Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Jan z nerką

Strony: [1] 2 3 ... 63
1
Sprawy bieżące / Odp: Wybory samorządowe 2024
« dnia: Kwietnia 21, 2024, 22:22:27  »
Silniki i Gryfiki mają incydent kałowy. :D

2
Sprawy bieżące / Odp: Wybory samorządowe 2024
« dnia: Kwietnia 21, 2024, 21:04:24  »

No i nasz policki wieszcz przewidział.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 20, 2024, 14:04:01  »
Czy ktoś wie ilu Filipińczyków pracowało przy budowie Polmerów Police?
Pytam w kontekście wczorajszych zeznań polskiego konsula na Filipinach przed Sejmową Komisją Śledczą.
Miliard.

4
Sprawy bieżące / Odp: Wybory samorządowe 2024
« dnia: Kwietnia 20, 2024, 11:51:46  »
Jak przewidujecie jutro ceny młodych ziemniaków i buraków?
Wg mnie młode ziemniaki będą po 70 zł, a buraki za 30 zł.

5
Sprawy bieżące / Odp: Wybory samorządowe 2024
« dnia: Kwietnia 19, 2024, 13:16:42  »
Mnie to zastanawiają ci wszyscy głosujący, popierający obecnego burmistrza
A znasz kogoś oprócz partyjniakow lub silników, bo im partia każe?

6
Sprawy bieżące / Odp: Wybory samorządowe 2024
« dnia: Kwietnia 19, 2024, 07:56:46  »
Też fakt, podczas ostatnich wyborów były zapewnienia, że to ostatnia kadencja, jak widać są ważniejsze rzeczy od danego słowa.
Ale na szczęście to była jego ostatnia kadencja. :D

7
Sprawy bieżące / Odp: Wybory samorządowe 2024
« dnia: Kwietnia 19, 2024, 07:45:33  »
Będzie ciekawie, na razie obecnego burmistrza poparli między innymi drogowi gangsterzy z KO (PO). Dla mnie to totalna kompromitacja i akt desperacji.
Kompromitacja to już była, jak on w ogóle postanowił kandydować.

8
Sprawy bieżące / Odp: Wybory samorządowe 2024
« dnia: Kwietnia 19, 2024, 06:47:20  »
Przed nami szansa na lepszą zmianę pierwszy raz od wielu wielu lat, a w temacie cisza...

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 18, 2024, 20:36:57  »
Przyszedł Rudy i nagle wszystko zadłużone, nic się nie opłaca i wszystko trzeba pozamykać jak stocznie, cukrownie i kopalnie. xD
Niesamowity jest ten typ i ci co mu wierzą.

Ja tylko chciałbym zapytać gdzie się podziały fabryki maseczek które tworzył PIS? Gdzie są samochody elektryczne Izera? Gdzie pływa prom do którego przybijał Morawiecki stępkę? Gdzie są respiratory kupione od "st
kremowanego" w Albanii handlarza bronią? Gdzie jest te 3 miliony mieszkań co miały być wybudowane? Co się stało z elektrownią w Ostrołęce ? Co się stało z zatruciem Odry czy zostało to wyjaśnione? Gdzie podziały się środki medyczne który przyleciały wielkim Antonowem? Gdzie jest wrak Tupolewa? Dlaczego Lotos został sprzedany poniżej jego rynkowej wartości? Jak to możliwe, że Obajtek kierował w sumie największą spółka skarbu państwa jednocześnie nie przechodząc weryfikacji przez ABW ?

Do tego nie uważasz że prezydent Duda nie zaprzecza sam sobie i jest kompletnie nielogiczny? Najpierw twierdzize skutecznie ułaskawił Kamińskiego i Wąsika przed ich prawomocnym skazaniem. A później robi to ponownie, czyli tym samym przyznaje, że pierwotne ułaskawienie nie było prawnie skuteczne oraz to, że Kamiński i Wąsik są prawomocnie skazanymi przestępcami.
A co mnie to obchodzi? Ja pisałem coś o PiSie?

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 17, 2024, 06:17:40  »
Jesteś Wielki. Odkryłeś Ogromny Przekręt "Rudego"- a kto to? Pisz o kogo ci chodzi. W 4 miesiące zadłużyć nasz biedny kraj, pozamykać stocznie, cukrownie , kopalnie - brakuje ci dobrej złodziejskiej zmiany, no nie ?
Popytaj starszych falą jak się żyło za Rudego. Polacy lubią wracać do gnoju, tak jak po 1989 r. szybko zatęsknili za czerwonymi zbrodniarzami i w 1993 r. postanowili, że wybiorą ich do władzy...

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 16, 2024, 20:12:49  »
Przyszedł Rudy i nagle wszystko zadłużone, nic się nie opłaca i wszystko trzeba pozamykać jak stocznie, cukrownie i kopalnie. xD
Niesamowity jest ten typ i ci co mu wierzą.

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 15, 2024, 21:13:24  »
Ciągle odrzucacie myśl o 4bop, na polimerach jest taki system po 12 godzin to i w zch Police będzie. Piszecie że młodzi nie będą pracować w takim systemie, na polimerach większość brygad to średnia wieku koło 30, wielu co mają po 20 parę lat i skoro się zaaklimatyzowali w takim trybie pracy to na zch tym bardziej audytorzy przy restrukturyzacji będą namawiać na taki tryb pracy, 5bop jest tam gdzie firmy mają bardzo dobre zyski i mogą sobie pozwolić na komfortowy system dla pracowników, a nie w firmie która ma tak gigantyczne straty po raz kolejny rok.
A kto by nie zaaklimatyzował się na wczasach?

13
Sprawy bieżące / Odp: Wybory samorządowe 2024
« dnia: Kwietnia 15, 2024, 05:49:51  »
Nigdy z PiSem.
Wydawać by się mogło że to wyborcy pana Ufniarza zadecydują o wyborze włodarza miasta i gminy. Ale jest jeszcze czas na mobilizację elektoratu każdego z kandydatów.
Ty i tak nie masz problemu, bo partia każe głosować na Fefluna, także klapki na oczy i idź głosować. Silniki nie mieli nawet problemów, żeby głosować na Giertycha, bo im kazał Rudy, także ich głupota nie zna granic.

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 13, 2024, 19:46:54  »
Zapraszam na wschodnie rejony Ukrainy, tam panowie z AK w dłoniach wejdą do budki i sprawdzą czy aby dobre pole zaznaczasz iksem. Właśnie dlatego głosowania są tajne, aby nikt później nie był prześladowany za "niewłaściwy" wybór.

W tym kraju o którym wspomniałeś nie ma takiej zasady głosowania ani przestawiania wyników o których napisałem (jawnych), więc używasz go jako kontrargument przeciwko takiej idei, co już samo w sobie jest troche nie halo. Co to za problem zastosować te metodę z kałachem u nas??  Też mogą wejść z tobą za parawanik i kazać zaznaczyć jedyną słuszną opcje, ale tego nie zrobią bo już nie wypada.. Myśmy trochę bardziej cywilizowani niż Rosja i Ukraina i na szczęście są inne środki perswazji, którymi mogą wymusić co mają ludzi zaznaczać. 

Wybory są niejawne bo ustrój demokratyczny jest oszustwem również w stwierdzeniu, że są to rządy większości. Wystarczy poczytać prawo wyborcze, żeby wiedzieć że wola ludu nie ma tu nic do gadania i nikt się tu z nią nie liczy. Skoro wybory nie są unieważnione jak oddaje głos tylko 20% uprawionych do głosowania, to najwidoczniej jedynym sposobem aby zmienić ustrój demokratyczny na inny (gdyby taka była wola ludu) jest rewolucja co ma prawo śmieszyć, bo przecież ta piękna wspaniała demokracja  by ci pozwoliła zmienić ustrój w sposób pokojowy co nie?? xD
A Putin to przecież w demokratyczny sposób wybrany i rządzi już tyle lat i popatrz.. z jakiegoś powodu nie zmienił jeszcze ustroju na tyranie?? Pewnie dlatego bo demokracja mu odpowiada i traktuje ją jako ustrój idealnie dopasowany do swoich potrzeb? Zgadnij dlaczego?? Bo ma zdolność do tworzenia iluzji, że posiada poparcie którego nie posiada. Dlaczego te zdolność ma? Bo wybory nie są jawne.Na jakiej podstawie uważasz, że Putin nie ma poparcia w Rosji?

15
Sprawy bieżące / Wybory samorządowe 2024
« dnia: Kwietnia 13, 2024, 18:36:38  »
Z racji cenzury w dziale politycznym, założyłem odpowiedni temat tutaj.  Jakby nie patrzeć, jest to temat bieżący. Czy Wy również się cieszycie, że Pan Diakun w końcu straci swoją posadę?

Strony: [1] 2 3 ... 63