• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - RPzpl

Strony: [1] 2 3 ... 34
1
Trudne tematy / Odp: ŚMIECI PO REMONCIE MIESZKAŃ
« dnia: Grudzień 12, 2019, 18:56:29  »
Nie rozumie tylko jednego, dlaczego skoro jest tak dobrze jak mówi morawiecki i pisowcy, są podwyżki, śmieci, prądu akcyzy. Na pewno nie są to ostanie podwyżki dopiero się rząd rozpedza.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 12, 2019, 18:46:45  »
Według mnie w następny poniedziałek rozstrzygnie się tylko sprawa dodatkowego doładowania do kart podarunkowych, czyli czy prezes da 500 zł, czy nic nie da. Na więcej jak 500 nie ma co liczyć, nie z naszymi związkami. Co do podwyżek to temat powróci w styczniu, czyli prezes poinformuje ZZ ze daje 250 zł, Związki jak zwykle przyklepią i ogłasza wilki sukces w negocjacjach z zarządem. Czyli standardzie jak co rok od wielu lat, był czas  się przyzwyczaić. Nasze związki są tylko po to, aby sobie załatwić wysokie podwyżki, zorganizować imprę w brzózkach udzielić chwilówki, oraz dać cos na święta grudniowe.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 10, 2019, 11:44:34  »
Nie załatwiono nic, z wyjątkiem tego ze bedzie premia. Temat podwyżek i doładowanie  kart podarunkowych przyszły poniedziałek. Czyli żadna rewelacja jak co rok, oni udaj ze gadaja prezes udje ze słucha, a i tak bezie jak zarząd będzie chciał, a ZZ ogłasza wilki sukces. Najszybciej się dogadują jak im maj dać podwyżki, tu ktoś pisał o byciu na garnuszku prezesa, no jest to nie komfortowa sytuacja, no i trochę za dużo tych związków u nas.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 04, 2019, 15:35:23  »
Ja bym nie mówiła o odwlekaniu. Rok temu negocjacje zakończyły się pod koniec listopada. Teraz spotkanie zaplanowane jest na 2 grudnia (tak słyszałam).
Spotkanie się nie odbyło zostało przełozona na przyszły poniedziałek, co było prawdziwym powodem ?

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 03, 2019, 18:46:19  »
Nie, nie obudzą sie związki ogłoszą wielki sukces, ile to oni nie załatwili. Jak co roku.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 03, 2019, 13:13:26  »
Czyli można wnioskować ze związkowcy udali sie na spotkanie w celu wypicia kawy i zjedzenia ciasteczek, no ale można powiedzieć ze troche popracowali bo musieli ustalic ze spotkaj sie za tydzień.

7
Sprawy bieżące / Odp: Wiaty rowerowe
« dnia: Listopad 29, 2019, 13:05:54  »
Ja uważam ze dobry pomysł.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 07, 2019, 11:11:06  »
R. można było zlikwidować od ręki, nie rozkładać na kilka lat. Co do posiłków no to muszę przyznac ze sie im udało, ale szło też jak po bruku. Co do widzenia no to nie wiedziałem ze krzesła (pisałem o krzesłach, nie fotelach), wpływa na wzrok. Wiesz pisze co jest złe, nie chwale jak nie ma za co.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 06, 2019, 18:21:06  »
To, co dobre i wygodne szybko idzie w zapomnienie.
a może nie pamiętam, bo nie było takich momentów w działalności ZZ. Może ktoś pamięta takie chwile, bo co ja kojarzę to z regóły co załatwiali to zawsze było cos nie tak.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 04, 2019, 18:18:15  »
Ale Pan głupoty wypisuje.
jak przypuszczam ten post dotyczył mnie, wiec:

- przez ostatnie lata ZZ podpisały to co zarzad zaproponował, co wywalczyły więcej od propozycji zarządu ?
- czy nie jest prawda, ze związkowcy w biurowcu mają 100% premii co kwartał bez względu na wysokość produkcji.
- co związki załatwiły w kwestii zmiany premiowania, od stycznia nic, no  bo chyba w styczniu miały  byc zmiany.

11
Polityka krajowa / Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« dnia: Październik 04, 2019, 17:45:48  »
Tak to jest afera z wysokiej półki. co do darowizn no to zapomnieliście o kamienicy, która dostał Banaś od AK-owca. A podatku nie zapłacił jak sie należało.

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 03, 2019, 14:32:56  »
Tak, tylko ze podwyżka jubileuszówki to pieniądz raz na 5 lat, a podwyżka wynagrodzenia to kasa co miesiąc, taka mała różnica. Ja już od dawna mówiłem ze zwiazków w tym zakladzie stanowczo jest za duzo. Po drugie nasze ZZ zawodowe nigdy nic nie wywalczyły pracownikom, z reguły podpisują, to co zarząd podsunie, i tyle. Wcale nie dziwne, że postępują jak postepują, bądź co bądź pensje wysokie a premia czy się stoi, czy się leży 100% sie należy, a pracownik musi sie martwic ile dostanie.

13
Trudne tematy / Odp: kościół - ogólne dyskusje
« dnia: Październik 02, 2019, 14:18:01  »
Panie Kubo, co do świeckości państwa nie przemawia, to ze w urzędzie skarbowym, są zatrudnieni księża i odprawiane są nabożeństwa, nie wspomnę o świecenie wszystkiego. Co do Religi w kościele no to nie muszą być w samym kościele, od tego jest plebania przy każdym kościele i tam są specjalne salki katechetyczne, ja  miałem lekcje w kościele i moja najstarsza córka tez miała w kościele, czyli można. Co do krzyży w klasach szkolnych, czy biurach urzędów, to sorry nikt nikogo nie pytał, czy można, czy nie można, po prostu ktoś powiesił i już nikt się nie odważył zdjąć.

14
Polityka lokalna / Odp: Poseł Mucha zainteresował się wiaduktem
« dnia: Wrzesień 30, 2019, 16:19:15  »
i co z tego, wiadukt nie otwarty, dalej w remoncie, jak pisałem, znałem takiego, co zainteresował się przeprawa przez Święta, a był i jest prominentnym politykiem PiS.

15
Trudne tematy / Odp: kościół - ogólne dyskusje
« dnia: Wrzesień 27, 2019, 11:22:21  »
Komuch dapol się obudził,sieje czerwoną nienawiścią do Kościoła

Kocham takich rozmówców, jak się nie ma argumentów, no to wyzwiemy go od komuchów albo ubeków i innych,  a najlepiej od wszystkiego najgorszego, od razu. Ciężko komuś zrozumieć jedno, ze ktoś może mieć inne zdanie od nich.  Skąd my to  znamy.

Strony: [1] 2 3 ... 34