie kupują.

40
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Tęczowy piątek
« dnia: Listopad 04, 2018, 10:22:24  »
Źaden
moźe
wyraźam
źaden
klauzure
takźe
Nie wiem do jakiej szkoły chodziłeś ale języka polskiego to Ciebie nie nauczyli chyba. Proszę pisz po Polsku, albo nie udzielaj się wcale, bo przez te błędy ortograficzne i myślowe tylko ogłupiasz czytających.

41
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Październik 31, 2018, 10:21:14  »
Chyba nie okrada bo przecież bloki są ocieplone styropianem za który zapłaciliśmy wszyscy. A i zimy już nie są takie mroźne jak kilkanaście lat temu.
Najgorsze w tym jest to że dla jednego 22 stopnie Celsjusza to zimno a dla innego 21 stopni to gorąco, dlatego moim zdaniem jeśli ktoś włącza kaloryfer przy 22 st. to dogrzewa tylko siebie, a gdy sąsiadowi "od przenikania ciepła  :o " Będzie za gorąco to sobie otworzy okno. Bo każdy jest inny i jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

42
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Październik 17, 2018, 13:47:33  »
Czynsz jest, rozliczenie wody też a rozliczenia za CO nie ma...

43
Tematy różne / Odp: Worek Big Bag Trans-net
« dnia: Październik 14, 2018, 19:37:40  »
100 zł

44
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 23, 2018, 20:25:32  »
Nie ma możliwości udostępniania intranetu w domu. To sieć wewnętrzna z dostępem do wewnętrzych informacji zakładu. W tym technologii, procedur, nr telefonów itd. Są to sprawy, które stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa.
Chyba chodziło o to żeby logować się z każdego komputera do intranetu, żeby każdy pracownik miał swój login i hasło. Bo dotychczas jest tak że do komputera to nie ma czasu w trakcie pracy nawet podejść, a chętnie by sobie człowiek na spokojnie w domu poczytał, popatrzył co się dzieje w firmie, może jakieś przeniesienia międzywydziałowe są, szkolenia, kursy etc. Mają dostęp tylko mistrzowie, brygadziści i chyba sterowniczy.

45
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 20, 2018, 16:40:47  »
Lex retro non agit - prawo nie działa wstecz

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 24