1
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
Przestańmy się zajmować "wybrańcami" polickiej telewizji.napisał to wybrany.
Wg teorii dapola ścieżka rowerowa nie jest w 100 % bezpieczna, dlatego ja poproszę w imieniu co najmniej 98% mieszkańców nie korzystających z rowerów o metro pod całymi Policami.
Jeżeli będzie taka potrzeba, razem z kolegami zaczniemy zbierać podpisy, zrobimy grupę na Facebook'u, i zaangażujemy wszystkie potrzebne do tego siły aby takowy wniosek złożyć. Podejrzewam że w samych Policach będzie nas około setka, którzy będą zainteresowani tematem, jednakże na tym forum do wszystkich nie dojdziemy. Na chwilę obecną prowadzę rozmowę na ten temat z panem Grzegorzem Ufniarzem, i mam nadzieję że przyniesie to pozytywny efekt
Tak jak kolega pisze w Policach nie ma miejsca by takie ćwiczenia wykonywać Szczecin je posiada wiec dlaczego by nie zrobić tego u nas, nawet będąc niedawno w Barcelonie widziałem takie przyrządy do ćwiczeń korzystało z nich mnóstwo ludzi a nawet w koło ustawiali się przechodzie by obserwować ich. a Więc prosimy was o pomoc i poparcie by coś takiego pojawiło się w Policach Pozdrawiamnastępne konto proszę nazwać "szpiku". Świetnie opanowaliście lizanie d.u.p.c.i do szpiku kości.f
Pozwól, że odpowiem cytatem z dobrego artykułu na ten temat:= pralnia kasy. Znalazłem coś takiego:,,Kościół rzymskokatolicki jest w Polsce instytucją szczególnie uprzywilejowaną. Oprócz ponad 1,2 mld złotych z kieszeni wiernych, blisko 2 mld zł dostaje od państwa w formie dotacji. Hierarchowie, którzy bardzo krytycznie odnosili do naszego wejścia do Unii Europejskiej, chętnie sięgają też po pieniądze z Brukseli. Ich coroczne wpływy to łącznie ponad 3 mld złotych.(...)" i ,,Kościoły są zwolnione z podatków lokalnych i tych od nieruchomości. Ponadto duchowni nie płacą podatków od czynności cywilnoprawnych, od spadków i darowizn, oraz zwolnieni są z opłat celnych. Wszystkie te ulgi nie dotyczą jednak działalności gospodarczej. Za to dodatkowym bonusem jest to, że kościelne rozgłośnie radiowe zyskały status nadawców społecznych i zwolniono je z opłat koncesyjnych. Z racji swojej dominującej roli najbardziej korzysta na tym Kościół rzymskokatolicki.
"Księża z zarobionych pieniędzy płacą podatki na rzecz diecezji, składają się na fundusz wspierania księży emerytów, chorych kapłanów, na misje i na seminaria duchowne.
(...)