• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - bydy

Strony: [1] 2 3 ... 19
2
Sprawy bieżące / Odp: Nowy Paczkomat za Lidlem PLO01M
« dnia: Styczeń 28, 2020, 18:48:11  »
Ja osobiście używam kodu qr, zero problemów, a dotyk wtedy nie ma znaczenia ;)
Pozdro!

3
Tematy różne / Odp: perspektywy dla biznesu
« dnia: Styczeń 28, 2020, 18:44:47  »
Jeżeli widzisz niezaspokojoną potrzebę na polickim rynku i masz pomysł jak oraz możliwość to zmienić, to może się udać ;) Powodzenia :)

6
Historia / Odp: [Police] Rzeczka w centrum Polic?
« dnia: Lipiec 09, 2018, 21:12:00  »
No tak, pięknie wygląda, lepiej niż bagno... Tylko nikt nie pomyślał o szczurach, które tam mieszkały, a teraz nas "nawiedziły", wysypuję kilogram trutki, po 15tu minutach nie ma śladu, a gryzoni ogrom, nie widać końca plagi!!

7
Kulinaria / Odp: Ostre papryki
« dnia: Czerwiec 20, 2018, 19:40:41  »
Czołem!
W Auchan zawsze są habanero dostępne ;) jak lubisz naprawdę ostre jedzenie to polecam! Do gulaszu daję 3 i ogień uszami leci :) co do hodowli to się nie wypowiem, bo w szklarni tylko chili mam ;)
Pozdro!

8
Tematy różne / Odp: Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?
« dnia: Lipiec 28, 2017, 19:48:54  »
Witam, moją rodzinną jest dr Rozwarska, jestem bardzo zadowolony. Jeśli potrzebuję jakieś badanie zrobić, nie ma problemu ze skierowaniem. Mało tego sama mnie czasem wygania na jakieś badania profilaktycznie. Co do kolejek to zwykle jestem przyjęty w dniu rejestracji, zawsze są jakieś małe widełki godzinowe, ale to normalne przecież, każdy pacjent to indywidualna sprawa, jeden zajmie 5 minut i inny 30 i nie da się tego przewidzieć... Tak jak sobie próbuję przypomnieć to chyba max 30-40 minut opóźnienia trafiłem. Generalnie polecam jeśli chcesz się leczyć w Policach.
Pozdrawiam

9
Motoryzacja / Odp: Poruszanie się po rondzie
« dnia: Grudzień 16, 2016, 09:04:25  »
W Wielkiej Brytanii lewy kierunek (którego używanie na rondzie to standard i wg mnie jest to dobre rozwiązanie) jest włączony tak długo aż nie postanowisz zmienić pasa (lub zjechać). Czyli np. jedziesz Piłsudskiego w kierunku Wyszyńskiego, ale skręcasz w Grzybową. Wjeżdżasz na rondo z włączonym lewym kierunkiem i na wysokości 3 zjazdu (Piłsudskiego) przełączasz kierunek na prawy i zjeżdżasz z ronda. Tak to działa tam i kierowcy nie mają z tym problemu. Na bardzo małych rondach kierunek w lewo sprawdza się znakomicie.

A jadąc tak jak pisałeś, tylko nie skręcasz w Grzybową, a jedziesz prosto i to prawym pasem. Twój kierunkowskaz można wtedy zrozumieć tak, że chcesz zmienić pas na lewy... Może tego tak nie widać na małym rondzie, ale gdyby to było rondo np. na pl. Grunwaldzkim to już w ogóle ten kierunek myliłby bardzo...
Jak dla mnie lewy kierunek na rondzie nic nie wnosi, tylko prawy przy zjeździe i oczywiście przy zmianach pasów...

10
masz telefon do Pariana ;) http://www.malex.net.pl/kontakt.html

EDIT: Jest aplikacja na androida DVB-T finder, może Ci pomoże ;)

11
tak

a z resztą pisz do Pariana, na pewno pomoże ;)

12
U mnie nie dawała rady (skrzyżowanie Dębowej / Wojska Polskiego). Za to ta bez problemów: http://allegro.pl/antena-dvb-t-asr-iq-filtr-lte-protected-telmor-hq-i6016883474.html
Pozdrawiam

13
Ale jadący od wiaduktu i skręcający w lewo, dalej będą blokować i korek do Asfaltowej....


edit:
a właściwie od Asfaltowej ;)

14
taki pas niczego nie zmienia musisz przepuścić pojazdy jadące z lewej.   

Jak by było rondo to i tak ich musisz przepuścić ;> a zmieni tyle, że pojazdy jadące od strony wiaduktu staną na tym pasie czekając, aż przejadą auta z naprzeciwka. Wtedy jadący od wiaduktu prosto nie muszą czekać, aż ktoś skręci... Głównie przez to robią się tam korki...

15
A może wystarczy tylko poszerzyć jezdnię, bo miejsce jest i dołożyć pas do skrętu, tak jak to jest koło domluxu, netto i lotosa? rondo to by się przydało na skrzyżowaniu ulic Woj. Polskiego, Asfaltowej, Dębowej i Piłsudskiego, widziałem nawet projekt, ale nikt o tym nie mówi, czy temat poszedł w zapomnienie?
pozdrawiam

Strony: [1] 2 3 ... 19