• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - moto

Strony: [1]
1
Sprawy bieżące / Kanalizacja w tanowie za droga.
« dnia: Grudzień 27, 2017, 21:58:56  »
https://ipolice.pl/kanalizacja-tanowa-droga/


Widzę inba nadal trwa. Z płacenia po 3,5 za m3, niedługo całe Police dojdą do płacenia po 11 za m3.

A wszystko po to, by mały ułamek ludności, zamiast szamb miał kanalizację. W tym ułamku, kolejny ułamek i tak miał, ma i będzie mieć dziurawe jak sito szambo. Monopol fajna rzecz dla monopolisty.

Dlaczego szambiarze nie zrzucają prosto do zakładów za 2,49, tylko są dosłownie zmuszeni za 9,50? Nie mogliby zostawić kilkadziesiąt tysięcy ludzi w spokoju z opłatami za ścieki, a posiadaczom szamb, których jest mała garstka wobec ogółu, dać możliwość tańszego życia w postaci zlewni na zakładach za 2,49, a nie na policach, dosłownie parę minut od zakładów za 9,50? Przecież to jawne złodziejstwo wobec ludzi z szambami. Wolny rynek i tak wytrzebi ceny za wywóz szamba do praktycznie poziomu, jaki WSZYSCY zaraz będą płacić za te cholerne ścieki.

2
Kulinaria / Jaki chleb dobry w policach
« dnia: Lipiec 31, 2014, 19:02:03  »
Witam

Kto robi dobre pieczywo w Policach i okolicach, by można było spokojnie kupić?

Nie licząc tego mrożonego dziadostwa w lidlu.

3
Motoryzacja / Do dawców na cebrach jeżdżacych po 140-200 po Siedlicach
« dnia: Sierpień 19, 2013, 02:15:51  »
Ogarnijcie się, sam jestem z zamiłowania motocyklistą, mieszkam 1 km za Policami i mam na wyjazd z podwórka około 0,5-1 sekundy. Tyle właśnie dzieli mój wyjazd od tabliczki Siedlice i znaku 40 zza ŁUKU. Zwykle to Rosyjska ruletka, ale tylko czekać, aż coś się stanie. I to nie będzie moje czy kogoś wymuszenie, tylko 100% wina motocyklisty.

Btw. Ci co jeżdżą tam 140-200 (widziałem sporo i takich klientów) to nie motocykliści, a typowa dzicz na zajechanych ścigaczach.

W takich miejscach jednak noga z gazu i ograniczenie prędkości jest jak najbardziej uzasadnione.(pomimo, że w Polsce są absurdalne i śmieszne ograniczenia prędkości, jakbyśmy jeździli cały czas wartburgami bez hamulców).

Strony: [1]