Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.  (Przeczytany 89343 razy)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #285 dnia: Września 05, 2012, 14:21:27 »
grzegorz.ufniarz, naprawdę dziwię się, że jesteś takim jej zwolennikiem.
Odpowiedz w takim razie na takie pytanie (chociaż sam sobie po cichu):
Czy chciałbyś by przejęli władzę w Policach?

j.7

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #286 dnia: Września 05, 2012, 14:26:58 »
Panie Radny: Akurat nie do końca dobrze zinterpretował Pan sympatie polityczne tych, którzy krytykują PO. Nie muszą to być od razu zwolennicy, czy sympatycy PiS. Mamy też inne ugrupowania partyjne.
Poza tym z Pańskiego dość w swojej wymowie ironicznego posta można wysnuć, że nie do końca Pan aż tak tej Platformy nie lubi. Dziwne? Znane są przecież sympatie polityczne Pańskiej formacji "Wiejsko – Gminnej". Chyba, że akurat Pan jest wyjątkiem? Koledzy z Gryfa XXI wiedzą?

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #287 dnia: Września 05, 2012, 14:42:11 »
Proszę łaskawie zerknąć kilkanaście postów wstecz, gdzie napisałem jaką opcję wybrałem w poprzednich wyborach.

Odpowiadanie na zaproszenie dla zwolenników partii Pana Kaczyńskiego do dyskusji o nowym programie PiS podejrzeniami, że jestem stronnikiem PO jest, delikatnie okreslając, rozweselające.
Tym bardziej rozwesela odnoszenie tej kwestii na grunt gminny.

Proszę jednak zauważyć, że z zaproszeniem nie zwrociłem się z imienia i nazwiska, po nicku, tylko uzyłem formuły "zwolennicy PiS". Nie ma się więc co oburzać szanowny j.7

Pozdrawiam

j.7

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #288 dnia: Września 05, 2012, 14:52:18 »
:lol2: Absolutnie się nie oburzam. Wręcz odwrotnie. Wielce się ubawiłem z Pańskiego posta, jak i pisząc swojego, szczególnie ostatnie zdanie  :lol2: . Mimo wszystko myślę, że ktoś może, źle zinterpretować ironię w słowach „Rzeczywiście okropna ta Platforma jest... i straszna.
Trzeba ją pogonić zgodnie z postulatami w poprzednich postach.”
Trzeba uważać. Koledzy z XXI mogą nie mieć poczucia humoru.  :lol2:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #289 dnia: Września 05, 2012, 15:00:28 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Szkoda tylko, ze tacy zagorzali przeciwnicy PO(i jak rozumiem zwolennicy PiS zarazem) nie zechcięli podjąc dyskusji na temat przedstawionego przez Pana Kaczyńskiego programu.
Programu, który ma stanowić powazną alternatywę dla rządów PO, a który powienin wyjasniony i zarekomendowany właśnie przez zwolenników PiS.

Pisałem już - wstydzą się przyznać do popierania PiS, bo to obciach. Przecież ten "program" to nie alternatywa, tylko Alternatywy 4 :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #290 dnia: Września 05, 2012, 15:02:43 »
Cytat: "Kilofownikownia"
jak jakaś firma nie płaci podwykonawcom to nagle rząd jest winny.


Oczywiscie, ze rzad jest winny, nikt sie nie zainteresowal w jakis posob sa wydawane publiczne pieniadze i do czyich kieszeni wpadaja, komus widocznie zalezalo na tym, by cwaniackie przekrety z firmami podwykonawczymi tak wlasnie sie skonczyly. Cala ta akcja z budowaniem autosrad byla kolejnym zwyklym  nieudolnym przedstawieniem PO. Wcale sie nie zdziwie, jak z tego wynikna kolejne kolesiowskie afery.

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #291 dnia: Września 05, 2012, 15:06:39 »
Cytuj (zaznaczone)
Pisałem już - wstydzą się przyznać do popierania PiS, bo to obciach. Przecież ten "program" to nie alternatywa, tylko Alternatywy 4 :)



[cenzura]
PO,tylko dla idiotów.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #292 dnia: Września 05, 2012, 15:10:55 »
Afgan2402, na bycie moherem to chyba za młody jeszcze jesteś. Ale już za kilka lat kto wie :devil:

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #293 dnia: Września 05, 2012, 15:14:39 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
podejrzeniami, że jestem stronnikiem PO jest, delikatnie okreslając, rozweselające.

Dlatego powiedziałem, że się dziwie. Fajnie, że to było tylko takie moje i na pewno nie tylko moje złudzenie. Dlaczego mam nie przenosić tematu na nasz lokalny rynek? PO to jedna wielka rodzina. Na szczęście Policzanie nie dali się nabrać na ich obietnice co było widać ostatnio np w wyborach na Burmistrza.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #294 dnia: Września 05, 2012, 17:32:22 »
Cytat: "Wykidajło"
Leczcie się.


Musisz ciągle obrażać innych dyskutantów ? Czujesz się przez to mądrzejszy, dowartościowany i bardziej spełniony ? Jeżeli tak, to naprawdę Ci współczuję.


Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Szkoda tylko, ze tacy zagorzali przeciwnicy PO(i jak rozumiem zwolennicy PiS zarazem) nie zechcięli podjąc dyskusji na temat przedstawionego przez Pana Kaczyńskiego programu


No cóż, dyskusja i wymiana argumentów przy założeniu, że wszystko co proponuje opozycja sprowadza się jedynie do pustych haseł i populizmu raczej nie ma większego sensu. Ty wszystko potępiasz w czambuł, ja natomiast uważam, że należy realizować natychmiastowa reanimację Polski, ponieważ dalsze rozmontowywanie państwa przez koalicję PO-PSL zakończy się dla nas gospodarczą, finansową, demograficzną i narodową tragedią. Poziom nauczania jest fatalny, zadłużenie państwa wzrosło przez ostatnie lata o ponad 300 mld, duża część Polaków  pracuje na umowach śmieciowych, lub jest zmuszona do emigracji z powodów ekonomicznych i braku perspektyw, służba zdrowia jest w zapaści, życie polityczne w Polsce jest spętane siecią mafijno- układowych zależności (vide układ trójmiejski i afera PSL), bezrobocie sięgnie za chwilę 14%,  ponad 2 mln ludzi w Polsce egzystuje na granicy nędzy (o wykluczeniu ekonomicznym całych grup społecznych nie będę nawet pisał), policja i służby praktycznie straciły możliwość skutecznego funkcjonowania ( o sytuacji z bezpieczeństwem na terenie Polic pisaliśmy ostatnio, a Amber Gold obnażyła paraliż służb i prokuratury), wojsko polskie w chwili obecnej to radosny skansen, biurokracja i rozrośnięta sfera budżetowa zżera finanse państwa  etc. Praktycznie nie ma dziedziny życia żeby nie odczuwało się faktu, że państwo polskie się zwija. Ja osobiście przyjmę każdy rozsądny pomysł na Polskę i każdą propozycję ratowania kraju przed dalszym demontażem przez Platformę Obywatelską. Co do szczegółów możemy się spierać, ale proponuję pogadać w realu, bo przy skali rozbieżności między nami prędzej zanudzimy na śmierć forumowiczów, niż dojdziemy do jakichkolwiek wspólnych konkluzji.

pozdrawiam sekator

Żeby tylko pogadać na temat funkcjonowania gimnazjów w Polsce, przedstawić opinie rodziców, psychologów i socjologów na ten temat musiałbym założyć oddzelny temat.  O tematach związanych  z emeryturami nawet nie wspomnę......

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #295 dnia: Września 05, 2012, 17:44:34 »
sekator, ja mam teraz dużo czasu. Podaj termin i miejsce na to spotkanie.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #296 dnia: Września 05, 2012, 17:46:22 »
Cytat: "Kilofownikownia"
sekator, ja mam teraz dużo czasu. Podaj termin i miejsce na to spotkanie


Ja niestety mam go obecnie bardzo mało. Może w przyszłym tygodniu w weekend ? Można zmontować jakieś większe spotkanie......

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #297 dnia: Września 05, 2012, 17:47:42 »
Cały wrzesień mam właściwie wolny więc się dostosuję.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #298 dnia: Września 05, 2012, 17:51:36 »
Zdarzyło się wystąpienie. Treści bezpłodne. Obiecując wszystko wszystkim osiągnął pewne chwilowe nawet zainteresowanie. Nie widzę w nim budowniczego alternatywnej rzeczywistości.  :<
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #299 dnia: Września 05, 2012, 17:52:27 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Cały wrzesień mam właściwie wolny więc się dostosuję.


No to przyjmuj ,,zgłoszenia" na następną sobotę....Ostatnio przyszło pięć osób, może teraz będzie nas więcej.