Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - jojo

Strony: [1] 2 3 ... 17
1
Polityka krajowa / Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« dnia: Listopada 06, 2018, 10:04:32  »
dapol, Nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie. Czy 25 i 26 grudnia czy 6 stycznia też pójdziesz do pracy? Jak jesteś na swoim to nic nie stoi na przeszkodzie. Co do NFZ to skoro jesteś na swoim to powinieneś widzieć, że opłacanie składek zdrowotnych na NFZ jest obowiązkowe i nawet jeśli bym chciał, to nie da rady się wypisać.

2
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Tęczowy piątek
« dnia: Listopada 05, 2018, 12:18:16  »
Jak to świetnie, że ty KrP jesteś jedynym normalnym.

3
Polityka krajowa / Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« dnia: Listopada 05, 2018, 12:08:02  »
dapol, rozumiem, że zgodnie ze swoimi poglądami ty pójdziesz do pracy w Boże Narodzenie, Święto Trzech Króli, Wielkanoc, Boże Ciało. Przecież nie możesz nie iść do pracy w świąteczne dni ustanowione dla jak to piszesz "okupanta" i jego zwolenników. To jakby świętować urodziny Hitlera przez Polaków w okupowanej Polsce.

4
Trudne tematy / Odp: kościół - ogólne dyskusje
« dnia: Sierpnia 13, 2018, 20:32:35  »
dapol - rada: załóż sobie drugie konto na tym forum i będziesz mógł sobie sam ten wątek ciągnąć.
Co do powyższych siedmiu grzechów, które chyba wziąłeś z wikipedii, bo Pisma Świętego to raczej nie czytasz to jest też siedem grzechów głównych i: pycha, zazdrość i gniew są w twoich postach tego wątku.

5
dapol: nigdzie nie napisałem, że uważam zachowania księdza za porządne - nie  przypisuj mi słów, których nie napisałem. Natomiast jeżeli faktycznie do takiej sytuacji doszło to ty byłeś sprawcą całego zła w tej sprawie. Co do ważności sakramentu to nie masz racji - ale nie będę się z Tobą spierał bo Ciebie i tak to nie interesuje - ale życzę miłej zabawy w Disneylandzie - naprawdę.

planeta: brawo dla męża. Ale błysnął inteligencją. Zapewne na swoje ubrania i przyjęcie po Chrzcie wydaliście kilkanaście stów a ksiądz zadowolił się 10 zł. Myślę, że strasznie to przeżył. Przyjmij do wiadomości, że kościół trzeba chociaż trochę przygotować do sakramentu, w zimę ogrzać i oświetlić co jakiś czas posprzątać i wymienić szaty liturgiczne itp. To wszytko kosztuje. A ty zapłaciłaś 10 zł. Może wpisz sobie tę kwotę jako darowiznę do rozliczenia PIT.
Jacy wy wszyscy jesteście poszkodowani. Mam trochę lat. Załatwiałem w różnych kościołach różne sprawy: chrzty, śluby czy pogrzeby i nigdy nie spotkałem się z żądaniem pieniędzy.

6
dapol, ale o czym Ty piszesz, czym się chwalisz? Ksiądz Ci kazał przyjść do niego z kopertą? Spowiednik postąpił słusznie -nie może być chrzestnym dziecka ktoś kto żyje w grzechu. Dlaczego Ty to wiedząc, Twoja żona to wiedząc dalej się przy tym upieracie i idziesz z kopertą do księdza? Po co ten Chrzest? Uważasz, że taki sakrament jest ważny?

7
Obydwaj niestety też nie zrozumieliście wypowiedzi Papieża. To, że za Mszę czy sakramenty się nie płaci powinno być oczywiste dla każdego chrześcijanina i o tym mówi Papież. Datki na intencję Mszy Św. są oczywiste bo kościół czy parafia utrzymuje się z tego, ale są nieobowiązkowe. Gwarantuję ci, że jeśli udasz się do naszego proboszcza Gasztkowskiego i nie dasz datku to i tak odprawi mszę w zanoszonej przez ciebie intencji czy też udzieli sakramentów. To właśnie tacy znawcy tematu jak dapol najbardziejsię rzucają w takich tematach zawsze i dobrowolne datki nazywają płaceniem. To przede wszystkim do was są skierowane słowa Papieża. Zacznijcie je w końcu rozumieć. Albo przestańcie głupio komentować.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 05, 2018, 12:35:56  »
Artykuł na chemia.wnp.pl mówi o kilkuset tonach rocznie nawozów ze wschodu? Kilkaset ton ok, ale chyba tygodniowo. I nie tylko ze wschodu ale także z Francji - i to znacznie więcej niż kilkaset ton rocznie.
Ale z drugiej strony. Jak Zakłady eksportują nawozy na zachód to jest ok ale jak polskie firmy importują ze wschodu - już nie ok. To się nazywa gospodarka rynkowa!

9
Trudne tematy / Odp: Dyskusje około kościelne
« dnia: Stycznia 30, 2018, 10:30:06  »
piotr0822, jak co to ma wspólnego? Zdaje się nie rozumiesz najprostszych rzeczy. Całe posty w tym wątku krytykują Kościół Katolicki w Polsce. A kościół to nie ksiądz proboszcz tylko przede wszystkim parafianie, którzy otwierają nie tylko serca ale i portfele aby pomóc inym. I ten artukuł to potwierdza. Jakby jakikolwiek ksiądz w jakimś Pcimiu Dolnym(wybór przypadkowy) nie pozwolił na taką zbiórkę pod kościołem to dapol już by grzmiał, że jak tak można! A tak siedzi cicho, bo komentuje tylko to co mu jest wygodne.

10
Trudne tematy / Odp: Dyskusje około kościelne
« dnia: Stycznia 29, 2018, 19:58:51  »
http://www.police24.pl/police-informacje-regionalne/2630-podliczono-zbiorke-pieniedzy-na-leczenie-malgorzaty-dyszkant.html

dapol, jakiś komentarz? Bo ty bardzo lubisz angażować się w kościelne tematy.

11
Tematy różne / Odp: Zatrucie Czadem
« dnia: Stycznia 03, 2018, 14:47:51  »
Po to jest ZGKiM powołany przez Gminę aby zajmował się takimi sprawami a nie Burmistrz osobiście. Po drugie zapewne ten blok to jakaś wspólnota mieszkaniowa, w której są mieszkania własnościowe i podjęcie decyzji o zmianie sposobu dostarczania ciepłej wody spowoduje konieczność opłacenia montażu takiej instalacji przez takich właścicieli z własnej kieszeni - a nie będą to małe koszta.
P.S. Kiedyś miałem problem z czasem w mieszkaniu rodziców. Zainstalowany czujnik czadu przy wietrznej pogodzie sygnalizował obecność czadu w pomieszczeniu. Piecyk kilka razy zmieniany na nowy, instalacja sprawna Jaka była decyzja dyrektora ZGKiM? Pisemny zakaz używania gazowego podgrzewacza wody.
Kiedyś problem z gazowymi podgrzewaczami wody był mniejszy bo palący sie w starych typach podgrzewaczach płomień wymuszał naturalny ruch powietrza w przewodzie kominowym. Teraz tego nie ma.

12
Nadzór nad inwestycjami leży, projekty są niedoszacowane (vide kanalizacja Tanowa). W czasie świątecznego spaceru zauważyłem na remontowanym przedszkolu na ul .Wyszyńskiego (chyba PP nr 8) wyblakłą tabliczkę z informacją o planowanym zakończeniu remontu 15.09.2017!! Zaczęli chyba w czerwcu (?) a teraz mają już 3,5 miesiąca poślizgu!! Czym to wytłumaczą? Też gliniastym podłożem? 

13
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Listopada 04, 2017, 21:05:49  »
Patrząc na Prezydentów RP poczynając o Jaruzela nasuwa się pytanie: po co nam, zwykłym Polakom ten urząd? Po co Senat, Sejmiki Wojewódzkie? Kasa z naszych podatków płynie na te funkcje, ich kancelarie, asystentów.

14
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Listopada 02, 2017, 14:19:25  »
Żeby ne było: nie głosowałem na PAD ale za stwierdzenie " kto cię wybrał - naród głupi" - takiemu debilowi odebrać polskie obywatelstwo i dać czas na opuszczenie kraju 24 h. Niech się uda tam gdzie mu lepiej. Znalał się mądrala.

15
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Października 13, 2017, 09:05:14  »
dapol, tak kończ dyskusję i zacznij pisać super ustawy. Przecież potrafić nie tylko krytykować? A może tylko to umiesz? Poszukaj czegoś w internecie na temat kościała i napisz w tamtym wątku. Alfa i Omega.
RPzpl: o merytorycznej odpowiedzi mówiąc gość, który parę postów wyżej stwierdza "z nimi nie ma dyskusji" - normalnie obaj jaśnie oświeceni dżentelmeni.
I ciągle w Policach? W Warszawie dla was roboty nie ma? Hejterzy!!!

Strony: [1] 2 3 ... 17