Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - jojo

Strony: [1]
1
Motoryzacja / Koperty na ul. Wyszyńskiego - zakaz parkowania?
« dnia: Września 24, 2014, 13:04:23  »
Na ulicy Wyszyńskiego na przeciwko kościoła pojawiła się ostatnio nowa koperta (przed wejściem do Solarium - kiedyś lodziarni). Druga koperta istnieje przed wejściem do sklepu Maciuś. Wątpię aby właściciele wspomnianych lokali byli też właścicielami chodników czy parkingów w niedalekiej odległości od swoich sklepów. Wygląda to bardziej na bezprawne zarezerwowanie sobie miejsca parkingowego. Jak tak dalej pójdzie to coraz więcej kierowców chwyci pędzle w dłoń i zaznaczy sobie własne miejsca.

2
Sprawy bieżące / [Police] Aktywność polickiej drogówki
« dnia: Stycznia 13, 2012, 10:07:39  »
Jako, że nasze forum zaroiło się od tematów spowodowanych ostatnimi wydarzeniami na polickich ulica dorzucić chciałbym mały kamyczek do ogródka. Temat policka policja a dokładniej: Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego”. Parę lat temu byliśmy świadkami gdy przy pełnej pompie za nasze pieniądze ufundowano polickiej policji Opla Vectrę do którego centrala policji zamontowała wideo rejestrator. Od razu na forum gruchnęła wieść o tym i piraci drogowi poszli założyć pampersy. Nie potrzebnie. Od tego czasu pojazd ten w większości wykorzystywany jest do interwencji przy wypadkach lub kolizjach drogowych. Tak aby lokalne społeczeństwo mogło spokojnie zapoznać się z bliska najnowszym nabytkiem panów z Siedleckiej. Auto zamiast siać postrach na trasach do Szczecina czy Trzebieży uruchamiane jest kilka razy dziennie do wezwań drogowych.
Ale przechodząc do meritum:
Od wielu lat dojeżdżam codziennie samochodem do pracy do Szczecina i z powrotem co najmniej raz a często dwa razy dziennie. Dużo jeżdżę po Policach. W tym czasie (z wyjątkiem akcji Trzeźwy poranek lub interwencji po kolizyjnych) nie zostałem ani razu skontrolowany przez patrol drogówki. W ciągu powiedzmy ostatnich pięciu lat widziałem dwa, maksymalnie trzy razy Vectrę lub inny pojazd oznakowany stojący na wlocie do Przęsocina od strony Szczecina.
Zacznijmy prowadzić statystykę . Kto, gdzie i kiedy widział jakąś akcję prewencyjną: kontroli prędkości, stanu technicznego lub dokumentów na naszych drogach (nie piszcie o „trzeźwych porankach”)

3
Historia / [Police] Stan wojenny - 30 lat po.
« dnia: Grudnia 13, 2011, 08:35:24  »
Dziś mija 30 lat od wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Miałem wtedy kilka lat i rodzice w potrafili mnie od izolować od wydarzeń tamtych dni. Nawet nie wiem czy poniedziałek poszedłem do przedszkola. Pamiętam natomiast czołgi (???) które w nocy jechały w kierunku ZCh Police. Obserwowałem je z zaciemnionego okna zza zasłony słysząc ich warkot.
A wy co pamiętacie z tamtych dni. Proszę nie oceniać decyzji Jaruzelskiego. To odbywa się dziś na wielu forach. Napiszcie co my mieszkańcy Polic pamiętamy z tamtych strasznych dni.

4
Motoryzacja / Wyścigi samochodowe Police - Szczecin
« dnia: Sierpnia 31, 2011, 10:03:59  »
Jeżdżąc codziennie do pracy na trasie Police – Szczecin via Przęsocin zastanawia minie jedno. Dlaczego nie ma żadnych partoli policji na odcinku od Miasteczka Rzemieślniczego do Przęsocina  i dalej od Przęsocina do Stacji Energetycznej. O ile w samym Przęsocinie można jeszcze co jakiś czas spotkać policki partol to na w/w odcinkach już nie. Wynika to chyba z tego, że powyższe odcinki leżą w granicach miasta Szczecin a tamtejsza drogówka ma ciekawsze miejsca niż autobahn na Police. Nagminne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, podwójnej ciągłej i skrzyżowaniu z drogą do Miasteczka to ulubiona zabawa wielu polickich mistrzów kierownicy. Tych, których nie da się tam wyprzedzić, można łyknąć na łuku za stacją benzynową w Przęsocinie albo na prostej przy Ranczu nie zważając na podwójną ciągła, skrzyżowanie i zakaz wyprzedzania. O prędkości ponad 150 km/h nie wspomnę. Czasem obserwując takich asów widać że ilość punktów zebranych na jednym takim manewrze spokojnie wystarcza do zaproszenia na kolejny egzamin na Golisza.
P.S. Do „durnia” w Oplu Omedze z reklamą Elkon Serwis na tylniej szybie. Chcesz się zabić, lubisz ryzyko? Kup sobie rewolwer i graj w rosyjską ruletkę w domu. Nie mieszaj w swoje zabawy innych kierowców. Jeżeli ktoś jedzie na Pomorską do Szczecina na 8.00 i jest w Przęsocinie o 7.35 to nie ma szans żeby zdążyć. Chłopie, wstań 20 minut wcześniej i jedź normalnie. To, co wyczyniasz od dwóch dni na tej trasie to jest świadomy terroryzm.

5
Motoryzacja / [Berlin] Umweltzone plakette
« dnia: Kwietnia 20, 2011, 15:33:05  »
Gdzie najbliżej Polic 9po niemieckiej stronie) można dostać plakietkę ekologiczną? No i jakie godziny otwarcia?

6
Motoryzacja / [Police] Brama garażowa - montaż
« dnia: Listopada 29, 2010, 12:43:58  »
Poszukuję ekipy do montażu bramy uchylnej (bez napędu) w garażu. Ma ktoś jakieś dobre doświadczenia i namiary?

Strony: [1]