Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Janusz

Strony: [1]
1
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Sierpień 17, 2021, 18:19:15  »
Dawno tu nie zaglądałem, ale widzę, że towarzystwo nadal klawo i bez skrupułów obnaża swoje braki. Pamiętajcie, mowa jest srebrem, a milczenie złotem ;-)


RPzpl:
- 14 emerytura podpisana- kwota wolna od podatku do 30 tys, tylko że załapią się ci, co zarabiają średnio 1200 miesięcznie.- podniesienie progu podatkowego- nieopodatkowana emerytura do kwoty 2500[/color]

Przyznaj się, że nie masz bladego pojęcia czym jest kwota wolna. W sumie nie nie musisz się przyznawać, wszyscy już wiedzą że nie masz pojęcia o czym piszesz...


Na temat cen energii szkoda czasu na tłumaczenie. W skrócie: na EJ składać będą się jeszcze twoje wnuki. Musisz to zaakceptować, albo wyjechać z kraju przed złożeniem jak ;-)


Dapol:
Powiedz mi, wzrost cen materiałów i surowców budowlanych na całym świecie, to wina i inflacji w Polsce? Czy po prostu beztrosko powielasz krzykliwe nagłówki, bez jakiejkolwiek refleksji?


Energia i odpady. Mam wrażenie, że niespecjalnie kleisz fakty. Tak jak wspomniałem wyżej: nadrobienie braków z zakresu specjalistycznej wiedzy, nie nadrobisz w jedno popołudnie. Uważam za rozsądne, wypowiadać się w tematach o których masz chociaż minimalną wiedzę.


Twoje fikołki w sprawie Nowaka... Marnujesz się tutaj, powinieneś jechać na olimpiadę ;-) ciekawe, że ukry (współpracownicy Nowaka) już zaczęli się przyznawać, ale Ty nadal nie wierzysz. Mam nieodparte wrażenie, że jesteś jednym z tych, który uważa że "nocna zmiana" to fikcja.


Proponuję jeszcze, poznać podstawy ekonomii. Zrozumiecie wtedy, czym jest inflacja, w jaki sposób można na nią wpłynąć i w czym jest lepsza od deflacji.


Naprawdę, braki podstawowej wiedzy mnie przerażają. Pal licho wasze prawa wyborcze, wy nie wstydzicie się głosić swoich opinii- to mnie najbardziej przeraża

2
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Listopad 23, 2020, 23:10:28  »
przyjmijmy retorykę z TVP:
- TK pod przywództwem sędzi z berlina (dla przypomnienia żony byłego tajnego współpracownika SB "Wolfganga"), wydał wyrok na Polki


Dociera coś do prawych łbów?

O, czyli jednak przeszkadza komunistyczna przeszłość? Czy to tylko podwójne standardy i żadnego żalu nie masz np do: Kwacha, Olejnik, Bolka, czy Michnika?

Cieszę się, że nagle ludziom zaczęła przeszkadzać czerwona przeszłość, ale raz że jest za późno, a dwa nie bądźcie wybiórczy, bo zwyczajnie się ośmieszacie ;-)

3
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Sierpień 01, 2020, 00:32:26  »
Typowe dla prawej strony sceny politycznej

Niestety tym tekstem obnażyłeś swoją mizerną wiedzę, na temat polityki.

A co do waszych przepychanek pis-po: mam nadzieję, że wasze betonowe pokolenie prędzej czy później przestanie się udzielać w polityce.

Strony: [1]