Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego  (Przeczytany 28717 razy)

marionissan

  • Gość
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 21, 2012, 15:53:45 »
Idealnie nigdy nie będzie musimy sobie to uświadomić

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 20, 2012, 15:41:41 »
Niecałe 2 miesiące minęły a już poprawki. Czy na prawdę nikt za to nie odpowiada?

Offline majk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 20, 2012, 21:24:12 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Gwoli wyjasnienia...

Ulica Piłsudskiego jest drogą powiatową i to powiat zamówił wykonanie i płacił za ten remont. Zastosowano technologie dotad chyba nie spotykaną w Policach i jak słusznie zauważono - tanią.
Jakość słaba ale i tak jest duzo lepiej niz przed remontem(wiem, bo to moja codzienna trasa do pracy). Bardziej mnie martwi jak długo to to wytrzyma i czy potencjalnie szybka degradacja tej warstwy asfaltu nie sprawi, ze droga będzie jeszcze gorsza niz przed remontem.

Pisałem juz na forum na poczatku roku, ze powiat w 2012 robi projekt modernizacji Piłsudskiego na odcinku Asfaltowa - Przybora. Wykonanie pewnie w 2013.

Proponuję dać tej "drodze" szansę i przystapić do oceny remontu za kilka miesięcy.
Pozdrawiam

I co z tą szansą  panie Grzegorzu nic się nie zmienia na tej super nawierzchni a po deszczach które ostatnio dosyć często mamy to nawet niezłe potoki się twożą

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 21, 2012, 00:10:30 »
Cytat: "majk"
I co z tą szansą  panie Grzegorzu nic się nie zmienia na tej super nawierzchni a po deszczach które ostatnio dosyć często mamy to nawet niezłe potoki się twożą


Dodajmy jeszcze, że od czasu położenia nowej nawierzchni juz dwa razy był w tamtej okolicy "trzeźwy poranek" ;)

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 21, 2012, 10:16:42 »
tak, zatrzymują i każą czekać aż się urządzenie rozgrzeje  :rotfl:
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 21, 2012, 11:09:44 »
... albo policja staje tam z troskliwości o obywateli, żeby jechali powoli i nie wylecieli z krzywej drogi.  ;D