Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DEtonator

Strony: [1] 2 3 ... 265
1
Sprawy bieżące / Odp: Nowe podwyżki opłat w SM CHEMIK
« dnia: Październik 15, 2021, 06:06:56  »
John vel trolling Master :)

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 14, 2021, 11:07:54  »
Ale jaja :)

3
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Październik 09, 2021, 12:50:34  »
I wylądowali w stajni...

4
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Październik 09, 2021, 12:34:31  »
„GDZIE SĄ DZIECI??!”
To hasło stało się ostatnio najbardziej modnym okrzykiem rodzimego lewactwa - od ław sejmu, poprzez media aż po ceremonię rozdania nagród Nike.
Trwający od kilku tygodni kryzys na naszej granicy z Białorusią osiągnął kolejny etap. Gdy zrozumiano, że powszechnej litości nie da się już wzbudzić widokiem zmarzniętego kotka w objęciach imigrantki, użyto broni mocniejszej – dzieci. Zrobiono to z pełną świadomością, iż w naszej kulturze dziecko jest szczególnie chronione, a jego zdrowie i życie stanowi wartość najwyższą. I właśnie ten fakt – licząc na histeryczną reakcję części naszego społeczeństwa - postanowiono wykorzystać z premedytacją.
W tym miejscu warto dodać, że w kulturze islamskiej życie dziecka, a zwłaszcza dziewczynki, nie stanowi żadnej wartości. Jest ono własnością ojca, który może nim dowolnie dysponować, a nawet pozbawić go życia. Nic zatem dziwnego, że tzw. uchodźcy wykorzystują dzieci jako żywe tarcze. Tak postępowali terroryści z Państwa Islamskiego, Palestyńczycy i wielu innych muzułmanów, którzy atakując pozycje przeciwnika, skrywali się za kobietami i dziećmi.
Również w czasie poprzedniej fali migracji do Europy, w 2015 r., posługiwano się dziećmi. To właśnie wtedy czeski prezydent Milosz Zeman, narażając się zachodnioeuropejskim elitom, odważnie stwierdził, że dzieci służą jako żywe tarcze ludziom z iPhone'ami. Dodał również, że ci, którzy chowają się za dziećmi, nie zasługują na współczucie, bo zabierając je na małe łodzie, wiedzą, że ryzykują ich utopieniem.
Z podobną metodą mamy do czynienia obecnie.
Sprowadzeni na Białoruś islamscy imigranci nielegalnie granicę zaczęli forsować ostatnio właśnie z dziećmi. Kolejny już „dramat” to historia głodnego i przemoczonego ojca oraz jego 2-letniej, chorej na epilepsję córki, którzy od 3 dni błądzą po podlaskich bagnach. Może jednak zamiast bezrefleksyjnego kolportowania tych ckliwych opowieści, warto by było publicznie zadać banalnie proste pytanie – dlaczego ów imigrant naraża życie swojej chorej córeczki zamiast do Polski dostać się w sposób cywilizowany i bezpieczny, w miejscu do tego przeznaczonym – przez przejście graniczne.
Im więcej takich artykułów, im więcej happeningów urządzanych przez szemrane fundacje – nie wiadomo przez kogo finansowane, im więcej lewackich polityków, dziennikarzy i aktywistów domagających się w sejmie, na konferencjach prasowych i w telewizyjnych studiach odpowiedzi na tytułowe pytanie, tym większa będzie inwazja imigrantów. W przeciwieństwie do licznych naszych pożytecznych idiotów, Putin i Łukaszenka nie są głupi. Ani głusi. Ich służby uważnie obserwują próby narzucenia naszemu społeczeństwu odpowiedniej narracji przez całe to „elitarne” tałatajstwo i czujnie wsłuchują się w ich donośny skowyt wykorzystujący propagandowe tuby swojego reżimu w postaci TVN24, Newsweeka, Onetu czy Gazety Wyborczej. I nieprzypadkowo obecnie Białoruś wpycha do Unii Europejskiej 10-krotnie więcej imigrantów przez Polskę niż przez Litwę, gdzie opozycja wykazuje się jednak znacznie większym poczuciem racji stanu i ilorazem inteligencji.
Co nas czeka w przyszłości?
Zwłoki! Podobnie jak 6 lat temu europejską opinię publiczną epatowano wstrząsającym widokiem martwego 3-letniego Syryjczyka na plaży tureckiego kurortu Bodrum, tak teraz musimy być przygotowani na podobne zdjęcia przy białoruskiej granicy. I właśnie dlatego dla naszej Targowicy niezbędna jest tam obecność zaprzyjaźnionych mediów, o co tak nachalnie apelują niezawodne „autorytety”.

http://www.facebook.com/Antek-Muzykant-Komentuje-530073700378239/

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 28, 2021, 17:43:22  »
Jasiek to chyba jakiś forumowy "Kryptonim szef". :)

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 25, 2021, 17:44:38  »
Dlaczego piwo nie drożeje??!

Podrożeje, średnio o 5 zł, ale Jasiek ma kolejne w drodze, więc będzie miał następne 500+ na Harnasie. Taki to pożyje, Panie. :)

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 20, 2021, 15:19:23  »
Polecam prezesom lekturę tego forum przed negocjacjami o podwyżki. xD

Możesz dorobić jako "sygnalista". :)

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 18, 2021, 08:59:52  »
Jak żyć panie Prezesie, jak żyć

Weź kredyt i zmień pracę.

Post Merge: Wrzesień 18, 2021, 09:10:46
Chyba chodzi o" Baronów" związkowych.

Tylko Wy możecie to zmienić wybierając w przyszłości osoby, którym zaufacie i które będą walczyć o Wasze wspólne interesy jak o swoje. Leśnym dziadkom trzeba powiedzieć "do widzenia".

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 17, 2021, 15:32:26  »
A to nie jest tak, że przedstawiciele pracowników w Radzie Zakładowej są chronieni przed zwolnieniem przez Prawo Pracy?

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 17, 2021, 15:13:08  »
Oczywiście wiem ile chleb kosztuje, zdaję sobie sprawę, że ceny idą w górę, to jest normalne, że jak pracujesz, to nie po to, by za każdym razem oglądać pieniądz trzy razy zanim go wydasz. W dużych koncernach ważna jest jedność pracowników i ich zaangażowanie w bieżące sprawy. W Polsce niestety związki zawodowe grają każdy na swoim podwórku, co znacznie osłabia ich pozycję. Dlatego pracodawcy to bezlitośnie wykorzystują i ściemniają rok w rok. Musicie zrozumieć, że bez silnych związków niczego w takich firmach nie osiągniecie, czy to się Wam podoba, czy nie.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 17, 2021, 13:24:07  »
Żal to jest tych co leją na związki, a chcą podwyżek, jednocześnie krytykując jakiekolwiek związkowe działania. Nie ma jedności, dlatego pracodawcy będą z Wami grać w kotka i myszkę. Inną sprawą jest to, że postawa wielu związkowców wręcz zniechęca do uczestnictwa w tej parodii. Każdy może wstąpić do związku i zacząć aktywnie działać. Narzekać jest najłatwiej.

12
Trudne tematy / Odp: Dyskusje około kościelne
« dnia: Wrzesień 15, 2021, 12:45:16  »
O! Nasz chodzący aniołek ideał się obudził :)

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 14, 2021, 16:18:37  »
Co do zasady coroczne podwyżki powinny być nieco ponad współczynnik inflacyjny plus jakaś jednorazowa premia, biorąc pod uwagę siłę nabywczą polskiej wypłaty podstawa podwyżki conajmniej x2. Oczywiście przy dobrych wynikach finansowych. Związki powinny negocjować na poziomie przynajmniej całej grupy, na poziomie lokalnym ciężko jest ugrać coś bardzo korzystnego.

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 14, 2021, 15:00:59  »
"Prawie 53 mln zł zysku netto osiągnęła w pierwszym półroczu Grupa Kapitałowa Grupa Azoty Police. To o ponad 23 mln zł więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Z kolei skonsolidowany wynik EBITDA wyniósł ponad 129 mln zł, co oznacza wzrost o ponad 30 mln zł względem pierwszego półrocza 2020 r."

Źródło: Kurier Szczeciński

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 21, 2021, 20:47:18  »
Przychodzi młody 20 lat dostaje 2600+1050 dodatku i do 26 roku życia nie płaci podatku to zarobi więcej niż 27 latek który przyjmie się w tym samym czasie.

PiS da! ;)

Strony: [1] 2 3 ... 265