Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DEtonator

Strony: [1] 2 3 ... 265
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 24, 2021, 02:50:38  »
DOPIERO od dwóch miesięcy jest po prostu pluciem w twarz pracowników 

Proponuję masowe zwolnienia na żądanie.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 23, 2021, 21:02:37  »
Kiedyś miałem to nie
Ale Janusz biznesu xD

Kiedyś miałem nieszczęście pracować u takiego pseudobiznesmena, który miał potencjał być krezusem na szczecińskim rynku motoryzacyjnym... Dziś nie może się opędzić od komorników. :)

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 23, 2021, 10:25:31  »
no przecież katarczycy zainwestowali

Dokładnie, osobiście mam nadzieję, że ci partacze już nigdy nie dojdą do władzy.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 23, 2021, 10:03:38  »
Trzeba mieć nadzieję, że Z.Ch. przejdą przez ten trudny okres możliwie łagodnie, jako największy zakład pracy w rejonie jest ważnym ogniwem w lokalnej i krajowej gospodarce. Trudno sobie wyobrazić Police bez zakładów...

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 23, 2021, 09:45:32  »
Nieładnie porównywać ludzi do zwierząt.

A to dlaczego? Pewnie za porównanie do tygrysa, czy lwa byś się nie obraził.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 21, 2021, 09:34:13  »
Podwyzki procentowe sa ok, ale tylko wtedy, gdy pracownicy sa prawidlowo zaszeregowani a roznice widelkowe w grupach odpowiednio dopasowane. Tak jest na calym swiecie.

7
Sprawy bieżące / Odp: Nowe podwyżki opłat w SM CHEMIK
« dnia: Październik 15, 2021, 06:06:56  »
John vel trolling Master :)

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 14, 2021, 11:07:54  »
Ale jaja :)

9
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Październik 09, 2021, 12:50:34  »
I wylądowali w stajni...

10
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Październik 09, 2021, 12:34:31  »
„GDZIE SĄ DZIECI??!”
To hasło stało się ostatnio najbardziej modnym okrzykiem rodzimego lewactwa - od ław sejmu, poprzez media aż po ceremonię rozdania nagród Nike.
Trwający od kilku tygodni kryzys na naszej granicy z Białorusią osiągnął kolejny etap. Gdy zrozumiano, że powszechnej litości nie da się już wzbudzić widokiem zmarzniętego kotka w objęciach imigrantki, użyto broni mocniejszej – dzieci. Zrobiono to z pełną świadomością, iż w naszej kulturze dziecko jest szczególnie chronione, a jego zdrowie i życie stanowi wartość najwyższą. I właśnie ten fakt – licząc na histeryczną reakcję części naszego społeczeństwa - postanowiono wykorzystać z premedytacją.
W tym miejscu warto dodać, że w kulturze islamskiej życie dziecka, a zwłaszcza dziewczynki, nie stanowi żadnej wartości. Jest ono własnością ojca, który może nim dowolnie dysponować, a nawet pozbawić go życia. Nic zatem dziwnego, że tzw. uchodźcy wykorzystują dzieci jako żywe tarcze. Tak postępowali terroryści z Państwa Islamskiego, Palestyńczycy i wielu innych muzułmanów, którzy atakując pozycje przeciwnika, skrywali się za kobietami i dziećmi.
Również w czasie poprzedniej fali migracji do Europy, w 2015 r., posługiwano się dziećmi. To właśnie wtedy czeski prezydent Milosz Zeman, narażając się zachodnioeuropejskim elitom, odważnie stwierdził, że dzieci służą jako żywe tarcze ludziom z iPhone'ami. Dodał również, że ci, którzy chowają się za dziećmi, nie zasługują na współczucie, bo zabierając je na małe łodzie, wiedzą, że ryzykują ich utopieniem.
Z podobną metodą mamy do czynienia obecnie.
Sprowadzeni na Białoruś islamscy imigranci nielegalnie granicę zaczęli forsować ostatnio właśnie z dziećmi. Kolejny już „dramat” to historia głodnego i przemoczonego ojca oraz jego 2-letniej, chorej na epilepsję córki, którzy od 3 dni błądzą po podlaskich bagnach. Może jednak zamiast bezrefleksyjnego kolportowania tych ckliwych opowieści, warto by było publicznie zadać banalnie proste pytanie – dlaczego ów imigrant naraża życie swojej chorej córeczki zamiast do Polski dostać się w sposób cywilizowany i bezpieczny, w miejscu do tego przeznaczonym – przez przejście graniczne.
Im więcej takich artykułów, im więcej happeningów urządzanych przez szemrane fundacje – nie wiadomo przez kogo finansowane, im więcej lewackich polityków, dziennikarzy i aktywistów domagających się w sejmie, na konferencjach prasowych i w telewizyjnych studiach odpowiedzi na tytułowe pytanie, tym większa będzie inwazja imigrantów. W przeciwieństwie do licznych naszych pożytecznych idiotów, Putin i Łukaszenka nie są głupi. Ani głusi. Ich służby uważnie obserwują próby narzucenia naszemu społeczeństwu odpowiedniej narracji przez całe to „elitarne” tałatajstwo i czujnie wsłuchują się w ich donośny skowyt wykorzystujący propagandowe tuby swojego reżimu w postaci TVN24, Newsweeka, Onetu czy Gazety Wyborczej. I nieprzypadkowo obecnie Białoruś wpycha do Unii Europejskiej 10-krotnie więcej imigrantów przez Polskę niż przez Litwę, gdzie opozycja wykazuje się jednak znacznie większym poczuciem racji stanu i ilorazem inteligencji.
Co nas czeka w przyszłości?
Zwłoki! Podobnie jak 6 lat temu europejską opinię publiczną epatowano wstrząsającym widokiem martwego 3-letniego Syryjczyka na plaży tureckiego kurortu Bodrum, tak teraz musimy być przygotowani na podobne zdjęcia przy białoruskiej granicy. I właśnie dlatego dla naszej Targowicy niezbędna jest tam obecność zaprzyjaźnionych mediów, o co tak nachalnie apelują niezawodne „autorytety”.

http://www.facebook.com/Antek-Muzykant-Komentuje-530073700378239/

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 28, 2021, 17:43:22  »
Jasiek to chyba jakiś forumowy "Kryptonim szef". :)

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 25, 2021, 17:44:38  »
Dlaczego piwo nie drożeje??!

Podrożeje, średnio o 5 zł, ale Jasiek ma kolejne w drodze, więc będzie miał następne 500+ na Harnasie. Taki to pożyje, Panie. :)

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 20, 2021, 15:19:23  »
Polecam prezesom lekturę tego forum przed negocjacjami o podwyżki. xD

Możesz dorobić jako "sygnalista". :)

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 18, 2021, 08:59:52  »
Jak żyć panie Prezesie, jak żyć

Weź kredyt i zmień pracę.

Post Merge: Wrzesień 18, 2021, 09:10:46
Chyba chodzi o" Baronów" związkowych.

Tylko Wy możecie to zmienić wybierając w przyszłości osoby, którym zaufacie i które będą walczyć o Wasze wspólne interesy jak o swoje. Leśnym dziadkom trzeba powiedzieć "do widzenia".

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 17, 2021, 15:32:26  »
A to nie jest tak, że przedstawiciele pracowników w Radzie Zakładowej są chronieni przed zwolnieniem przez Prawo Pracy?

Strony: [1] 2 3 ... 265