Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868223 razy)

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2160 dnia: Maja 09, 2021, 08:58:47 »
Jarosłwa kaczyński. Mateusz morawiecki też, ale cały czas się patrzył na Jarosława, czy może
Pokaż jakieś źródło.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2161 dnia: Maja 09, 2021, 11:11:17 »

Pudelek
Po co? I tak nie uwierzysz  :P .
Daj chwile czasu, a słowo ciałem się stanie
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2162 dnia: Czerwca 23, 2021, 23:08:51 »
Pytanie mam do Januszy ekonomii. Niech podadzą ile zarabiali w 2015 r. i ile procentowo zarabiają więcej w 2021r.? I niech tak samo podadzą ceny chleba, benzyny lub czegokolwiek.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2163 dnia: Czerwca 24, 2021, 05:20:05 »
Niech podzadzą ceny jakichkolwiek usług, ceny materiałów budowlanych, ceny prądu, wody, śmieci
Niech podadzą ile kosztowała baryłka ropy wtedy, a ile teraz.
I niech janusze ekonomi powiedzą, czy dobrobyt społeczeństwa buduje się na modelu wzrostu wypłat z jednoczesnym podnoszeniem cen w sklepach i czy nakładanie coraz to nowych podatków również wiąże się z ich dobrobytem.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2164 dnia: Czerwca 24, 2021, 09:19:25 »
Niech podzadzą ceny jakichkolwiek usług, ceny materiałów budowlanych, ceny prądu, wody, śmieci
Niech podadzą ile kosztowała baryłka ropy wtedy, a ile teraz.
I niech janusze ekonomi powiedzą, czy dobrobyt społeczeństwa buduje się na modelu wzrostu wypłat z jednoczesnym podnoszeniem cen w sklepach i czy nakładanie coraz to nowych podatków również wiąże się z ich dobrobytem.
Czyli nie podasz, bo byś się skompromitował.  Pensje rosną dużo szybciej niż ceny. Ceny rosły zawsze z roku na rok mniej więcej tyle samo.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2165 dnia: Czerwca 24, 2021, 18:37:49 »
Janek wstawaj, zesrałeś sie
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2166 dnia: Czerwca 24, 2021, 19:12:58 »
Janek wstawaj, zesrałeś sie
Jak masz kogoś w rodzinie na emeryturze, to spytaj się ile wzrosła od 2015 roku i porównaj to z cena np. Chleba. Nie dziękuj.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2167 dnia: Czerwca 24, 2021, 20:47:48 »
Porównaj to z ceną fryzjera, który strzygł mnie w 2015 za 12 zł, a dzisiaj płacę 25. 100% wzrostu za usługę, ale janek/dzbanek dalej będzie popychał swoje głodne kawałki.
Byczku, te twoje marne próby trollingu - już tak niewielu się na nie łapie.
Spytaj się przedsiębiorców i ludzi ciężko pracujących zagranicą, co myślą o tej dobrej zmianie i nowym ładzie.
Będziesz miał coś ciekawego do powiedzenia, jak hans pozwoli odejść ci od betonuarki, to porozmawiamy.
Na początku te twoje wysrywy były nawet zabawne, z czasem ich powtarzalność staje się nurząca. Postaraj się bardziej byczku
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2168 dnia: Czerwca 24, 2021, 21:17:51 »
Nie no spoko. Cena fryzjera. XD I dlatego to Jarek wygrywa wybory, a Ty się nadal dziwisz dlaczego. :-)
Poza tym nieźle Cię dyma ten fryzjer. Ja płaciłem 6 lat temu 25. Teraz płacę 30.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2169 dnia: Czerwca 26, 2021, 12:42:03 »
Fryzjerka, byczku
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2170 dnia: Czerwca 26, 2021, 12:53:45 »
Porównaj to z ceną fryzjera, który strzygł mnie w 2015 za 12 zł, a dzisiaj płacę 25.


Post Merge: Czerwca 26, 2021, 12:54:46
A poza tym, skoro 6 lat temu miałeś 10 lat, A teraz masz 16, to nie dziwne, że tak cena wzrosła. Za dzieci jest taniej.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2171 dnia: Czerwca 26, 2021, 17:09:43 »
Tak, tak jasiu. Ludziom żyje się lepiej
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2172 dnia: Czerwca 27, 2021, 17:59:01 »
Tak, tak jasiu. Ludziom żyje się lepiej
Mnie żyje się lepiej. I większości moich znajomych i rodziny.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2021, 18:00:46 wysłana przez Jan z nerką »

Offline Janusz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2173 dnia: Sierpnia 17, 2021, 18:19:15 »
Dawno tu nie zaglądałem, ale widzę, że towarzystwo nadal klawo i bez skrupułów obnaża swoje braki. Pamiętajcie, mowa jest srebrem, a milczenie złotem ;-)


RPzpl:
- 14 emerytura podpisana- kwota wolna od podatku do 30 tys, tylko że załapią się ci, co zarabiają średnio 1200 miesięcznie.- podniesienie progu podatkowego- nieopodatkowana emerytura do kwoty 2500[/color]

Przyznaj się, że nie masz bladego pojęcia czym jest kwota wolna. W sumie nie nie musisz się przyznawać, wszyscy już wiedzą że nie masz pojęcia o czym piszesz...


Na temat cen energii szkoda czasu na tłumaczenie. W skrócie: na EJ składać będą się jeszcze twoje wnuki. Musisz to zaakceptować, albo wyjechać z kraju przed złożeniem jak ;-)


Dapol:
Powiedz mi, wzrost cen materiałów i surowców budowlanych na całym świecie, to wina i inflacji w Polsce? Czy po prostu beztrosko powielasz krzykliwe nagłówki, bez jakiejkolwiek refleksji?


Energia i odpady. Mam wrażenie, że niespecjalnie kleisz fakty. Tak jak wspomniałem wyżej: nadrobienie braków z zakresu specjalistycznej wiedzy, nie nadrobisz w jedno popołudnie. Uważam za rozsądne, wypowiadać się w tematach o których masz chociaż minimalną wiedzę.


Twoje fikołki w sprawie Nowaka... Marnujesz się tutaj, powinieneś jechać na olimpiadę ;-) ciekawe, że ukry (współpracownicy Nowaka) już zaczęli się przyznawać, ale Ty nadal nie wierzysz. Mam nieodparte wrażenie, że jesteś jednym z tych, który uważa że "nocna zmiana" to fikcja.


Proponuję jeszcze, poznać podstawy ekonomii. Zrozumiecie wtedy, czym jest inflacja, w jaki sposób można na nią wpłynąć i w czym jest lepsza od deflacji.


Naprawdę, braki podstawowej wiedzy mnie przerażają. Pal licho wasze prawa wyborcze, wy nie wstydzicie się głosić swoich opinii- to mnie najbardziej przeraża

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2174 dnia: Sierpnia 17, 2021, 20:13:19 »
Dawno tu nie zaglądałem, ale widzę, że towarzystwo nadal klawo i bez skrupułów obnaża swoje braki. Pamiętajcie, mowa jest srebrem, a milczenie złotem ;-)


RPzpl:
- 14 emerytura podpisana- kwota wolna od podatku do 30 tys, tylko że załapią się ci, co zarabiają średnio 1200 miesięcznie.- podniesienie progu podatkowego- nieopodatkowana emerytura do kwoty 2500[/color]

Przyznaj się, że nie masz bladego pojęcia czym jest kwota wolna. W sumie nie nie musisz się przyznawać, wszyscy już wiedzą że nie masz pojęcia o czym piszesz...


Na temat cen energii szkoda czasu na tłumaczenie. W skrócie: na EJ składać będą się jeszcze twoje wnuki. Musisz to zaakceptować, albo wyjechać z kraju przed złożeniem jak ;-)


Dapol:
Powiedz mi, wzrost cen materiałów i surowców budowlanych na całym świecie, to wina i inflacji w Polsce? Czy po prostu beztrosko powielasz krzykliwe nagłówki, bez jakiejkolwiek refleksji?


Energia i odpady. Mam wrażenie, że niespecjalnie kleisz fakty. Tak jak wspomniałem wyżej: nadrobienie braków z zakresu specjalistycznej wiedzy, nie nadrobisz w jedno popołudnie. Uważam za rozsądne, wypowiadać się w tematach o których masz chociaż minimalną wiedzę.


Twoje fikołki w sprawie Nowaka... Marnujesz się tutaj, powinieneś jechać na olimpiadę ;-) ciekawe, że ukry (współpracownicy Nowaka) już zaczęli się przyznawać, ale Ty nadal nie wierzysz. Mam nieodparte wrażenie, że jesteś jednym z tych, który uważa że "nocna zmiana" to fikcja.


Proponuję jeszcze, poznać podstawy ekonomii. Zrozumiecie wtedy, czym jest inflacja, w jaki sposób można na nią wpłynąć i w czym jest lepsza od deflacji.


Naprawdę, braki podstawowej wiedzy mnie przerażają. Pal licho wasze prawa wyborcze, wy nie wstydzicie się głosić swoich opinii- to mnie najbardziej przeraża

Niby Janusz, a się zna.