Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - gigus 36

Strony: [1]
1
Polityka lokalna / Temat ,,śmieci,,.
« dnia: Lipiec 30, 2016, 20:58:33  »
Temat podwyżek śmieci co jaki czas wraca jak bumerang mnie interesuje czy urzędnicy odpowiedzialni za temat śmieciowy ponieśli jakieś konsekwencje za wymuszone podwyżki bo zgubili 5,5 tyś mieszkańców i za ich nie kompetencje my wszyscy cierpimy tylko nie urzędnicy na naszym utrzymaniu,oni się mają bardzo dobrze jest ich coraz więcej ,przepraszam że tak późno odgrzewam ten kotlet ale myślałem że ktoś poleci za konsultacje,, niby,, społeczne i wymuszone podwyżki za brak kompetencji  kilku urzędników zwłaszcza takiej jednej starszej pyskatej przypominam wy jesteście dla nas nie na odwrót i to my was utrzymujemy .Dla mnie to tylko granat i rozwalić ten gminny burdel.


2
Trudne tematy / Akcja Policji na Czas na Trzebież.
« dnia: Czerwiec 28, 2015, 12:40:55  »
Czy ktoś widział interwencję Policji zagazowaniu chłopaka na imprezie Czas na Trzebież ,ponoć ostro potraktowali chłopaka fakt że podpity ale tyle gazu i tak brutalnie ma ktoś może filmik?

3
Książka skarg i zażaleń / Cisza wyborcza
« dnia: Październik 06, 2011, 10:24:07  »
Witam jestem zdziwiony cisza wyborczą na tym portalu ile ona u was trwa ? Jeszcze nie ma ciszy a wy ją już robicie? Zapytałem czy to prawda że starostwo kupiło nowe auto i to jakie ,pisałem w poniedziałek.Czy wy robicie cenzurę?

4
Polityka lokalna / Cenzura za PO
« dnia: Czerwiec 12, 2011, 11:32:05  »
Witam chciałem wam napisać o cenzurze na Wirtualnej Polsce ,napisałem o nie spełnionych obietnicach wspaniałomyślnej platformy na forum i co? Dostałem wpis na pocztę że nie mogą tego napisać bo to jest obraźliwe,ja napisałem o Irlandii,o cudach premiera to co mówił na ekspoze  czyli nic nie wymyśliłem ja cytowałem premiera.To proszę mi powiedzieć czy nie ma cenzury ,Tusk straszył PiSem , najwięcej podsłuchów ,nie wpuszczani dziennikarze do sejmu ,ustawianie pytań .Co o tym myślicie czekam na wasze wypowiedzi.

5
Witam ostatnio widziałem inscenizację lądowania w Normandii, był też zjazd aut wojskowych dlaczego nie było podobnej akcji na zlocie w Trzebieży czekam na opinie.

6
Polityka lokalna / Demonstracja pod Gminą
« dnia: Marzec 11, 2011, 13:04:34  »
Ludzie po co się wyzywacie na tym forum ,trzeba się skrzyknąć iść pod urząd gminy pokazać tym oszustom ,złodziejom co o nich myślimy,ratując budżet państwa rujnują nasze portfele,kiedyś chleb poszedł w górę co się działo a teraz jest o wiele gorzej i gdzie jest ten NARÓD?

7
Tematy różne / [Police] Likwidacja poczt?
« dnia: Marzec 08, 2011, 00:01:41  »
Witam mam info że likwidują poczty w Jasienicy,26 kwietnia i przy ulicy Grzybowej zostanie tylko na Grunwaldzkiej mam nadzieję że to żart.W Trzebieży już nie ma poczty ,jest punkt ale poważniejsze sprawy musimy załatwiać na starych Policach.

8
Tematy różne / Bonifikata ENEI
« dnia: Luty 22, 2011, 22:03:11  »
Witam dostałem ostatnio odpowiedz na moją reklamacje w sprawie brak prądu w Trzebieży w okresie świąteczno -noworocznym i dostałem bonifikatę w kwocie 12,29 zł gdzie moje rachunki za prąd ma w wysokości 500-600 zł i nie wiem czy to jakaś kpina ,żart ale wiem jedno dla mnie to nie jest poważna firma i zastanawiam się nad zmianą dostawcy energii nie wiem co nawet o tym myśleć kwota mnie powaliła .

9
Oglądam telewizje i oczom nie wierze spiker mówi w tv że ludzie w grudniu 70 wyszli na ulice bo komunistyczny rząd drastycznie podniósł ceny mięsa a przepraszam a teraz co jest, bida aż piszczy ,ceny paliwa drastycznie wzrosły wszystko drogie i mam pytanie gdzie teraz nie zadowolone tłumy na ulicy ? Takie żale bo za komuny takie ceny ,nic nie ma a przepraszam teraz lepiej same zakazy nic nie wolno wszystko na podsłuchu,co drugi w tłumie to agent czemu nie ma  protestów ,nikt nie bije się z policją. Tusk podnosi VAT gdzie protesty ,pensja w dól ,zakłady pracy padają jeden po drugim czy o taką Polskę walczyliście że dzieci nie mają co jeść .Dzięki ci Solidarność za taką ojczyznę wy kasę napychacie do kabzy reszta się nie liczy,o to walczyliście? Samo pytanko się nasuwa czym różni się Tusk od rządów komuny ?

10
Książka skarg i zażaleń / czy na forum jest cenzura?
« dnia: Grudzień 01, 2009, 23:06:15  »
Dr Kafar co ty robisz na forum czemu innych obrażasz a jak ktoś ci zwraca uwagę usuwasz posty?

Strony: [1]