Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - RPzpl

Strony: [1] 2 3 ... 42
1
Trudne tematy / Odp: kościół - ogólne dyskusje
« dnia: Sierpień 29, 2020, 10:38:41  »
No jak wiadomo, wszem wobec nasz episkopat się zebrał do kupy, no i uchwalił takie cudo.


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26248541,kep-zajal-stanowisko-ws-lgbt-chce-poradni-dla-tych-ktorzy.html
Normalnie kuriozum, mnie tylko ciekawi czy czasami wcześniej nie odwiedził ich Antoni Macierewicz i im dostarczył, tego cudo co on bierze, no bo mieli, uchwalając to,  taki same odloty jak Antoni. Ludzie normalni nic takiego by nie uchwalili. No a tak na marginesie, to oni myślą, ze my żyjemy w 15 wieku. Na marginesie niech uzdrowią swoich pedofilii i homoseksualistów.

2
Trudne tematy / Odp: kościół - ogólne dyskusje
« dnia: Sierpień 26, 2020, 15:06:10  »
No Kuba to ile tych bogów jest, jak wnioskuje z twojego postu to w samych Policach 3, a jak mnie uczono, bóg jest jeden. W tabernakulum jest tylko kielichy złote, i eucharystia wykonana z mąki i wody. Detonator piszesz ze, winni księża poniosą karę, jak na razie chyb tylko 2 skazano, w tym jeden chyba siedzi, drugi nawet odprawia msze, a gdzie reszta. KK. robi wszystko, aby ich nie skazano, i aby ponieśli konsekwencja swoich zachowan

3
Trudne tematy / Odp: kościół - ogólne dyskusje
« dnia: Sierpień 25, 2020, 22:34:29  »
Europa podąża za wartością pieniądza, ale najbardziej za forsa podąża kk, i to nie tylko w ostatnich latach ale od wieków. Widzisz wielu ma pretensje że lgbt obnosi się i ze swoją ideologia i narzuca innym, ale kk robi to samo. Wiemy że kk uważa że ich jest słuszna i wszyscy powinni ją wyznawać, tylko że tak nie jest, na dodatek odejścia wiernych od kościoła nie są spowodowane ideologia lgbt czy inną, to jest wina tylko chierarchów kościelnych. Nie rozliczenie pedofili, wręcz ukrywanie i zatajanie, politykierstwo, chociaż te ostatnie to od wieków było w kościele.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 21, 2020, 15:25:26  »
Pani Aniu ja mam pytanie w temacie niedokończonych badań okresowych, czy już cos wiadomo ? Czy czekamy na odwołanie epidemii przez rzadzacych

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 20, 2020, 18:04:40  »
Ja pracowałem na 4 BOP i uważam, że powinniśmy do tego wrócić ! 👍
a możesz powiedzieć dlaczego ? ja pracowałem bardzo długo na 4BOP, i jakoś nie widze pozytywów w tym systemie,  chyba że chodzi o wykończenie pracowników. Jak pisał tu ten imbecyl jasiu ze na 5BOP to się nic nie robi, tłumoku robi się to samo, co się robiło, co na 4 BOP, ale to trzeba mieć trochę rozumu, żeby to zrozumieć, a nie sam mózg. Obydwoje pasujecie do tezy ze, Bóg dał wszystkim mózg, ale nie wszystkim dał rozum.

6
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Sierpień 16, 2020, 12:34:29  »
Opozycja nie strzeliła sobie w stopę czy kolano, opozycja sobie strzelił w łeb.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipiec 25, 2020, 11:33:27  »
O kur... Co za dzban. Nie mogę...
no ty to już nawet nie dzban tylko stągiew.

8
Trudne tematy / Odp: kościół - ogólne dyskusje
« dnia: Lipiec 22, 2020, 15:50:55  »
Ślubu kościelnego nie można anulować/unieważnić - można stwierdzić nieważność, czyli przeznaczony do tego sąd w wyniku procesu orzeka, że ważnie zawartego sakramentu małżeństwa nigdy nie było. Jestem bardzo ciekaw na podstawie którego kanonu kodeksu prawa kanonicznego została stwierdzona nieważność (katalog możliwych przyczyn jest wąski).

No właśnie, jedno po 20 latach czwórce dzieci, drugie jeszcze lepsze 3 śluby, trójka dzieci, oto tradycyjna polska rodzina (kampania wyborcza dudy) według PIS. Aż rzygać się chce

9
Trudne tematy / Odp: kościół - ogólne dyskusje
« dnia: Lipiec 22, 2020, 11:51:41  »
Detonator, dapol ma rację, księża z kościoła i wiary robią sobie cyrk. Jedna świta Marta,  trzykrotnie bierze ślub kościelny, i to każdy z kim innym, i z każdym ma dziecko, ale jeszcze trochę to ogłasza ja świta dziewicą. drugi po 20 latach z jedną żona czwórką dzieci z nią,  bierze z z drugą ślub kościelny. No zgadza się tradycyjna polska rodzina przestrzegającą zasad chrześcijańskich. Ciekawi mnie ile trzeba dać aby anulować se ślub  kościelny, ile po 10 latach, ile po 20; 30, jest taryfikator. Chierarchowie kościelni niech nie są tak zdziwieni że im ludzie uciekają z kościoła, no bo przy takich działaniach wcale to nie jest dziwne.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipiec 20, 2020, 14:53:08  »
Jak ja słyszę że sprawa w toku i prowadzi prokuratura, no to śmiać mi się chcę. Pięć lat prowadzą śledztwo, i ? Jakoś nikomu nie postawili zarzutów i jakoś nikt nie siedzi. Po reformie Ziobry miały być sprawy prowadzone szybko a złodzieje będą siedzieć i odbierze im się wszystko. Ale jak to się mówi jak pan taki kram. Ziobro jest taki super że nawet własnej sprawy rodzinnej, (  śmierć ojca) przez 5 lat nie skończył, ambicie przerastają intelekt, jak u większości rządzących. Detonator co do klubów GoGo, to chodzili SIP- wcy z jednym członkiem zarządu z ramienia pracowników ( nazwiska nie pamiętam). Tak samo jak przypuszczam będzie z p. Anią, pokrzyczą i tylko tyle. Jeszcze trochę i większość wystąpi do sądu o odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych.

11
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Lipiec 04, 2020, 17:53:00  »
Za czasów jak premierem był Tusk, był jednym z doradców Tuska.

12
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Lipiec 04, 2020, 11:26:04  »
Rząd zmienia nam jadłospis,Mateusz karmił głupi naród miską ryżu, a ten chlebem z musztardą. No wiadomo głupi naród kupi. A Mateuszek i Adrian wciskają fanatykami  o jakiejś warszawcejWarszawce co się chce uwlaszczac w spółkach skarbu państwa, i dalej kraść. Tylko kto teraz ( 6lat) siedzi w spółkach skarbu państwa, a morawiecki kiedy dorobił się tych milionów, przypomnę będąc w rządzie PO.

13
Sprawy bieżące / Odp: Koronawirus
« dnia: Czerwiec 20, 2020, 12:52:58  »
Ja badania wszelkie przeszedłem, zostało mi tylko wizyta u pani doktor. Ponoć mieliśmy dostawać informacje indywidualne, o terminie badań.

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 20, 2020, 11:20:59  »
Czy są wykonywane badania nowe, czy to są ci co mnieli nie dokończone.

15
Trudne tematy / Odp: kościół - ogólne dyskusje
« dnia: Czerwiec 20, 2020, 07:30:19  »
A ja nie wierzę że NASI, nie będą latać z tacą i brać kasę z obrzędy. Za pochówek to u nas płacisz gminie nie kk.

Strony: [1] 2 3 ... 42