Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - moto

Strony: [1]
1
Kulinaria / Jaki chleb dobry w policach
« dnia: Lipiec 31, 2014, 19:02:03  »
Witam

Kto robi dobre pieczywo w Policach i okolicach, by można było spokojnie kupić?

Nie licząc tego mrożonego dziadostwa w lidlu.

2
Motoryzacja / Do dawców na cebrach jeżdżacych po 140-200 po Siedlicach
« dnia: Sierpień 19, 2013, 02:15:51  »
Ogarnijcie się, sam jestem z zamiłowania motocyklistą, mieszkam 1 km za Policami i mam na wyjazd z podwórka około 0,5-1 sekundy. Tyle właśnie dzieli mój wyjazd od tabliczki Siedlice i znaku 40 zza ŁUKU. Zwykle to Rosyjska ruletka, ale tylko czekać, aż coś się stanie. I to nie będzie moje czy kogoś wymuszenie, tylko 100% wina motocyklisty.

Btw. Ci co jeżdżą tam 140-200 (widziałem sporo i takich klientów) to nie motocykliści, a typowa dzicz na zajechanych ścigaczach.

W takich miejscach jednak noga z gazu i ograniczenie prędkości jest jak najbardziej uzasadnione.(pomimo, że w Polsce są absurdalne i śmieszne ograniczenia prędkości, jakbyśmy jeździli cały czas wartburgami bez hamulców).

Strony: [1]