Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DEtonator

Strony: [1] 2 3 ... 255
1
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Lipiec 04, 2020, 18:04:41  »
Z uwagi na swoje wykształcenie i doświadczenie zawodowo-menadżerskie był jednym z doradców od ekonomii, ale nie był w rządzie Tuska. Doradcą można być, tylko niekoniecznie ktoś, kto z takiego doradzania korzysta będzie proponowane rozwiązania zaraz wdrażał w życie...

2
Trudne tematy / Odp: Menele na deptaku
« dnia: Czerwiec 23, 2020, 22:05:40  »
Dapol jako penitencjarny weteran ma w krwiobiegu sposoby radzenia sobie z patologią, w końcu przerabiał te tematy od dzieciństwa. Normalny człowiek jest bezradny stając w obliczu podobnych wyzwań i szuka pomocy w państwowych służbach. Właśnie dziś tacy z "patodoświadczeniem" pchają się w Polsce na cokoły społecznego poklasku pociskając swoje "prawdy nawróconych zbirów". Nie dawajcie się na to nabrać. Gonić tałatajstwo gdzie się tylko da.

3
Trudne tematy / Odp: kościół - ogólne dyskusje
« dnia: Czerwiec 19, 2020, 08:25:21  »
W Niemczech sporo "wierzących" rodaków wyparło się wiary dla uniknięcia podatku, a potem w Polsce ZONK, bo ksiądz nie chce ślubu dać, czy pochować w obrządku katolickim. Ale fakt, podatek na KK powinien być dobrowolny i płacony tylko przez osoby, które chcą płacić. Nic na siłę.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 19, 2020, 00:21:10  »
A jednak... Skansen KOMUNY. Dobranoc.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 16, 2020, 07:27:54  »
Powłoka ceramiczna nie zabezpiecza przed kwasem, i na pewno nie na 5 lat.

Nie wiedziałem, że zakład emituje kwas do atmosfery, aż dziwne, że prawo pozwala na takie praktyki. Oczywiście, że gwarancji nikt nie da, bo tylko głupek da na siebie przerzucić odpowiedzialność.
Poza tym są jeszcze plastiki , gumy i szyby, których się powłoką nie zabezpiecza, a zniszczeniu przez pochlanie ulegają.

Oczywiście, że się zabezpiecza, tylko faktycznie nie wiadomo, czy przed tym co leci z nieba w Policach da się zabezpieczyć. Wolę tego nie testować...

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 11, 2020, 08:38:04  »
Jak ktoś ma w miarę nowe auto, to można pomyśleć o zabezpieczeniu lakieru powłoką ceramiczną, takie coś starcza na około 5 lat. Można też okleić folią, to starcza nawet do 10 lat, ale jest dość drogim zabiegiem. Ogólnie Z.Ch mogłyby coś w tym temacie pomyśleć, bo jak widać niszczone są samochody nie tylko ich pracowników.

7
jak powiedział Wielki Noblista z Gdańska.

Bolek? Ten prymityw, który przez ostatnie lata pokazuje jaka słoma mu z butów wystaje? Przyznam, że on komuchom wyszedł nieźle, i to oni powinni za jego wykreowanie dostać Nobla, bez picu.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 26, 2020, 15:24:24  »
Właśnie, zamiast kasy na odszkodowania i parkingowiec może warto będzie pracownikom zaproponować opcję finansowania biletów miesięcznych SKM, na tym mogłyby zyskać wszystkie strony, nie wspominając już o ekologii.

9
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Maj 22, 2020, 16:25:54  »
Ciekawy wywiad: http://fakty.interia.pl/autor/lukasz-szpyrka/news-lukasz-szumowski-dla-interii-nie-musze-byc-ministrem,nId,4510180

To chyba najlepszy do tej pory przykład, który potwierdza, że w polskiej polityce nie ma miejsca dla uczciwych ludzi.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 14, 2020, 17:17:56  »
Niektórzy oglądają filmy :P

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 08, 2020, 21:52:48  »
Mysle, ze po weekendzie podniosa wiadukt

Już podnieśli

12
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Kwiecień 30, 2020, 17:52:10  »
Powiem ci tak, wielu z nich płaciło za wizytę, tylko wyznawcy religii pisowskiej, jak wielu na tym forum, nie potrafią odróżnić, łapówki, od zapłaty za wizytę.

Płacili za wizytę leżąc w szpitalnych salach... Jasne. Co do zgłaszania, byłem w takim stanie, że po takiej "opiece" chciałem jak najszybciej opuścić ten "szpital". Za rządów Grodzkiego panowała skrajna patologia, przeżyłem to na własnej skórze, dlatego nie dziwią mnie te zarzuty o łapówki. Szkoda, że anonimowe. Za rękę nikogo nie złapałem, zresztą po takim czasie ruszać te sprawy, szczególnie w kraju, gdzie bardzo często prawo stoi po stronie przestępców, najzwyczajniej nie ma sensu.

13
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Kwiecień 30, 2020, 14:06:24  »
A zgłosiłeś to ?

Nie mam czasu paprać się w gównie, poza tym ja nikomu niczego nie wręczałem, widziałem tylko, jak ci, co dali w łapę byli lepiej traktowani. Fakt ten ma raczej aspekt moralny, nie prawny. I chyba tak naprawdę o to w tym wszystkim chodzi.

14
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Kwiecień 30, 2020, 10:44:47  »
Ale jak widzę pobierasz plotki, i nic więcej a Dominik prosił o konkrety.

Przecież to są konkrety, za rządów owego pana łapówkarstwo w tym szpitalu panowało na niepojętą skalę. Brali wszyscy - od pielęgniarek, lekarzy - po samą górę. Przyznam, że o takiej patologii od tamtej pory nigdzie indziej nie słyszałem. Starsi pacjenci, szczególnie ci na emeryturze, byli przerażeni tą sytuacją. Ale fakt, to były czasy, gdzie rządził PiS z koalicjantami, służba zdrowia leżała dokładnie tak samo, jak to ma miejsce dziś. Nie sądzę jednak, by dzisiaj w Zdrojach panowało takie łapówkarstwo, jak wtedy. Jak powiada mądre przysłowie: Ryba psuje się od głowy. Coś w tym jest.

Strony: [1] 2 3 ... 255