Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kilofownikownia

Strony: [1]
1
Sport / Ptasie podglądactwo na Zakładach Chemicznych
« dnia: Kwietnia 11, 2017, 17:57:19  »
Jak w tytule. Co o tym sądzicie?

2
Fotografia / Szukam serwisu w Szczecinie albo Policach
« dnia: Stycznia 07, 2017, 10:19:21  »
który umie naprawić Cannon-a G12. Od czasu do czasu głupieje i nie ostrzy na nowo po przyciśnięciu przycisku. Jedyne co pomaga to włączenie i wyłączenie aparatu.

3
Witajcie dobrzy ludzie. Od jakiegoś czasu mój operator ma podpisaną umowę na roaming krajowy (albo się po prostu z innym połączył) i co jakiś czas będąc w środku kraju wyskakuje mi roaming i problemy z nim związane. Znaczy głupie pytania telefonu czy na pewno chcę dzwonić bo karta jest w roamingu no i internet nie działa. Może i by to nie był aż tak duży problem (bo przecież można ustawić internet w roamingu) ale bywam też przy granicy kraju i głupio by było płacić jak za zboże. Obecny telefon niestety nie ma w opcjach rozdzielonego roamingu krajowego i zagranicznego (albo ja nie potrafię znaleźć). I teraz: czy da się jakoś przekonać kartę SIM, żeby te nowe sieci traktowała jako własne? Albo chociaż jakaś apka która by sama zmieniała opcje roamingu w zależności od sieci w której jest telefon? Oczywiście telefon mam dual sim więc apka musiałaby być kumata :)

4
Książka skarg i zażaleń / Wiem ze nie tu
« dnia: Września 18, 2014, 20:37:09  »
Ale szybki test tego wynalazku

5
Książka skarg i zażaleń / Logowanie na kilku komputerach
« dnia: Października 09, 2012, 19:42:17  »
Witam. Mam takie pytanie: dlaczego nie można być zalogowanym na kilku komputerach? Zaloguje się na jednym (zaznaczając "czekboksa") i po zmianie kompa na drugim jestem wylogowany. Zaloguje się na drugim to mnie wyloguje z pierwszego (chyba, że nie zaznaczę aby pamiętał logowanie, bo jak rozumiem od tego jest ten checkbox). Często przesiadam się z jednego kompa na drugi i nieco drażni mnie takie działanie forum. Nie chodzi mi o sytuację w której mam forum otwarte na 2 kompach jednocześnie. Siedzę na jednym, zamykam go, odpalam drugi i z niego też wchodzę na forum. Da się coś z tym zrobić czy muszę się tak ciągle logować?

6
Dlaczego po skasowaniu posta przychodzi tylko priv z informacją o skasowaniu ale nie ma informacji kto to zrobił? Nieco by to mogło ułatwić życie moim zdaniem. No i powód mógłby być jakoś lepiej wyodrębniony bo dla mnie jest to nieco nieczytelne. W sensie zlewa się z treścią postu usuniętego. Da się to jakoś zmienić? Czy marudzę i żądam niemożliwego? Pomogłoby to przy ewentualnych odwołaniach od decyzji (OŻW) moderatora bądź administratora :devil:

7
Motoryzacja / Jak jeździć po Szczecinie?
« dnia: Listopada 08, 2011, 21:02:06  »
speedbax, przy obecnym sposobie jazdy, nasz naród jest w stanie zablokować dowolnie przepustową drogę. Więc skoro nam nie wychodzi jazda po stosunkowo wolnych drogach to jak będą drogi wyższych prędkości to uda nam się udowodnić całemu światu, że nawet one potrafią być niebezpieczne. Przejedź się po A6 albo S3. Przecież to co tam się dzieje to jakaś parodia/dramat. Trzymanie odstępów, płynne manewry (i sygnalizowanie ich odpowiednio wcześniej) to czcze marzenia. Że o jeździe z rozsądną prędkością nie wspomnę. Zresztą skoro żyjesz w Niemczech to zapewne masz okazję widzieć wyczyny naszych rodaków na autobahnach.

Strony: [1]