Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - moto

Strony: [1] 2
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 17, 2020, 20:55:44  »
Naprawdę cię nie rozumiem, w dzisiejszych czasach są możliwości, możesz wyjechać skoro Police ci nie odpowiadają. Przymusu mieszkania w Policach przecież nie ma.

Nie rozumiesz, bo jesteś mentalnym niewolnikiem, w takim stopniu, że jest to aż szokujące i przykre.

Coś niesamowitego.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 17, 2020, 17:10:06  »
To czemu kupiłeś/wybudowałeś tu dom?
Po co tu mieszkasz?
Fabryka istniała zanim się urodziłeś, więc sorry ale była tu pierwsza.
Nikogo nie bronie, też wkurza mnie pochlapane auto, kupiłem pokrowiec.
Zawsze można się przeprowadzić w Bieszczady, albo do Zamościa ( podobno fajnie )

Niewolniku, moja babcia jest przesiedleńcem, więc moja rodzina żyje w tym mieście dłużej niż jest ta komunistyczna fabryka.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 10, 2020, 20:17:15  »
Ehh i kolejne auto zachlapane tym szajsem.

I kolejna rozprawa i kolejne odszkodowanie.

Kiedy ogarną te trucie ludzi i totalne niszczenie wszystkiego w promieniu dobrych 25 kilometrów? Przecież tutaj powinno właśnie lądować wojsko z oddziałami chemicznymi, by sprawdzić tą gigantyczną katastrofę chemiczną. Kropki na autach = kropki wszędzie, kropki w roślinach, powietrzu, jedzeniu, piachu, pyle.

Oczywiście jakby to przeprowadzić od a do z jak w pierwszym świecie, to fabryka musiałaby być po prostu usunięta, wyparowana, a wszystko co z niej zostało w kasie, powinno być przeznaczonym na gargantuiczne odszkodowania za gigantyczne zniszczenia dosłownie całych polic. Ale mamy standardy sowieckie, gdzie lud ma gówno do gadania i niech robotaju i wpieprzaju kartofle.

Tak, na fotowoltaice również to mam, na całym dachu domu 280 m3 również, na domku ogrodowym itp. Ten zakład nie zarabia i nigdy nie zarobi tyle, by się wypłacać z odszkodowań, bo po prostu okręg +/-25 kilometrów kwadratowych jest dewastowany, czyli co roku niszczone jest już majątku za niezliczone pieniądze.

Czemu tylko nieliczni z tym walczą, a reszta siedzi cicho i jeździ zeżartymi autami, jakby były oblane benzyną, sprzedając je za bezcen?


4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 08, 2018, 15:44:29  »
Cytuj
Pani Aniu czy to prawda, że zakłady nie będą już wypłacać odszkodowań za lakier? A jeżeli nie będą, to jak to teraz będzie wyglądało.

Ale to nie zakłady decydują o odszkodowaniach. Moje auta są non stop syfione tym szajsem, non stop się sukcesywnie sądzę i teraz niedługo dojdzie również cały 3 letni nowy dach sporego domu. Pracownikiem nie jestem i nie ma to żadnego znaczenia.

Jak dalej będą tak zaciekle i bezsensownie walczyć, to kupię 30 samochodów i poczekam kilka lat, bo to jest jakaś kpina, by jakieś dziadowskie zakłady się wybudowały obok i niszczyły mi moje całe mienie. Ciekawe jak ten syf ma wpływ na zdrowie policzan i okolic.

5
Sprawy bieżące / Odp: Zniszczenie Pomnika Hermanna Löns'a
« dnia: Marzec 18, 2018, 09:19:17  »
Cytuj
Sens tego zdania jest na bakier ze zwykłym zdrowym rozsądkiem. Żołnierz zgłaszający się na ochotnika do wojska nie może odpowiadać za czyny popełnione przez to wojsko po jego śmierci.
Cytuj


Przez te kilka miesięcy, gdy człowiek ten służył w tym wojsku, zdążyli oni wymordować dziesiątki tysięcy ludzi. Czytajmy ze ZROZUMIENIEM.

6
Sprawy bieżące / Odp: Zniszczenie Pomnika Hermanna Löns'a
« dnia: Marzec 17, 2018, 16:56:25  »


>Drogi "moto" - pacyfisto!
Dziękuję za ten przymiotnik, aczkolwiek był absolutnie niepotrzebny, bo każdy normalny, dobry człowiek jest pacyfistą, to norma, nie wyjątek.
>Coś tam czytałeś, ale zdecydowanie zbyt mało. W bitwie nad Sommą (VII - XI 1916) Löns nie mógł uczestniczyć, bo zginął dwa lata wcześniej (IX 1914).


Napisałem:


jednym ze zbrodniarzy, którzy tworzyli trzon 111 armii piechoty, która później brała udział w zbrodniczych walkach nad Sommą.


Czyli tworzył armię(podczas wojny armia non stop zmienia swoich członków, bo to mielonki mięsa) która PÓŹNIEJ MIN. brała udział w degrengoladzkich walkach nad Sommą.


Czytajmy ze zrozumieniem.


>Czy z faktu, że ktoś poszedł na ochotnika walczyć za swoją Ojczyznę i cesarza wynika, że "był zmanipulowanym sadystą, psycholem i mordercą"?


To jest właśnie definicja zmanipulowanego psychola, sadysty i mordercy. 20% ludzi na polu walki w ogóle celowało w człowieka, a ten jeszcze się wyrywał, by za kaisera w pierwszym szeregu napaść wyprzedzająco na Francję.

>To były czasy, kiedy ludzie inaczej pojmowali patriotyzm, widząc w narażeniu życia chwalebne spełnianie obowiązku.

Człowiek jest taki sam, tamte czasy to były czasy normalnego, cywilizowanego człowieka, więc nie ma tutaj żadnego usprawiedliwienia. W 1 wojnie światowej nikt nie spełniał obowiązku. Wszyscy nawzajem niszczyli swoje ojczyzny jako jedne wielkie mięso armatnie.

Normalny człowiek walczył wtedy tylko dlatego, że sfanatyzowany psychol, morderca i sadysta z jego armii, zwykle kapitan czekał z załadowanym pistoletem, by mu strzelić w łeb w razie zawahania.

Dlatego te wojny, to tak absurdalnie okropne rzeczy i każdy uczestnik wojska napadającego, agresywnego, tego, które zaczyna tą wojnę, to automatycznie zbrodniarz.

>"Zmanipulowanym sadystą i psycholem" jest ten, który zniszczył zabytkowy obelisk pod Leśnem.


E tam, myślę, że to jakiś pierwszy lepszy tępak.


Forum ma jakieś poważne problemy u mnie z cytatami i robi bajzel, więc twoje cytaty oznaczone są >.

7
Sprawy bieżące / Odp: Zniszczenie Pomnika Hermanna Löns'a
« dnia: Marzec 17, 2018, 14:45:05  »
On nie był reporterem wojennym, tylko odrzucił tą propozycję.

Jak wikipedia pisze

Cytuj
Mimo propozycji pracy reporter wojenny usilnie zabiegał o skierowanie na pierwszą linię frontu. Zginął w jednej z pierwszych akcji bojowych na froncie zachodnim we Francji.

Usilne zabieganie o pierwszą linię frontu wojsk, które zostały uznane za wojska wywołujące wojne, to zbrodnia. Dwa miesiące mordował/próbował mordować i został odłowiony. Był jednym ze zbrodniarzy, którzy tworzyli trzon 111 armii piechoty, która później brała udział w zbrodniczych walkach nad Sommą.

Okropne czasy i okropne ludzie. Ktoś, kto tak żywiołowo parł na pierwsze linie frontu nie mógł być normalnym człowiekiem, tylko był zmanipulowanym sadystą, psycholem i mordercą.

8
Sprawy bieżące / Odp: Zniszczenie Pomnika Hermanna Löns'a
« dnia: Marzec 16, 2018, 14:33:52  »
Sam pomnik jest ok. Ale osoba, o której jest ten pomnik, to zbrodniarz wojenny od kaisera, który poszedł mordować za Kaisera ludzi we Francji. Po co niszczyć taki zabytek?

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 22, 2017, 20:14:54  »
Jak fabryka dała mi dzieciństwo i wykształcenie?

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 22, 2017, 11:53:22  »
Ciężko zrobić sądową lewiznę, gdy dowody są naoczne i utrwalone.

A z czego mam arus37 czerpać? Mi zakłady powiewają i są dla mojej babci, policzanki od 70 lat tylko utrapieniem, że się taki syf tutaj u niej wybudował i jej truje.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 22, 2017, 09:38:01  »
Ja jako osoba, która w ogóle nie ma powiązania z zakładami chemicznymi rozwiązuję sprawę z chlapaniem (oj nie tylko samochodów) po prostu sądownie. Kończy się rozprawa z kilkoma samochodami i zaczynam od razu rozprawę o zachlapany dach w moim domu. Może o niszczenie zdrowia też ich posądzę w końcu ten szajs, który jest w całych Policach i kawałku Szczecina jest przez nas wdychany i jest wszędzie.

Każdy nowy pojazd mojej rodziny będzie sądownie rozpatrywany, aż nie ogarną tego absurdalnego problemu, zalewania kwasem całego powiatu, może do 20 samochodów dojdę, może do 50. W cywilizowanym kraju zamknęliby w pizdu całą tą budę.

12
Gdyby nie kanalizowano, koszt zrzutu tych z szambami byłby mniej więcej na poziomie planowanego kosztu zrzutu do kanalizacji wszystkich mieszkańców, a mieszkańcy Polic i bliskich okolic, tak jak było od lat, płaciliby te 3,50/m3. Teraz mamy sytuację, że monopolem WSZYSCY będą płacić jakieś abstrakcyjne pieniądze. W sumie to już płacą, bo raz potężna podwyżka była po skanalizowaniu Trzebieży. Zamiast 5% płacić te 10 zł/m3 i 95% płacić 3,50/m3, wszyscy będą płacić w okolicach 10 zł/m3, bo kanalizują jakieś tam miejscowości. Przecież to się tak kupy nie trzyma i jest to tak nieopłacalne, że szok.(ale za to niesamowicie i aż absurdalnie opłacalne dla monopolistycznego zakładu, który będzie obsługiwał kanalizę)
BA, jakby chodziło o wygodę dla ludzi, to te dziesiątki milionów mogłoby pójść w modernizację szamb lub delikatne dopłaty przez dziesięciolecia(kompensata i tak jest po prostu kasą z NASZYCH podatków), lub po prostu w coś, co jest w naszej gminie niezbędne, drogi, komunikacja, przeprawa północna przez świętą i tak dalej. Wydatków jest od cholery.

13
Nie rozumiem jednej rzeczy. Skoro zakłady biorą za oszczyszczanie 2,49/m3, to dla czego nie zrobiono tak, by szambiarki zrzucały prosto do zakładów za np. 3,49/m3(bo szambo drożej oczyścić itp.), tylko wszyscy nieskanalizowani są od dziesiątek lat waleni w rogi i zrzucają pod nos zwikowi za 100% ceny? Dzisiaj za 8m płaci się 130 zł, zamiast płacić 90 zł, a i tak 90% domów wywozi mniej szamba, niż produkują.
Gdyby zrobiono coś takiego, przed kanalizą trzebieży, cały powiat do dzisiaj płaciłby za ścieki te 3,40/m3, a szambiarki odbierałyby od domostw prosto do zakładów, pomijając zwik, bo on nie ma nic do rzeczy. Przecież tutaj są dziesiątki milionów złotych przez te lata, które poszły w cug. Trzebież i inne na siłę kanalizowane miejscowości powoli albo by modernizowały szamba na nowoczesne szczelne, lub budowała oczyszczalnie przydomowe. Akurat milion na to od Unii by były, zamiast komunistyczna kanalizacja, za którą coraz więcej płacą wszyscy od a do z.
Niedługo wyjdzie na to, że przez te kanalizowanie, policzanie i cały zarazem powiat będzie płacił 3x tyle za wodę i ścieki, jak przed kanalizowaniem kilka lat temu. Śmierdzi mi to potężnym monopolem i grubą kasą.

14
Trudne tematy / Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« dnia: Grudzień 11, 2014, 22:21:49  »
Cytuj
I właśnie mamy kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych na Piłsudskiego w rejonie Netto, kolejne w krótkim czasie. Może czas poprawić bezpieczeństwo w tym i kilku innych miejscach.

Kolejna ameba poszła z dymem.

Cytuj
apeluję o rozwagę na przejściach pieszych jak i kierowców

Myślę, że ten kierowca, co potrącił był rozważny, po prostu to zadanie dla pieszych, czy zostaną potrąceni, czy nie, bardzo proste zadanie. Ja jako kierowca i każdy inny stara się, bo po co kogoś potrącić, no ale niestety, to 95% całego zdarzenia niesie w sobie pieszy.


15
Trudne tematy / Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« dnia: Grudzień 05, 2014, 15:07:52  »
Cytuj
Jesteś tak głupi, że cenisz wartość materialną nad życiem, czy może masz jakieś problemy psychiczne?

Głupim jesteś tylko ty, nie rozumiejąc wypowiedzi, ja widzę problem i mega proste rozwiązanie, ty nie. Wartość psychiczna, życie bogu winnego kierowcy, które może skończyć się gorzej, niż rozwalony na przejściu, bo w więzieniu. Samochód jest tutaj najmniejszym problemem, tylko straszakiem w moim pomyśle, by pieszy jednak się nie dał zabić.
A wystarczy prosty przepis, by to za kolizję na pasach odpowiadał pieszy(lub w razie śmierci jego rodzina) i wypadki na pasach zmniejszą się o 95%. Żadne inne pierdolenie nie pomoże, bo samochód ma taką charakterystykę, że w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie każdy, po prostu każdy kierowca mógłby przejechać pieszego, takie są prawa fizyki i prawa prawdopodobieństwa.
To pieszy decyduje, czy zostanie rozjechany jak ostatni pies na jezdni, nie kierowca, kierowca może z piskiem opon zapobiec conajwyżej tragedii, wtedy pieszy powinien po wsze czasy przynosić mu kwiaty za uratowanie swojego plugawego życia. I dla mnie każdy, kto został potrącony na jezdni jest skończonym debilem nie wartym trudu przeżycia jeżeli nie szanuje swojego lub czyjegoś życia. Wypadek na pasach to tylko i wyłącznie selekcja naturalna.
Ja jakoś mogę przejść przez pasy na całym świecie, miliony raz i zapewniam cię, że coś tak absurdalnego, jak przejechanie mnie przez samochód NIE wystąpi, bo nie jestem przygłupem i znam wartość życia.
Co do pośpiechu, mają wyjście poczekać, a jak są spóźnieni, to są pasażerami następnego autobusu lub następnym razem wyjdą te zasrane 5 minut wcześniej. Lepiej następnym autobusem, niż zdechnąć jak szczur na pasach. Zwykle wystarczy poczekać jak normalny człowiek, dając znak ciałem, że chce się przejść i w ciągu najbliższych 10-20 sekund można przejść. W okresie tygodnia, stracimy na ogólnym czekaniu na uprzejmość kierowcy może 2 minuty więcej, niż ryzykowanie śmiercią, wbiegając i wymuszając na kierowcy zatrzymanie samochodu. Mówi to przechodzeń, motocyklista i kierowca.

Cytuj
Zawsze zastanawia mnie krótkowzroczność, szczególnie kierowców, siedzących w ciepłych, bezpiecznych metalowych klatkach.

Taki kierowca po prostu nie widzi, proste przy lekkich opadach śniegu/deszczu wieczorem, pieszy widzi wszystko i może się zatrzymać od razu. Ot cała super skomplikowana zagadka.

Strony: [1] 2