Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kryspin

Strony: [1]
1
Witam wszystkich Członków Spółdzielni Mieszkaniowej Chemik którzy jeszcze interesują się tym za co i ile płacą do spółdzielni. W najbliższym czasie będę składał pozew do Sądu o stwierdzenie nieważności uchwały Rady Nadzorczej w sprawie opłaty stałej za podgrzanie wody naliczanej wszystkim co miesiąc bez względu na ilość zużycia ciepłej wody. Nawet jeśli w ogóle nie zużywamy ciepłej wody to płacimy ponad 23zł co miesiąc za podgrzanie wody. Jest to niezgodne z Prawem Energetycznym i są już prawomocne wyroki z Polski stwierdzające że pobieranie opłaty stałej za podgrzanie wody jest niezgodne z Prawem Energetycznym. Pisałem wiele pism w tej sprawie do Rady Nadzorczej SM Chemik ale zostałem zignorowany. Wychodzi na to że w tej spółdzielni wszystko trzeba załatwiać przez Sąd bo żadne argumenty, nawet w postaci prawomocnych wyroków nie są brane pod uwagę. Wychodzi na to że po zmianie Rady Nadzorczej i Zarządu nic się nie zmieniło. Wydaje mi się że spółdzielnią "rządzą" prawnicy i księgowa którzy pozostali po poprzedniej ekipie. Tutaj link do prawomocnego wyroku potwierdzającego że pobieranie opłaty stałej za podgrzanie wody jest niezgodne z prawem:
http://orzeczenia.katowice.sa.gov.pl/content/$N/151500000000503_I_ACa_000525_2017_Uz_2017-12-12_002
Link trzeba skopiować w całości i wkleić w okienko adresu w przeglądarce.
W powyższym wyroku Sąd unieważnił uchwałę Rady Nadzorczej na podstawie której pobierano opłatę stałą za podgrzanie wody. Według Prawa Energetycznego koszty za ciepłą wodę muszą być rozliczane tylko i wyłącznie na podstawie stanu wodomierzy w lokalach wyposażonych w wodomierze.
Wszystkich chętnych członków SM Chemik którzy chcą razem ze mną złożyć pozew do Sądu proszę o kontakt na mój mail: police1966@wp.pl

2
Tematy różne / Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« dnia: Grudzień 12, 2017, 17:07:28  »
Jak widzę na tym forum stosowana jest cenzura polityczna. Usuwa się wpisy niezgodne z linią polityczną administratorów. Co o tym myślicie drodzy użytkownicy forum? Zapewne za chwilę ten temat zniknie w ramach tzw poprawności politycznej.

3
Polityka krajowa / Memy o PO
« dnia: Grudzień 08, 2017, 16:40:04  »

Kryspin, a skąd ty wiesz co by było? Przecież prywatyzacja nie oznacza upadku przedsiębiorstwa
KrP, w 2013 roku ówczesny premier Donald Tusk - twój idol, publicznie mówił, że nie jest zwolennikiem ratowania
przedsiębiorstwa LOT tylko dlatego, że to narodowy przewoźnik. Tak więc to nie był plan prywatyzacji spółki tylko
jej likwidacji więc masz złe informacje, ale nie dziwię się jeśli czytasz gazetę wybiórczą. Gdyby PO było nadal u
władzy LOTu by już nie było. Posłuchaj sobie co mówił twój idol Tusk o firmie LOT:


Napiszesz mi w jaki sposób to właśnie PiS się przyczynił do tego, że w locie jest teraz tak fajnie? Ale konkrety, tak jak prosiłem.

Po prostu PiS nie kradnie jak to robiło PO. Tu masz konkrety:

http://prawy.pl/51676-w-lot-przestali-krasc-sa-efekty-porownaj-wynik-za-rzadow-po-i-pis/

4
Polityka krajowa / Reforma Sądów w Polsce
« dnia: Lipiec 28, 2017, 16:27:03  »
Co sądzicie o reformie sądownictwa w Polsce. Ja osobiście jestem za radykalnymi zmianami a nie cackaniem się z tzw "nadzwyczajną kastą"
Można się podpisać pod apelem o głęboką reformę sądownictwa. Link do apelu: https://www.petycjeonline.com/apel_o_reform_wymiaru_sprawiedliwoci_dla_dobra_polski

Strony: [1]