Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - lupka

Strony: [1]
1
Fotografia / Fotografowanie biżuterii
« dnia: Stycznia 14, 2014, 18:53:57  »
Witam wszystkich.
Jako całkowity amator fotografii, przy czym amator to i tak mocne słowo, potrzebuję kilku rad.
Zamierzam wystawiać w internecie biżuterię i jak wiadomo prezentacja towaru dla klienta w sieci mósi być bardzo dobra, jako że nie może jej dotknąć w realu. Krótko mówiąc zdjęcie przedmiotu ma zachęcić do kupna, a nie zniechęcić :) Wiem już że potrzebuje namiot bezcieniowy i prawdopodobnie obiektyw do zdjęć macro. Aparaty jakimi dysponuję to Canon eos 300D, Canon eos 7D, Canon eos 40D, obiektywy to efs 17-85, efs 18-135, 70-300.
 Czy jako laik jestem w stanie wykonać zdjęcia wystarczającej jakości żeby zadowolić "oko" i nie "psuć" towaru. Jeśli tak to co powinienem kupić i co wiedzieć oczywiście na poziomie minimalnym (przynajmniej na początku). Decyduje się na samodzielne wykonywanie zdjęć ponieważ dopiero zaczynam i robienie zdjęć u fotografa chyba jest zbyt dużym kosztem na początek, chyba że się mylę.

2
Moje hobby / Elektryczny samochód
« dnia: Stycznia 01, 2013, 13:01:56  »
Witam. Chciałbym zrobić taki projekt jak w temacie. Po pierwsze, co sądzicie o tym filmie;   Po drugie szukam chętnego elektromechanika lub elektronika ze Szczecina który chciałby wziąć udział w takim projekcie i oczywiście da radę :) Potrzebny jest również mechanik z umiejętnością spawania, chyba że pierwsza z osób wymienionych będzie posiadała taką umiejętność :) Ja niestety jako laik mogę dać wsparcie jako fizyczny z ogólną wiedzą techniczną. Oczywiście cały projekt finansuje :) Chętnych proszę o kontakt na pw.

3
Kulinaria / Garnki ceramiczne
« dnia: Grudnia 11, 2011, 20:22:08  »
Witam.
 Na pewno niektórzy już mają garnki ceramiczne. Interesują mnie realne opinie, czyli plusy i minusy. Ale głównie interesuje mnie opinia o tych z firmy Natura Mia. Powlekane są ceramiką również na zewnątrz i martwię się czy nie będzie ona odpryskiwać przy stuknięciu. Znaczy się czy nie są za delikatne i czy przy normalnym użytkowaniu zewnętrzna powłoka daje radę.

4
Motoryzacja / Co kupić?
« dnia: Maja 17, 2009, 00:53:30  »
Witam czy lepiej kupic Volvo S60 diesel w sedanie na pełnym kozaku z 2004r, czy V50 diesel również kozak w kombi z 2005 ew. 06r. Oto jest pytanie, nad którym już myślę jakiś czas. Internet i fora tematyczne nie naprowadziły mnie do tej pory na odpowiedni tor. Zostaje więc koło ratunkowe - publiczność.

5
Historia / [Jasienica] Wioska?
« dnia: Marca 11, 2009, 16:30:21  »
Witam
 Rozmawiałem ostatnio ze znajomym i powiedział że w miejscu jeziorka koło zakładów na trasie do Jasienicy, była kiedyś wioska. Podobno zniszczona w czasie wojny. Czy ktoś wie coś na ten temat, czy naprawdę tam była i może ktoś wie dokładniej jaką miała lokalizację. Nazwa była podobno związana z długością (oczywiście po niemiecku), jako że wieś była podobno 'długa'.
Pozdrawiam

Strony: [1]