Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Tadek

Strony: [1]
1
Tematy różne / Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« dnia: Maj 13, 2017, 13:45:24  »
Twój seksistowski post z tyloma błędami świadczy o tym, że do matury masz jeszcze dużo czasu.
No wiesz przejrzałem  swój post, no tak walnąłem byka szt. 1 (wspomiałaś / wspomniałaś) więcej błędów nie widzę, mógł się zdarzyć, bo pisałem przez telefon. A ty jak widzę polonistka, miło. O wieku nie będę pisał. Jakoś nie widzę, że mój post jest seksistowski, nie mam nic do kobiet, a z twojego postu można wyciągnąć wniosek ze to ty dyskryminujesz płeć przeciwną (twojego męża) próbując wykonać robotę, która należy do niego.
"Bo jak sama wspomiałaś samoobsługatak jak w sklepie. Żale wylewasz w pierwszym poście. Po drugie ot takich robót są faceci. W ogół to ciężko dojść, o co ci właściwie chodzi. No chyba, że musiał twój pan i władca ruszyć swoje cztery litery i się trochę spocić. "   
Ja znalazła sześć razy tyle.


Rozumiem, że kobieta winna siedzieć w domu przy garach, prać i dzieci niańczyć. A faceci prężyć muskuły.
Przykro mi, że nie rozumiesz słowa seksistowski.

2
Tematy różne / Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« dnia: Maj 13, 2017, 12:26:41  »
Odstaw już te dopalacze, albo chociaż ogranicz.
Bardzo inteligentne rozwinięcie wątku. Dużo wnosi.

Post Merge: Maj 13, 2017, 12:48:43
- co byś zrobił gdyby pracownicy firmy utylizacyjnej porysowali twój/twojej kobiety samochód podczas wyciągania rzeczonej lodówki?

Mimo wszystko mam nadzieję, że wszyscy tutaj się ich doczekamy i twoje malkontenctwo zostanie podparte czymś więcej niźli tylko "w transnecie pracujo chamy, kobicie nie pomogli!!!111jeden".


Widać Ty wsadziłbyś stary sprzęt do nowiutkiego Lamborghini. To nie jest strach, że porysują, tylko Twój głupota.[/size]Do domu także nie wpuszczasz hydraulika, bo porysuje kafelki, ani Pana do telewizora, bo stłucze kryształ.
Ja także pracuję w usługach i jak klientowi coś uszkodzę, co się nigdy nie zdarzyło, mam wystarczające OC na pokrycie ewentualnych strat. Normalna sprawa w biznesie.Twoja opinia o TransNecie: "w transnecie pracujo chamy, kobicie nie pomogli!!!111jeden" tłumaczy strach przed nieprzeszkolonymi i niekompetentnymi pracownikami.
Tadea

3
Tematy różne / Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« dnia: Maj 09, 2017, 16:44:10  »
Nie jestem bezstronną i obiektywną dziennikarką GS24 lub Telewizji Police. Więc informację (jak napisałam w tytule posta) skomentowałam subiektywnie i na wesoło.
Jedyne żale mogę mieć do niekompetentnych i bez empatii urzędników, z którymi często mam do czynienia, a którzy w tym przypadku myślą jak niektórzy forumowicze: na skład jedzie się z własną łopatą, aby załadować cztery tony węgla. 
Oddajesz lodówkę, przygotuj się  samodzielne na doniesienie jej do wyznaczonego kontenera i ustawieniu jej w odpowiednim wewnątrz miejscu.


Tadea

4
Tematy różne / Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« dnia: Maj 09, 2017, 16:19:50  »
Bo jak sama wspomiałaś samoobsługa, tak jak w sklepie. Żale wylewasz w pierwszym poście. Po drugie ot takich robót są faceci. W ogół to ciężko dojść o co ci właściwie chodzi. No chyba że musiał twój pan i władca ruszyć swoje cztery litery i się trochę spocić.
Nie dziwię się, że w mojej informacji nie wiesz, o co chodzi. Twój seksistowski post z tyloma błędami świadczy o tym, że do matury masz jeszcze dużo czasu.

Post Merge: [time]Maj 09, 2017, 16:27:29 [/time]
Tadek, a jakie żale byś wylewał na forum, jakby pracownicy transnetu wyciągając ową lodówkę z samochodu rzekomej pani, niefortunnie uszkodzili powłokę lakierniczą, ewentualnie jakąś uszczelkę, czy cokolwiek w jej samochodzie? w jakim kierunku twoje forumowe żale by ewoluowały? niedoświadczeni pracownicy transnetu biorą  się za robotę do której nie mają ani przeszkolenia, ani kwalifikacji? kto im na to pozwolił? człowiek chce zutylizować elektrośmieci jak należy, to jeszcze mu auto uszkodzą?

Po pierwsze masz pewnie złe doświadczenia ze swoją matką, jak piłowałeś deski na stole w salonie. Żadna kobieta nie wpadłaby na pomysł wożenia starej lodówki w swoim nowym cacku.
Po drugie, wolę jechać do Castoramy, zamiast Leroy Merlin,  gdyż w Castoramie są mili, przeszkoleni i pomocni sprzedawcy i sprzedawczynie. Zresztą nie tylko ja tak wybieram. Wystarczy porównać kolejki przy kasach. 

5
Tematy różne / Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« dnia: Maj 08, 2017, 10:23:50  »
Nie wiem, w którym miejscu wylewałam jakieś żale.
Jest to krótka informacja (jak w tytule).
Poinformowałam wszystkich forumowiczów, by nie byli zaskoczeni tak jak ja samoobsługą w PSZOKu, a nie mają tego szczęścia co ja, że mąż błyskawicznie przybył z odsieczą.


PS. Okazuje się że nawet prawdziwa informacja, skrzętnie ukrywana na stronie Transnetu oraz na reklamie na Tanowickiej, pobudza do życia forumowych malkontentów
Tadea

6
Tematy różne / Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« dnia: Maj 07, 2017, 09:21:38  »
Jeśli jesteś muskularną, silną kobietą, a masz w bagażniku dużą, starą, zepsutą lodówkę - nie wyrzucaj jej byle gdzie: do lasu, do rzeki, do sąsiada.
Przyjedź do Trans-netu.
W naszym punkcie na Tanowskiej oddasz zupełnie za darmo swoją wysłużona lodówkę o masie własnej 45 kG - i pokażesz moc swoich mięśni.
Gdyż nasz punkt jest samoobsługowy, a żaden z pracowników Transnetu nie jest upoważniony do noszenia ciężarów.


Zostań mistrzynią strongmenów Polic i okolic.
7
Tematy różne / Tokarz - ślusarz
« dnia: Kwiecień 25, 2017, 10:47:53  »
Hej,
szukam tokarza - ślusarza - potrzebuję naprawić metalowy zawias drzwiczek od stalowego pieca - nawiercić, przyspawać, nagwintować.
Jakby ktoś znał taką złotą rączkę i podzielił się namiarami.
Z góry dziękuję za jakikolwiek odzew
Tadek

Post Merge: Kwiecień 26, 2017, 17:22:05
Znalażłem
bardzo sympatyczny i uczynny człowiek
wykonał robotę od ręki
Police, Kościuszki 43 - jakby ktoś szukał

8
Turystyka / Odp: Zwiedzanie Polic oraz okolic
« dnia: Marzec 27, 2017, 08:12:25  »

Wpisany na wszelkie listy ochrony przyrody na świecie
[size=78%]https://www.swidwie.pl/[/size]


Małe centrum naukowe
http://toee.pl/


wwwegornik


Strony: [1]