Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - sake

Strony: [1] 2
1
Tematy różne / Odp: Geodeta Police-Szczecin
« dnia: Kwiecień 03, 2019, 15:31:22  »

2
Motoryzacja / Odp: Orlen a paliwo
« dnia: Styczeń 18, 2016, 07:32:50  »
na początek sprawdź czy nie ubywa Ci płynu chłodniczego ze zbiornika. Zaznacz ołówkiem i sprawa będzie jasna. Może być uszkodzony zawór elektromagnetyczny pompy wtryskowej,może być nieszczelność na wałku napędowym pompy,zasysając powietrze i paliwo może cofać się do baku,może być lejący wtrysk,a może być uszkodzone grzanie świec. to na początek jeśli chodzi o biały dym (a może być tak że przy tej temp jest to normalne jak jest jak silnik się zagrzeje?.). Paliwo raczej ok ja nie mam problemu. Jeśli chodzi o nierówną prace silnika to szukałbym na początek dolegliwości w filtrze powietrza lub paliwa. później przepływka lub przepustnica a może tak jak wcześniej pisałem wtrysk. jaki samochód jaki silnik?

3
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: windows 10
« dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:03:55  »
sprawdze. dzieki

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


4
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: windows 10
« dnia: Wrzesień 18, 2015, 18:53:26  »
tak sie domyślam. oprogramowanie kupowalem w 2013 roku i nie było Windows 10? może się mylę ale ryzykować nie będę.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


5
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: windows 10
« dnia: Wrzesień 18, 2015, 18:43:12  »
rozumiem że oprogramowanie które jest przystosowane do windows 7 nie będzie działać na 10?


Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


6
Motoryzacja / Odp: Łosie parkingowe
« dnia: Wrzesień 01, 2015, 08:07:37  »


Tak chyba lepiej

7
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« dnia: Czerwiec 15, 2015, 16:58:27  »
Przestańmy się zajmować "wybrańcami" polickiej telewizji.
napisał to wybrany.

8
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« dnia: Czerwiec 15, 2015, 09:02:59  »
Cały czas myślę że nasze społeczeństwo jest zbyt leniwe aby sprzątać po sowich pupilach, a dystrybutory na worki i na  psie odchody będą tylko elementem służącym do wyładowania swojej agresji, lub będą zagospodarowaniem wolnego czasu "idiotów" tak jak kosze na śmieci w Parku Staromiejskim.

9
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« dnia: Czerwiec 15, 2015, 08:06:45  »
http://radioszczecin.pl/1,126000,pomysl-na-miejska-toalete-dla-psow-nie-wypalil

Dalej Grzesiu myślisz że Twoja propozycja wypali?

10
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« dnia: Marzec 22, 2015, 19:14:14  »
Wg teorii dapola ścieżka rowerowa nie jest w 100 % bezpieczna, dlatego ja poproszę w imieniu co najmniej 98% mieszkańców nie korzystających z rowerów o metro pod całymi Policami.

nie chce być w tych 98%.  I domyślam się że z Twoich 98% około 99% też tego nie chce. Dam Ci milion i wybuduj te metro, a jak Ci się uda to dostaniesz 2. Tylko skończ z pisaniem tych bzdur, no chyba że Cię to podnieca itd... Jeśli jesteś człowiekiem myślącym nic nie stoi na przeszkodzie abyś napisał czy napisała (jakioś ten twój KOWALSKI z tym znaczkiem trochę śmierdzi dżender - tylko się nie obraź) fajny projekt który będzie lepszy od tej ścieżki rowerowej. Ale na to trzeba poświęcić swój czas, mieć pomysł i chęci a Tobie widocznie tego brak!

11
Sport / Odp: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« dnia: Marzec 18, 2015, 07:30:14  »
Jeżeli będzie taka potrzeba, razem z kolegami zaczniemy zbierać podpisy, zrobimy grupę na Facebook'u, i zaangażujemy wszystkie potrzebne do tego siły aby takowy wniosek złożyć. Podejrzewam że w samych Policach będzie nas około setka, którzy będą zainteresowani tematem, jednakże na tym forum do wszystkich nie dojdziemy. Na chwilę obecną prowadzę rozmowę na ten temat z panem Grzegorzem Ufniarzem, i mam nadzieję że przyniesie to pozytywny efekt :)
Tak jak kolega pisze  w Policach nie ma miejsca  by takie ćwiczenia wykonywać Szczecin je posiada wiec dlaczego by nie zrobić tego u nas, nawet będąc niedawno w Barcelonie widziałem takie przyrządy do ćwiczeń  korzystało z nich mnóstwo ludzi a nawet w koło ustawiali się przechodzie by obserwować ich. a Więc prosimy was o pomoc i poparcie by coś takiego pojawiło się w Policach Pozdrawiam
następne konto proszę nazwać "szpiku". Świetnie opanowaliście lizanie d.u.p.c.i do szpiku kości.f

12
Trudne tematy / Odp: Dyskusje "około kościelne"
« dnia: Marzec 09, 2015, 14:25:33  »
Pozwól, że odpowiem cytatem z dobrego artykułu na ten temat:
"Księża z zarobionych pieniędzy płacą podatki na rzecz diecezji, składają się na fundusz wspierania księży emerytów, chorych kapłanów, na misje i na seminaria duchowne.
(...)
= pralnia kasy. Znalazłem coś takiego:,,Kościół rzymskokatolicki jest w Polsce instytucją szczególnie uprzywilejowaną. Oprócz ponad 1,2 mld złotych z kieszeni wiernych, blisko 2 mld zł dostaje od państwa w formie dotacji. Hierarchowie, którzy bardzo krytycznie odnosili do naszego wejścia do Unii Europejskiej, chętnie sięgają też po pieniądze z Brukseli. Ich coroczne wpływy to łącznie ponad 3 mld złotych.(...)" i ,,Kościoły są zwolnione z podatków lokalnych i tych od nieruchomości. Ponadto duchowni nie płacą podatków od czynności cywilnoprawnych, od spadków i darowizn, oraz zwolnieni są z opłat celnych. Wszystkie te ulgi nie dotyczą jednak działalności gospodarczej. Za to dodatkowym bonusem jest to, że kościelne rozgłośnie radiowe zyskały status nadawców społecznych i zwolniono je z opłat koncesyjnych. Z racji swojej dominującej roli najbardziej korzysta na tym Kościół rzymskokatolicki.
Jak policzył Money.pl, same dotacje państwa dla katechetów, na katolickie uczelnie, szkoły i przedszkola oraz kapelanów to rocznie 1,65 mld zł."

Wydaje mi się że te nie małe pieniądze można inaczej wykorzystać.

13
Trudne tematy / Odp: Dyskusje "około kościelne"
« dnia: Marzec 09, 2015, 13:59:47  »
Jak nie będzie płacił nie będzie chciał się spowiadać, sprawa prosta! Jeśli wierzysz to płać tak jest u naszego zachodniego sąsiada.

14
Trudne tematy / Odp: Dyskusje "około kościelne"
« dnia: Marzec 09, 2015, 13:35:01  »
Sprawa prosta opodatkujmy kościół. Wszystko będzie jasne. Skoro można wprowadzić kasę fiskalną w kiosku gdzie dochód na czysto wynosi około 1200 zł to może i w kościele powinna być? nie fajnie by było dostać kwit-paragon za komunię św., chrzest, pogrzeb itp? skończyło by się "co łaska ale nie mniej niż 500 zł". Wierzycie w Boga? czy w Kościół?

15
Polityka lokalna / Odp: „Osiągnięcia” starosty i ekipy PO
« dnia: Październik 22, 2014, 15:29:02  »
Na autobusie z nr bocznym 2034 również niefortunnie podczas wyklejania przycięto formułkę.

Strony: [1] 2